Natics

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PrincessBell, Módosítva: 2021. január 21.

Ár:   12 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív bőrsimító szérum a sokat bizonyított retinol 10x hatékonyabb derivátumával a retinal-lal, lipofil Anti-aging C-vitaminnal, ráncfeltöltő hialuronsavval, és tápláló argánolajjal. Szérumunk 0,05 % retinal tartalma 0,5 % retinoltartalomhoz hasonlítható. Minden bőrtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Knori

2021. november 25.

Korábban használtam a G&G A-Game 5-ös és 10-es erősségét is, így azokkal tudom összehasonlítani, bár jóval drágább de sokkal jobb érzés használni, pillanatok alatt felszívódik, nem hagy sárga foltot a párnámon. Nekem amúgy szerintem bőven elég a 0,05-ös erősség, annyira nem ráncos a bőröm, meg akkor már amúgy is csak a botox használna :D Bakuchiol szérumot is használok utána (Skintegra Architect), jól kijönnek egymással, láthatóan simább és feszesebb a bőröm tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 25.

primrose

2021. október 3.

Nem foltok miatt vettem (habár azért akad), hanem hogy éjszaka hidratáljon. Meg aztán sok jót olvastam róla - nemcsak itt. Mivel az összes többi termék szuper a márkától, nem hiszem, hogy csalódni fogok. Arra viszont érdemes vigyázni, hogy vékonyan felvinni, mértékkel - amit mindenhol ki is hangsúlyoznak -, különben pattanást okozhat. Én nagyjából még vizes bőrre viszem fel pont ezért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 3.

Freegine77

2021. szeptember 16.

Szemkörnyéki és homlokráncaim miatt vettem meg. Könnyű, gyorsan beszívódó intenzív sárgás szérum, amit fel kell rázni. Megbízom a márkában, mert sosem csalódtam benne. Éppen kifogyóban vannak, de hamarosan jön a karácsony, így újra feltöltöm a polcom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Ayra

2021. szeptember 15.

Nagyon szeretem, ahogy a márka többi termékét is. Kb. 3hét használat után csökkentette a látható ráncokat, a nyári időszakban önmagában totál elég volt. Könnyű, gyorsan beszívódik, a bőröm is imádja. Most, hogy már nincs az az őrült meleg, C-vitaminos krémmel kombinálva használom (a márka újabb, pumpás verziójával amit nem szükséges hűteni, felrázni. Mert ezt a retinal szérumot viszont muszáj alaposan felrázni).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 15.

MayB

2021. szeptember 13.

Nagyon mérges vagyok magamra, hogy hittem annak amit olvasok és ennyi pénzért megvettem. :( Nálam nemhogy pozitív látványt hozott, de még rontott is az arcképemen, holott szokva vagyok a receptköteles formulához..., de nem a látvány érdekel igazán, hanem hogy a hatékonynak mondott összetevői dolgozzanak rendesen. Sokkal jobban jártam volna a PC termékével. Ugyan elhasználtam a mellkasomra, mert fájt kidobni a pénzt, de egy nagy nulla számomra, még az 1 csillag is sok. Hú de pipa vagyok rá. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

las1o

2021. május 8.

Az egyik első terméken volt a márkától, igazából foltokra ajánlották a retinal tartalma miatt. Később kiderült, hogy jóval átfogótt hatása van és ránctalantásból is 5-ös! Ez egy sárgás szérum, ami könnyen beszivódik és puha lesz az arcbőröm utána. Először 3 naponta használtam, most minden másnap. Felváltva a C szérumukkal. Egyértelműen hozzák az elvárt hatást, ha nem is két pillanat alatt, de az első fiola után már kaptam is a bókokat. Kiadós mennyiség és sokkal feszesebbnek érzem a bőrömet segitségével. 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

jutkata

Korcsoport: >54
2021. január 23.

Szerelem első pillantásra. Megrendeltem még decemberben. Retinolt már használtam, de nem szerettem azokat az arcápolókat mert vagy olajban volt vagy valahogy nehezen szívódtak be, bár biztosan vannak könnyű formulák is. Na ez itt az. Mindig felrázom használat előtt és mivel használtam már előtte retinolt, ísmerte a bőröm a hatóanyagot. Retinolnál nekem mindig volt egy icipici hámlás ha használtam, ez a szérum viszont inkább szuperjól hidratál mellette. Svuppsz beszívódik és jöhet is a krém utána. Néha maszkot teszek fel rá ha alszom. Illata nem igazán van, a színe erősen sárga. Vízhiányra is tök jó megoldás. Lassan 4 hét használata után látom is, hogy a homlokon és a szemkörnyéken dolgozik is, a finom vonalaim apadnak, a nagyon halvány foltjaim el is tűntek teljesen. 3 hónap után jövök frissíteni, akkor hosszabb távú tapasztalataim is lesznek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Sodium PCA
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Panthenol, Tocopherol, Retinal

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre biztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.