Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Natics.hu-n 12 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Natics.hu, 12 790 Ft

Hialuron szérum 22% stabil C-vitaminnal, 71% bio összetevővel

Teljes értékű, 99% hatóanyagot tartalmazó, stabil C-vitaminos szérum F.A.C.E. bio-komplexszel:

• Ferulic-sav - erőteljes, hálózati antioxidáns, védi és ápolja is egyben a bőrt, segít az idő jeleinek enyhítésében és akadályozhatja új ráncok kialakulását.
  • A-provitamin (beta-katorin) - erősen sejtregeneráló és gyulladáscsökkentő hatású, antioxidatív, mely tovább erősíti és táplálja a bőrt.
  • C-vitamin (SAP) - Bizonyítottan stimulálja a kollagéntermelést, hálózati antioxidánsként lép fel a többi összetevővel együtt. Enyhítheti a meglévő ráncokat és védelmezhet az újak megjelenésétől. A bőr rugalmasságát növeli, az UV károsodott bőr regenerációs folyamatait stimulálja.
  • E-vitamin (tocopherol) - segít az UV sugarak által károsított bőr helyreállásában és szabad gyökök lekötésében, segít a bőr hidratáltságát megőrizni.

Ár: 12 790 Ft , Eladó: Natics.hu
Ragyogó arcbőr 22% stabil C-vitaminnal, 99% hatóanyaggal

Freegine77

2019. július 9.

UPDATE:

Sajnálom, hogy elfogyott, mert nagyon szerettem, de az kárpótol, hogy van két másik C-vitaminos szérum, amit szintén kedvelek. Szépen rendbe tartotta a bőrömet, 1-3 hét után látszott a hatás, azóta a C20-at használom, amivel még elégedettebb vagyok.

Nagyon finom illata van, elegáns és tetszetős a kivitelezése.
Leginkább este használom rendszeresen, de néha nappal is felkenem vékonyan, majd hidratálót is kenek rá. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Egyértelműen javított a bőrömön, a kis hegek is eltűntek, kevés szeplőmet is elhalványította. Örülök, hogy nem kell a hűtőben tárolni, mert simán elfelejteném, így mindig látom a fürdőszobában, és jó érzés ránézni is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

UPDATE:

Nagyon finom illata van, elegáns és tetszetős a kivitelezése.

misno

2019. július 1.

Itteni túl szép és túl jó vélemények alapján vettem meg régen. Az a gyanúm,hogy az egész Natics túl van lihegve. Igen, az összetevők szépnek tűnnek ,de hatást nem tapasztaltam se ennél , se másnál. Ezért a pénzért ez kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Livi87

2019. január 19.

Szuper szérum szuper összetevőkkel!Gyünyörú csomagolás.Az ára elég borsos viszont lassan fogy nagyon,augusztusban vásároltam és még a negyede sem fogyott el,1pumpálásnyi elég belőle.Isteni Fanta illata van.Szépen rendben tartja a bőröm.Az éjszakai krémembe keverem.Azt viszont nagyon nem szeretem benne hogy sajnos nem szívódik be teljesen és ragacsos marad tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Nimeaida

2018. november 16.

Még az első verziót próbáltam belőle, szerette a bőröm! Egységesebb volt a bőrképem, ahogy reggel a tükörbe néztem. :) Aztán amikor elfogyott, a C20-ra váltottam, azt picit jobban szeretem, mert jobban viselkedik smink alatt, így reggel is tudom használni. De úgy tudom azóta a Boosteren is csiszolgattak, úgyhogy lehet visszacsábulok újra ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

LoOlita

2018. október 12.

Előzetes:
Első körben megnéztem az itteni kommenteket és láttam hogy elég jókat írtak róla. Aztán gyanussá vált hogy elég kidolgozottak a kommentek :D megnéztem pár felhasználó értékelését és volt akinek 1 nap alatt 5 parfüm volt 5 csillagos és elég komoly érvekkel alá is támasztotta :D hát nem tudom.... Kicsit megijedtem hogy ez is egy ilyen túlhájpolt cucc.

Első bemyomás:
Nah de megérkezett. Csomagolás szép igényes letisztult. Mondjuk ha 30 ezerért rendel az ember igazán hozzámvághatnának egy termékmintát :D
Illata nekem kissé gagyi. Olyan mint a 100 ft osban található narancsos keménycukorka.
Nah de mem is érdekel annyira ha majd tényleg hatni fog.

Első használat:
Elég gyorsan szárad így nehéz oszlatni így érdemes nedves arcbőrre felvinni. Írja is a használati utasítás.
Kérget képez az arcom. Engem nem zavar.
Amit tesztelek:
Van egy bazi nagy pattanásom,kíváncsi vagyok lehúzza e.
Karikás a szemem. Érdekel valóban segít e.
Illetve a ránctalanítás.
Később jövök update-el és értékeléssel :) addig kap egy négyest

Lassan 2 hónapja használom. És semmit, de az égvilágon semmit nem javított a bőrömön. Se a karikák nem halványodtak, se a ráncok. Egy újabb termék aminek bedőltem. :) Cserébe viszont jó drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Előzetes:

Első bemyomás:
Nah de mem is érdekel annyira ha majd tényleg hatni fog.

