Naturissimo

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hársvirág víz kitűnően alkalmazható hidratáló testpermetként napozás után. Érzékeny bőrre hatékony frissítő és hidratáló összetevőkkel rendelkező arctonik. A bőrfelületre permetezzük, vagy a virágvízzel megnedvesített vattával áttöröljük a bőrfelületet.

3366

2017. május 5.

Én sajnos túl sok értelmét nem találtam ennek a szernek. Azért fújom el, mert megvettem, de valójában ha tiszta vizet spriccelnék az arcomra, szerintem akkor se lenne másabb. Ár-érték miatt adom az egy csillagot, mert ennyi pénzt kár kiadni érte szerintem. Sajnálom, pedig szeretem a Biolát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

elly

2017. április 10.

Amióta ilyenem van, több ismerősöm is beszerzett belőle.. Multifunkciós! Nagyon jó nyáron/hőségben testpermetként hűsítőnek, bőrnyugtatásnak magunkra fújni.. Szemborogatásnak, még szemvidítófű is található benne :) Ezenkívül arckrémek felviteléhez is szuper. Én nagyon imádom és hiába használtam nyáron minden nap belőle, azt hiszem még a következő nyáron is lesz még a tubusban.

A hárs külöben a "növényvilág kollagénje" más néven!

1szerűen szuper, mindenki szerezzen belőle ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

A hárs külöben a "növényvilág kollagénje" más néven!

1szerűen szuper, mindenki szerezzen belőle ;)

amina22

2013. december 11.

Arctisztítás után szoktam használni tonikként, kellemes az illata, hidratáló hatású, a Biola krémek alá tökéletes, de önmagában is jó, pl. nyáron arckrém helyett is. Összetevői alapján alapból 5-ös, de még az ára is barátságos, és elég sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Lactic Acid