Naturland

Ár:   883 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2022. augusztus 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

KViki93

2022. augusztus 1.

Nem inritál, nem húzodik tőle a bőröm, egy ideje ezt használom egyéb arclemosók helyett.
Nyugtatja és hidratálja a bőrt.
A kiszerelése miatt kicsit problémás elhasználni ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Nyugtatja és hidratálja a bőrt.
A kiszerelése miatt kicsit problémás elhasználni ezért a 4 pont.

Alice83

2022. július 6.

sminklemosásra nagyon jó..nagymamám csak ezt használta és mindíg szép és puha volt a bőre..😊..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 6.

Peti321

Korcsoport: >54
2022. július 3.

Benedvesített bőrre használom az előre kiadagolt mennyiséget! Érzékeny száraz bőrtől kezdve az ekcémásig jó választás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 3.

Anasztazia20

2022. június 8.

A párom vette régen, mert a bőrgyógyász ezt ajánlotta pattanásos bőrre, de megmaradt, rég lejárt, nem baj én elhasználtam, és irtó jó volt a hátamon, mellkasomon eltűntek a patttanások. Azóta vettem újat is. :) Hátránya, hogy macerás a használata, a csavaros kupak a zuhany alatt nem egy ideális megoldás és olyan sűrű a krém, hogy előbb a tenyeremben egy kis vízzel fel kell oldani, hogy kenhető legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

BerryLoo

2022. május 6.

Arcra írták fel hidratálónak éjjeli acne krém mellé, de olajos, kellemetlen érzésű lett tőle a bőröm és nem is hidratálta jól. A kezemre használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Colibri

2022. április 30.

Évekig használtam arclemosàsra aztán elkaptak a felhipeolt más termékek próbàlgatàsa de az a helyzet h mindig visszatértem mert ez az egyik legjobb! lehet h nem tökéletes az INCIje de amire szükségem van azt tudja. A sminket lehozza közben nem csíp és nem szárít nyugtatja a bőröm és kicsit hidratálja is kellemes krémes állagú nincs illata de nekem nem is hiányzik h legyen. újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

bobbkuk

2022. március 22.

Csodatermék.. esténként szoktam használni az arcom hidratálására évek óta, baromi érzékeny a bőröm, és nehezen gyógyulnak a sebek rajta, de ez mindig redbehozza.. ha az orvos felírja kb 200 forint..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 22.

krsztmlnr

2022. március 21.

Én egy fórumon olvastam, hogy egy Hölgy intim mosakodónak használja. Sajnos az összes intim mosakodót kipróbáltam és mindegyik mellett úgy éreztem, hogy fokozza a fertőzésre való hajlamom, érzékenyít, hiába érzékeny bőrre való stb. diszkomfortot okoztak. Tettem egy próbát ezzel. Egyenlőre úgy érzem hogy jobb, mint a lemosók, se illat, se zavaró anyag. Illetve alapból csak a külső részeket mosom vele, az "érzékenyebb" részt csak tiszta vízzel, max nagyon hígítva a krémet mosom át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 21.

btia826

2022. március 20.

Arclemosónak nekem nem vált be, de a gyereket ezzel fürdettem míg baba volt, és én is használtam "tusfürdőnek" mikor kijött az ekcémám, szépen megszüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

k001

2022. február 7.

Most ezt használom sminklemosásra és nagyon elégedett vagyok vele. Száraz, sminkes arcra felkenem jó vastagon, és utána lemosom vízzel. Szerintem mindent lehoz, talán egyedüli lemosóként is megállná a helyét, de biztos, ami biztos, egy kevés géles lemosóval még utánamegyek, most nincs kedvem kockáztatni. Már 600 Ft körül van az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

A kozmetikumok közül az oldószerek, lakkok, parfümök előállításánál használják. Az etil-alkohol 70%-os oldatát, valamint egyéb etanoltartalmú oldatokat fertőtlenítőként, ezen belül bőrfertőtlenítőként is alkalmazzák. A baktériumokat, néhány vírust, valamint a gombát is elpusztítja.

Kis molekulasúlyú alkohol, ami bizonyos nézetek szerint szárító, irritáló hatással lehet a bőrre és elősegíti a szabadgyökök keletkezését, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található, más nézetek szerint viszont legtöbb erre vonatkozó kutatás in vitro volt, vagyis petricsészében nevelgetett sejteken, vagy izolált bőrmintákon, az életszerű helyzetekhez képest kimondottan extrém körülmények között vizsgálták a hatását a sejtekre (ilyen kutatási anyag például ez és ez is.), valamint nem számoltak a bőr legkülső, ún. szarurétegének védő (barrier) funkciójával sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0