KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Orsolypapp

2018. május 16.

Sminklemosóként használom az érzékeny problémás bőrömre. Szuperül működik :)

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Sminklemosóként használom az érzékeny problémás bőrömre. Szuperül működik :)

creamforcream

2018. május 4.

Bőrgyógyász ajánlotta, száraz arcra kell felvinni majd vízzel lemosni. Nagyon jól tisztít, sminket és egyéb szennyeződéseket is gyönyörűen lehozza a bőrről. Krémes állaga miatt száraz/ érzékeny bőrre a legalkalmasabb, de testre is kiválóan alkalmazható.
-----
This cream was recommended by dermatologist. Apply it on dry skin and wash it with clear water. Has a strong cleansing effect and removes makeup and additional sebum thoroughly. Perfect for dry/sensitive skin but can be used as a bodywash.

creamforcream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

-----

mano

2018. április 16.

Nagyon száraz lett a bőröm az elmúlt időszakban, ezért vettem meg. Az arcomra használom, reggel és este ezzel mosom le. Nagyon szeretem, hidratált lesz utána, végre nincsenek száraz foltok és pattanásokat sem okoz. A sminket nem szedi le a szememről makulátlanul, de nem is ez a dolga. Kis micellás áttörlés és kész is! Mindenkinek ajánlom, akinek száraz, érzékeny bőre van és olcsó arclemosót keres!

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

BLili

2018. április 3.

200 Ft volt vénnyel 100g, az ultra irritált, rosaceás bőrömön még egy halvány pír sem jelent meg miután lemostam.. Tökéletesen leszedte a sminket, mindent. Az egyetlen dolog, ami elgondolkodtató, hogy folyékony lemosót rá lehet csak nyomkodni a szemre, és lejön a smink, ezzel viszont azért egy halványan mindenképpen rá kell dolgozni, mivel egy sűrű kenőcs, és több pilla is kijött. De ezért nem vonok le pontot, inkább majd kigyakorlom, hogy ez se forduljon elő.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nori93

2018. március 20.

olcsó és jó termék :) én este zuhanyzáshoz ezt használom a testemre és arcomra is.. a maradék szennyeződést bioderma micellás vízzel szedem le az arcomról..együtt csodálatosan működnek nálam! Ezt a terméket már legalább 15X újravettem és nem csalódtam sosem :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

vitezjulia

2018. március 19.

Nagyon olcsó, ezért mindenképp adtam neki egy esélyt. Egyszerűen imádom, nem is kell már a sok drága arctisztító.

vitezjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Andzsella

2018. március 17.

Szuper sminklemosó, Bioderma mellett használom, nagyon krémes, "kenőcsös", nincs illata, tökéletesen tisztít, nem szárít és még olcsó is :)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

koirankeksii

2018. március 11.

Nagyon jó. Véletlen találtam rá mivel egy barátom ezt használja (másra) és rákerestem én is. Nagyon érzékeny a bőröm, nem szívesen használok már arctisztítót így ez erre a célra tökéletesen megfelel. Sminkelmosó, arctisztító, bőrpuhító, intim mosakodó és zuhanyzás közbeni testápoló is akár! Kb. 400 Ft-ba kerül a patikában, háziorvosnál felírva pedig 200 körül :) Én minden esetben lemosom, mert ha fél óránál tovább marad az arcomon, akkor kijön a kellemetlen bőrallergiám, de egyébként nem. Én nedves bőrre viszem fel.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Eperhercegno

2018. március 7.

Páromnak bevált dermatitiszes bőrre.

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Páromnak bevált dermatitiszes bőrre.

Bonzee

2018. március 2.

Jó pár évvel ezelőtt használtam, jó sokáig. Az arcom nem annyira kedvelte, de álltól lefelé bababőröm lett tőle. Kiegyenlítette a mindenféle szélsőségeket: ahol eredetileg zsírosabb volt a bőr (pl. dekoltázs), azt ugyanúgy megszüntette, mint könyök - és lábszártájon a szárazságot. Teljesen szuper cucc, nem is tudom, miért hagytam abba a használatát.

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60
Tisztítószerek: Polysorbate 60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd denaturált alkohol.