Natics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Pink grapefruit és Zöld tea vitalizáló arclemosó minden bőrtípusra

"Szükséged van egy kis felfrissülésre? Szeretnéd, ha arcbőröd üdébb lenne? Próbáld ki új vitalizáló, pink grapefruit arclemosónkat! Friss és kellemes illatával fel fog dobni már arcmosás közben! ...de nem csak téged, hanem arcbőrödet is! A pink grapefruit illoolaj az organikus zöld tea hidrolátummal nyerő párost alkotnak, fokozzák vérkeringésedet, felfrissítik bőrödet! A növényi eredetű cukortenzidek kíméletes tisztítást biztosítanak, a bisabolol, a kamilla természetes, allergén mentes hatóanyaga és a panthenol hidratálnak és nyugtatnak is egyben. A rózsaszín agyag segíti az elhalt hámsejtek eltávolítását, leköti a szennyeződéseket és méreganyagokat."

Kencefice84

2020. január 2.

Száraz de pattanásos a bőröm mégis szereti ezt a lemosót, már több flakonnal elhasználtam. Selymes tiszta bőrt hagy maga után. Használata után a c vitaminos szérum és hidratáló krém következik és ennyi elég is a bőrömnek. Mióta használom a pattanások is megfogyatkoztak és a hegek se látszanak már. Sokat javult a bőrképem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Szaasza

2019. április 15.

A lumiere szérummal, és a c vitaminnal együtt használom. Rengeteget segített a bőrömön. Halványultak a hegeim, a vörös foltjaim, és egységes az arcbőröm. Imádom. Az aha savas arclemosót esténként használom a napi rutin részeként. Könnyű, géles állaga van, és nem irritál. Arcmosdó kendővel, vagy fofoval használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Morci

2018. november 7.

Nekem ez nagyon nem jött be. Az illata ugyan fincsi, de a hatása semmilyen. Nem szárít, de nem is tisztít, nekem még a reggeli arclemosáshoz is kevés. Azt vettem észre, hogy a használata után jobban zsírosodik a bőröm, mint egyébként szokott. Nem habzik, csak csúszkál ide-oda, szerintem egy kicsit túl híg az állaga. Ennyi pénzért valami sokkal jobbat/többet vártam. A forgalmazó előtt viszont le a kalappal, rendkívül kedvesek és segítőkészek, a második csillagot ők kapják. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

mihrek

2018. szeptember 12.

Nagyon jól tisztít és felfrissít, imádom asz illatát és a színét is, és persze a természetes összetevőit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

nekoSX

2018. február 16.

Csupa jó véleményt kapott eddig ez a termék, tehát lehet, hogy velem van a baj, mert nekem nagyon ellentétes a véleményem.
A héten adtam a második esélyt ennek a lemosónak, hónapokkal korábban már félretettem, de nem akartam elhamarkodottan ítélni, ezért ismét megpróbáltam használni. Az én arcomat nem csikorgósra tisztítja, mint némelyik erős eddigi lemosóm, hanem azonnal pikkelyesen hámlósra, felszíni vízhiány köszön vissza a tükörből mihelyt lemostam. A tisztító hatását sem érzem tökéletesnek, a hámlasztás-szárítás ellenére sem.
Nem, nem minden bőrtípusra ideális: sem érzékeny sem száraz bőrűek nem fogják szeretni.
Engem nem vitalizált, hanem lehervasztott. Talán tusfürdőnek v kézmosónak elhasználgatom, hogy ne kelljen kidobni (bár a tenyeremben habosítottam fel a zselét arcmosáshoz és minden egyes alkalommal durva száraz tapintású ujjakat hagyott maga után)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. december 16.

Kellemes, friss-édeskés illata van, mérsékeltem habzik, jól tisztít, felpezsdíti az arcbőrömet reggel. Nem irritál és nem szárít ki, ami nálam nagy szó. Szeretek használata után a tükörbe nézni. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 16.

Kedi81

2017. május 20.

Mintát kaptam belőle én is a cégtől,mivel a pisztáciás lemosójukat nem bírta a bőröm,ezért kárpótlásul megleptek két másik lemosóval,amit ezúton is nagyon köszönök :-)
Ilyet se hallani manapság egyik cégről se...... hihetetlen kedvesek és figyelmesek!!!!
Nagyon jó kis termék Ő is,nagyon finom az illata,tényleg felfrissíti az arcot,és finom,puha,selymes lesz a használata után a bőr,de számomra a fekete mangó szappanjuk az igazi,annál jobb tisztító lemosóval még nem találkoztam,egyetlen hátránya hogy nincs túl jó illata,de a krémes habja és az extra tisztító hatása miatt ezt megbocsátom neki:-)
Ebből a lemosóból tényleg nagyon kevés kell,olyan zselé szerű,gél állagú és nagyon jól habzik,így nagyon sokáig kitart,ha nem előbb ismertem volna meg a szappant,akkor biztos Ő lenne az állandó arclemosóm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Aquariusgirl

2017. április 10.

Termékmintát kaptam belőle, rendelésem mellé. (Külön jó pont, hogy előtte felhívtak, hogy egyeztessenek a bőrtípusomat illetően :-)) Én is elégedett vagyok vele, csak ismételni tudnám az előttem írók véleményét :-) Mind igaz, amit írtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. július 30.

Nagyon kellemes grapefruit illatú, kíméletesen tisztítja még az érzékeny bőrt is. Használata friss, üde, hidratált, puha bőrt eredményez. A benne lévő panthenol, bisabol nyugtatják az érzékeny bőrt. Ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol