Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Avokadobanana

2019. április 10.

Sminklemosásra használom. Ősszel/télen mikor hidegebb az idő és az arcom szárazabb nagyon szeretem használni. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

horiniki

2019. április 9.

Kissé sűrű, nehéz eldolgozni, ezért mi gyerek bőrgyógyásszal íratunk a másikat, ami lágyabb, de tulajdonképp ugyanazok az összetevők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

szanii

2019. április 7.

Még barátkozunk, bőrgyógyász írta fel. Száraz foltok voltak a karomon, hátamon és egyenlőre még csak oda használom, de a tusfurdot még nem hagytam el. 2 doboz 450 forint volt. Az illata gyógyszertári alapkrém illatú, néha amit kinyomok egyből le is pottyan, de már kezdek belejönni. Lehet kérni tégelyes és tubusos kiszerelésben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

eeeee

2019. március 18.

Kisbabám fürdetésére használom születése óta. Semmilyen irritációt nem okozott, mindig pihepuha a bőre. Testápolózni se lenne szükséges utána, az más kérdés, hogy én szívesem kenegetem a babámat és ő is élvezi a kis masszázst.
Én a vízben oszlatom el a krémet, nem közvetlenül a baba bőrén, így nagyon bevált. Hetente egy-két alkalommal használok más terméket is, elsősorban a kisbabám hajára és a pelussal fedett, gyakran krémezett részre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Mimi12

2019. március 16.

Nagyon érzékeny bőrömre bevált. Smink lemosás után, arctísztítására használom. Imádom! Blogon olvastam róla, én is ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Allergiás és száraz bőröm miatt ezt használom. Nagyon jól hidratál, és egyenlőre úgy tűnik, eltünteti a pattanásokat a hátamról és mellkasomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

toronikolett

2019. március 12.

Nagyon szeretem, főleg a téli időszakban, mikor szárazabb a bőrőm. Kicsit zsírosabb, testesebb kenőcsről van szó, ami nagyon jól tisztít. Sminklemosáshoz is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Kremcica

2019. március 1.

Update: Elfogyott egy tubus és azt kell mondjam szemsmink lesedése sosem volt még ennyire gyors. Arcra sem rossz, de picit zavar a sűrű állaga és mintha szárítana is (bár ezügyben nehéz eset vagyok, szinte minden lemosó szárít). Újra fogom venni.

Patikai alapkrém illata és állaga van. Ahhoz képest hogy tömény krém, jól kenhető és könnyen le lehet mosni. Én is arcra használom, bár nem érzékeny, de nagyon hamar kiszárad és kevés arclemosó nem szárítja tovább. Ami a legjobb, lemosva sincs zsíros hatása. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

BLili

2019. március 1.

Többlépcsős koreai rutint viszek, de ez az első lépés, és mivel spirált is csak párszor használok egy héten, egylépcsős tisztítást alkalmazok, tökéletesen megteszi. Vénnyel 200 Ft/100 gr körül volt, 300 grammot kértem, kb. 8 hónapra elegendő lesz. Korábban ódzkodtam az összetevők miatt, de utánaolvastam, és megteszi. Igazából azért kötöttem ki végül ennél, mert eddig nem találtam jobbat, pontosabban ár-érték arányban, mivel lenne szebb összetevőjű, de a tisztítás lépcsőre nem akarnék kiadni 3-4-5000 Ft-ot, tekintve, hogy ez fogy a leggyorsabban nálam. Csak 3 csillagot adok, mert bár tökéletesen működik, egyáltalán nem irritál, se nem szárít, engem továbbra is zavar a kőolajszármazék és a parabén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

tyukanyo

2019. március 1.

Annak ellenére hogy zsíros bőröm van kíméletesebb lemosót akartam használni az arcomra, és rá esett a választásom. Arcmosás után, ha géles lemosót használok, szinte azonnal elkezd húzódni a bőröm, de ha ezt használom, szinte alig, vagy egyátalán nem feszül a bőröm. Nem zsírosodik hamarabb át az arcom annak ellenére hogy nem csinál csikorgós tisztaságot, és mégis jól tisztít.
Nem hagy maga után kellemetlen réteget, pedig féltem, mert a vazelin a második összetevő, de szépen le lehet mosni.
Régen is használtam, igaz akkor testre a bőrgyógyász ajánlására, mert kiütéses lettem valamitől. Akkor is jól szuperált. Nem irritált, nem szárított.
Féltem nagyon, hogy van benne alkohol, de utánanéztem, és így, hogy majdnem az utolsó összetevő, nem zavar semmi vizet.
A szememet egyátalán nem csípte.
Olcsó és jó, csak ennyit tudok a végére hozzáfűzni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

A szememet egyátalán nem csípte.
Olcsó és jó, csak ennyit tudok a végére hozzáfűzni :)

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.