Naturissimo

Ár:   2340 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: csoki, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrkímélő, antiszeptikus, gyorsítja a hámgenerációt, faggyúmirigy működést normalizálja.

Kiszerelés: 100 ml

Limbohinto

2019. április 2.

Nekem nagyon nem jött be,szárít és a pattanásaimon sincs változás.
Többet biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Nekem nagyon nem jött be,szárít és a pattanásaimon sincs változás.
Többet biztos nem veszem.

Goldiphone

2018. november 16.

Csökkenti a gyulladásokat arcbőrömön és nyugtatja. Után üdébbnek érzem az arcom, mindig használom reggel és este, ha meg szeretném tisztítani arcbőröm a szennyeződésektől és már harmadjára veszem újra. Alapkellék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

masikanna

2017. október 17.

remek arclemosó, sajnos kicsit szárítja a bőrömet, így nem szoktam minden nap használni, viszont a barátom zsíros bőrére csodás a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

csaktom

2017. április 20.

a véleményemhez hozzátartozik, h most vásároltam és más az összetétele, mint itt az inci:

Water/Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Coco-Betaine, Solanum Lycopersicum (Tomato), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract...

eleinte szépen arclemosónak használta, úgy is nagyon jó, bár érezhetően kíméletes, kevéssé habzik, de most már hidratálónak is fent hagyom és úgy is szuper (már csak betain van benne felületaktív anyagként, az sem legelöl). így pótolhatatlan lett, mint szaliciles zselé, már nem tudok meglenni nélküle. jól, gyorsan hidratál, száradás után nem ragad, szuper citromos illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Donna

2016. április 1.

Jó pár évvel ezelőtt egy kozmetikus ajánlotta nekem ezt a lemosót, annak ellenére, hogy se tini nem vagyok, se zsíros bőrű (sőt inkább száraz). Azóta is imádom, mert szépen tisztít, puha lesz az arcom utána és nem utolsó sorban szuper áron van. Alap darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

DianaS

2016. február 24.

Pattanásos bőrömnek nagyon jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Pattanásos bőrömnek nagyon jót tett.

gungledit91

2016. február 17.

már szerintem több, mint 1 éve használom. nekem bevállt.
régen kipróbáltam mindenféle gélt, tonikot, habot...mindent, sokféle márkától, de az egyetlen, ami télleg használt vmit, ráadásul az összetevői is szépek.
most már csak evvel tisztítom meg az arcom reggel és este és esténként arctisztítás után finomítatlan shea vajat kenek a bőrömbe. szépen rendbe rakta ez a 2 dolog a zsíros, eléggé pattanásos bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

már szerintem több, mint 1 éve használom. nekem bevállt.

straub.stella

2015. december 7.

Arc lemosónak úgy igazán nem mondanám,mert az igazán folyékony az nálam az arclemosó,de az arcom jobb tőle,kevésbé pattanásos és puhább.A ragacsos picit húzódós hatása nem igazán tetszik,de az illata kellemes számomra.Szóval arc ápolásra jó, aktív tisztításra nem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Anada

2014. november 24.

Úgy vettem meg, hogy ez tuti egy csodaszer. Hát nem. Nekem szárít, két-három hét használat után elkezdett hámlani a bőröm. A pattanásaimmal az ég világon nem csinált semmit, sőt talán még több is jön ki, mint azelőtt, bár most stresszes időszakomat élem, lehet, hogy amiatt (?). Nem tudom. Mindenesetre nekem nagy csalódás, Egy dolog szól mellette, és az az, hogy tényleg megállítja a zsírosodást, nekem estére sem lesz olyan zsíros a bőröm, mint amilyen ez előtt volt, de csak ezért nem éri meg túlszárítani a bőrömet. A pattanásokról már ne is beszéljünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

ks.aa

2014. november 13.

Bevált. Normál bőrömet picit húzta, de hidratálóval nagyon jó. Az illata erős, de én szeretem ezt a tìpust. Viszont drága ahhoz képest. És jobb hogy levâltották a tekerős-kupakos változatot, ennél jobb a pumpálós lehetne. Zsírosabb bőrre jobb lenne, vagy sok olajos pakolás után. Két alkalom szolival jobb lett a bőröm. Lehet hogy.... Csodaszer?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Vitaminok: Panthotenic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.