Naturissimo

Ár:   2415 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibedli, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Sportolás és aktív fizikai munka esetén a jobb tápanyagellátás biztosítása érdekében hasznos a bőr hajszáleres vérkeringésének élénkítése.
A megterhelt izmok és ízületek feletti bőrfelületre kenve kifejezetten előnyös hatással bír a gyógynövénykutatásból jól ismert izsóp és a paprika kivonata, a rozmaring, a boróka, az erdeifenyő és a szegfűszeg illóolajok valamint a B1-, B3-, E-vitamin, és a Q10.
A gyulladáscsökkentő hatásáról ismert cickafarkfű kivonata, a bőrfelületben futó hajszáleres vérkeringésbe jutva aktívan ápolja a problémás bőrfelületet a multivitamin komplexszel együtt, segítve a regenerációt.

csaktom

2016. november 23.

némi kalandozás után megszerettem, nagyon jó az illata. én hajra használom, a hajmosás utáni hajpakolásomba keverem és (most már) kellemesen megbizsergeti-melengeti a fejbőröm, amíg hat a pakolás, csak ki kell tapasztalni a mennyiséget. először nagy bátran magában is felnyomtam a hajamra, hát nem kellett volna, mert öt perc múlva rákvörös fejjel rohantam lemosni, és közben erősen kellett tartani a fejem, h le ne essen. azóta higítom és jól elvagyunk. tudom, h lehet kapni tiszta paprikaolajat is, de sztem ennek így jobb az illata a sokféle hozzáadott illóolajtól

a csomagolás miatt le kell vonnom egy csillagot, mert kritikán aluli, h egy ilyen hígan folyó zselés krémet tubusban forgalmazzanak, csakis fejjel felfelé lehet kinyitni, különben ömlik belőle a cucc, és közben még csíp is, igazi öröm ott állni a fürdőszoba közepén egy nagy adag erősen illatozó csípős trutymóval a kezünkben, ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Csibedli

2015. szeptember 3.

Kiváló krém, de a paprika még többszöri kézmosás után is csíp...hát persze hogy a szemembe nyúltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0