Natics

Ár:   14 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   26,5 ml és 3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: scin, az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2020. június 2.

Ár:   14 790 Ft
Kiszerelés:   26,5 ml és 3,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kétfázisú antioxidáns és Anti-Aging szérum a városi öregedés, az URBAN-AGING megfékezésére:

• ASTAXANTHINNAL, ECTOIN®-nal, C-vitaminnal és hialuronsavval. Hatástalanítja az agresszív, káros oxidatív molekulákat, miközben erősíti a bőr védelmét a káros sugárzások és behatások ellen. Ránctalanító és feszesítő hatóanyagai a csodálatos arcbőrért küzdenek.
  • Az antioxidáns és Anti-Aging szérum a bőr szükségleteinek több szinten tesz eleget: védőpajzsot hoz létre a felületén, amely hatékonyan védelmezi a káros sugárzástól és a kiszáradástól. A barierr védelem erősítésén keresztül ellenállóbbá is teszi mindennapi használat során. A túlterhelt és igénybe vett bőr fellélegzik, és belső folyamataira tudja fordítani energiáját, hogy megújulhasson.

nanderi

2020. június 7.

Rég óta használom, lassan egy éve. A márka C20 szérumával felváltva használom. Én úgy tapasztaltam, hogy kiegészítik egymás hatását. Roppant sokáig elégy, főképp így, azt hittem sosem fogy el, ami jó is! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Freegine77

2020. május 12.

Nagyon vártam, hogy megkapjam! Tök jó ötlet, hogy frissen lehet csinálni/elkészíteni.
A sok munka és szülés után nem tudtam foglalkozni a bőrömmel - ugye tudjuk, hogy kismamaként a gyerek az első. Csak teltek az évek, és olyan kozmetikumot kerestem, amitől nem lesz teljesen élettelen a bőröm. Sokfajta arcápolót kipróbáltam, de végül ezen márka mellett tettem le a voksomat, több terméküknél éreztem és láttam a hatását.
Ez a szérum is könnyen beszívódik, érzem ahogy rugalmasabb és feszesebb az arcom. A ráncaim láthatóan csökkentek, de nem tűntek el, ezzel együtt elégedett vagyok, hiszen csodát semmilyen szérum nem tud tenni. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.

Judia

2020. május 5.

Nagyon szuper kis tápláló szérum. Az őszi és téli időszakban kiválóan tette a dolgát. Könnyen felszívódik, jól sminkelhető és nagyon kellemes, puha tőle az arcbőr. Egyik kedvencem a Natics-tól a sok közül. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

nekoSX

2020. április 29.

Most fogy el, már látom, hogy az utolsó cseppeket nem fogom tudni elérni a pipettával a flakon aljáról, majd ki kell ütögetnem.
A csomagolása sajnos igénytelen műanyag: a kis fiola és a nagy pipettás is, szerintem ezen az áron igen is tessék üveggel csomagolni. Meg a hatóanyagok miatt is. A kis fiolából-ami a booster lenne- a használat megkezdésekor kell átönteni a lötyit a nagyobb szérumba, majd az egészet összerázni és mehet a móka. Ezt eléggé parasztvakításnak tartom, mert kb 3-4hónapja használom, egyszer összeráztam, utána nem igazán kellett, homogén maradt az egész cucc.
Állaga jobb volt , mint a korábbi C-vitaminos szérumuk, nem kukacosodott, nem száradt rá az arcra filmszerűen, hanem szépen felszívódott, jöhettek a további rétegek.
A hatása nekem elmarad a korábban használt C-vitaminos kencéimhez képest: folthalványítás nuku. Enyhe szárító/csipkedő hatás a fiola elején (ez minden C-vitaminnál jellemző volt nálam eddig), de ez is elmúlt kb a bontás felétől, ahogy a hatása sem volt kézzelfogható a terméknek. Hogy "lenyűgöző módon megvédett" volna a NAGYON gonosz oxidatív molekuláktól sajnos nem vettem észre. Becsületből elhasználtam, hogy ne kelljen ennyi pénzt kidobni, de ennyi.
A 30ml-s kiszerelés villámgyorsan elfogyott, pedig nem használtam minden nap, tehát ár-érték arányban sem éri meg.
Az összetevők elvileg szépek, ezért nem értem miért nem nyűgözött le egy kicsit sem a termék. Egyébként úgy írtam be őket, hogy elől vannak a booster összetevői, melyet a szérum követ.
Visszatérek a PHI-hez, az sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Visszatérek a PHI-hez, az sokkal jobb volt.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone, Astaxanthin, Tocopherol, Ethyl Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Tocopherol, Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.