Első használat:
Kérget képez az arcom. Engem nem zavar.
Amit tesztelek:
Van egy bazi nagy pattanásom,kíváncsi vagyok lehúzza e.
Karikás a szemem. Érdekel valóban segít e.
Illetve a ránctalanítás.
Később jövök update-el és értékeléssel :) addig kap egy négyest

jvivi

2018. szeptember 29.

Sok terméket próbáltam már az akném kezelésére, ezért nem fűztem hozzá nagy reményeket, de igazán kellemes meglepetést okozott. Már 2 hónapja használom és biztosan újra fogom venni. (De az sem most lesz, mert szinte alig fogyott belőle.) Este szoktam használni, mert elég ragacsos és sűrű, reggelre valahogy mindig üdébb, szebb lesz tőle a bőröm, az amúgy nehezen elmúló gyulladt, fájdalmas pattanásaimat pedig egy éjszak alatt (!) lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Judia

2018. június 25.

Ismét egy szuper kence a Natics kínálatából! :)
Én esténként használom a Intense rich krémmel együtt és reggelre csodát művel az arcommal. Simább és egészségesebb összkép, az esetleges piros foltok, pattanások visszahúzódnak és lassan, de biztosan halványodnak a nap okozta gyűlölt barna foltok is. Egyszóval Nekem tökéletesen bevált és nem utolsó szempont, hogy teljesen természetes, ahogy minden termékük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Ismét egy szuper kence a Natics kínálatából! :)

Pipi

2018. június 13.

Hát nem tudom, vegyes érzéseim vannak. Nagy reményekkel indult a kapcsolatunk, de valahogy nem az igazi. Zsíros bőrömre jojoba olajjal használom,de azt hiszem nem csinál többet, mint önmagában a jojoba olaj. Elkérik az árát, viszont sokáig elég. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

zsu044

2018. január 15.

Nekem boosterként vált be legjobban, egyszerűen imádom amit az Incával együtt produkál a bőrömön. Reggelre üde és kicsattanó bőrrel ébredek, és már 1 havi használat után látom a bőrömön a változásokat. A múltamban elkövetett felelőtlen napozások és szoli-maratonoknak köszönhetően pigmentfoltokkal és a koromnál hamarabb megjelenő apró ráncokkal küzdök, a tudatosan felépített bőrápolási rutinnak és a folyamatos fényvédő használatnak köszönhetően ezt mára elég szépen tudtam korrigálni, de napról-napra látom, hogy a C22 használatával egyre egységesebb a bőröm. Szerencsére pattanásaim csak ritkán vannak, de a C22 ezekre is csodaszer: a gyulladt pattanásra töményen vittem fel a szérumot éjszakára, és reggelre szépen lehúzta a gyulladást, sokkal hamarabb gyógyult, mint ahogy C22 nélkül gyógyult volna. Használatvával ruganyosabb is lett a bőröm, tényleg nagyon szeretem azt a hatást, amit reggelre produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Kedi81

2018. január 9.

Ez a szérum valami eszméletlen,én ilyet még nem éreztem,felkenés után szinte másodpercek alatt mintha valami védőréteget vonna az arcbőrre,és egyből feszessé teszi,olyan mint amikor felkenünk egy maszkot,amit megszáradás után le lehet egyben húzni a bőrről,és mielőtt le lehetne húzni már feszíti az arcot,ez is úgy feszesít,kicsit fura érzés,de nekem tetszik,hogy érezni lehet,ahogy egyből dolgozik:-)
Az illata nagyon-nagyon finom citrusos,kicsit sűrű,gél szerű,narancs színű,könnyen eloszlatható,viszonylag kevés-egy pumpálásnyi-bőven elég a teljes arcra és nyakra is,így gondolom sokáig ki fog tartani,igaz én csak éjszakára használom,nappalra nem merem,mert nem tudom mennyire lehetne rá sminkelni.
Kisebb hegeket,pattanások nyomait,illetve gyulladást már másnap reggelre szépen csökkenti,lehúzza,nyugtatja,pórusokat is kisebbé teszi,még csak pár hete használom,de sokkal szebb az arcom,kevesebb pattanás,kisebb pórusok,kipihentebb és feszesebb a a bőröm.
Köszönöm Natics,ismét remek terméket kaptam,örülök,hogy rátaláltam!!! :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Köszönöm Natics,ismét remek terméket kaptam,örülök,hogy rátaláltam!!! :-)))

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.