KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Vikinca

2018. december 9.

Update:
A bőrgyógyász "eltiltott" minden illatosított dologtól irritatív ekcéma miatt, így ezt használom fürdéshez és a lábaim borotválásához. A felsőtestemről eltűntek a kis apró pattanások, zuhanyzás után nem jelennek meg az 5 centis piros és viszkető foltok a mellkasomon, amiket eddig mindig a melegvíznek tudtam be. A lábam szebb, kevesebb az irritáció és a szőrbenövés a borotválások után. A konkrét hámlós foltra, amire a diagnózist kaptam nem tudom önmagában mennyire lenne hatással ez a váltás (tusfürdőről a mosdókenőcsre), mert a szteroidos kenőccsel csak most fogok leállni. Mindesetre eddig beválni látszik most már nem csak arcon, de testen használva is.

Kellemes érzetet hagy maga után, végre nem feszül a bőröm és lesz tele itt-ott kisebb hámlásokkal, mint a különböző arctisztítóknál. Nyugodtan tudok sminkelni, nem emeli ki az alapozó a száraz foltokat és nem mellesleg az ekcémám se durran be tőle az arcomon. Sminklemosáshoz is ezt használom és elégedett vagyok vele. Nem irritál, ugyan egy kicsit nehezebben szedi le a festéket mint egy sminklemosó, de így is sokkal szívesebben nyúlok ehhez, mint akármi máshoz. Szembe kerülve nem csíp csak egy kicsit homályosabban lát tőle az ember, de kimosva semmi gond nincs utána, még csak be sem pirosodik.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Update:

bereszsuzsa

2018. december 6.

A téli időszakban száradásra és hámlásra hajlamos arcbőrömet nagyon szeretem ezzel tisztítani, mert nem húzódik utána a bőröm, és olyan érzést nyújt a tisztítás végén, mintha hidratáló krémet is kentem volna már az arcomra, ami szuperül jön akkor, amikor szeretném kicsit pihentetni a bőrömet a krémektől, de puhaságra vágyom. :)

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Fairy0124

2018. december 4.

Második próbálkozásom vele, és eddig, mint kézmosó negatív véleményem volt, de megváltozott. Szóval kb.1 hónapja csúnyán elfertőzött az ekcéma a kezemen, bőrgyógyásznál voltam, jó krémeket írt fel, és gondoltam ezzel fogok kezet mosni, ne szárítsa ki semmi a kezem. Most ügyelek arra, hogy úgy oszlassam el, mintha bekenném a kezem, és így jó, szép tiszta tőle, semmi szárazság! Nagyon jó, nem jön ki tőle az ekcémám! Van nem Naturlandos változata is, az is ugyanolyan szuper! Három tubus volt annyi, mint egy darab folyékony szappan bármelyik drogériában. Nagyon örülök, hogy visszatértem hozzá.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

pandoca

2018. november 19.

Lehet csak én vagyok így, de nekem a nőgyógyász ajánlotta intim mosakodók helyett...

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Ehlena

2018. november 18.

Amióta a bőrgyógyász javasolta néhány éve, csak ezt használom. Kellemesen tisztít és nem pattogok ki tőle. Tudja, amit tudnia kell. :)

Ehlena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Csilipaprika

2018. október 30.

Kombinált bőrűnek tartom magam. Vannak bizonyos összetevők, amik csípik is az arcbőröm.
Csak annyit tudok mondani a termékről, hogy tartja, amit ígér! Nem irritál, utána nem húzódik a bőröm.
Érzékeny bőrűeknek tényleg tökéletes!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Érzékeny bőrűeknek tényleg tökéletes!

Marcsi66

2018. október 18.

Levetett cuccok hozzám kerülnek,,,ez se jó,az se jó,de anyának jó lesz!!! Az én családomban ez a szokás,kivételesen ezt a férjem dobta hozzám,problémás bőrére vette,kb.2x próbálta,nem vált be neki (szerinte) Sminkemet lemosni ezzel szoktam,és tényleg jó,tökéletesen tisztít,nem szárít,puhának érzem a bőröm tőle,hasznos kis holmi,

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

aesthete

2018. október 5.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki arctisztításra. Szeretem használni, mert nem okoz bőrirritációt és nem is szárítja a bőrömet. Viszont - 1 csillag az összetevői miatt.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

bearsorry

2018. szeptember 2.

Nem tudom úgy igazán belőni az arcbőröm típusát, úgy minden egyben, így nem is találtam még meg a megfelelő arclemosót. Unokaöcsém felvigyázásánál próbáltam ki ezt, ezzel a mosakódóval "dobták hozzám". Szomorú, hogy évek óta kerestem valamit, ami az orrom előtt volt mindvégig (gyógyszertárban dolgozom). Tisztít, ápol, hidratál. Remélem nem időszakos a segítsége.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

farkaskitcso

2018. augusztus 26.

Reggel-este ezzel a krémmel mosok arcot. Nem irritál, nem csíp, nem szárít. A sminkemet tökéletesen leszedi, bár nem vízálló pl a szempillaspirálom, lehet egy vízállóval nehezebben boldogulna, de nem is ez a fő feladata. Ár-érték arányban nagyon jó.

farkaskitcso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.