KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nairam

2018. július 24.

Kiskoromba anya ezzel fürdetett, esküdött rá. Problèmás seborreás az arcom, anya nyaggatot vele, kezdjem el használni, persze nem hallgattam rá. Majd egy durva sebborás fellángolás alkalmával elmentem a patikába, ahol egyebek mellett ezt is javasolta a patikus, na mondom akkor csak kipróbálom. Ès 3 nap alatt lehúzta a tüneteket, sima babapopsi, egysèges arcbőr!! Az illata valóban semleges, babapúder, de ennek most már kifejezetten örülök! Èlmèny vele arcot mosni, annyira jó!!!! Nem tudom, hogy csak ennek köszönhető, hogy elmúltak a piros viszkető foltok, vagy az arcmosás után használt psorioderm krèmnek is, de ezentúl csak ezzel vagyok hajlandó arcot mosni!!!! Nèha ezzel is fürdök. Csoda!!!

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Monika93

2018. június 30.

Nagyon jó arcmosó! Nekem a bőrorvos ajánlotta periorális dermatitiszre és LaRoche-Posay Cicaplast Baume B5 krémmel kombinálva, 2 nap után eltüntek a tünetek!
Az illata semmi különös, nem rossz de nem is jó, olyan enyhe és valami baba púderre emlékeztet. Az állaga sűrű, nagyon sűrű és ez az ami tetszik benne. Száraz bőrre teszem fel, jól bemasszírozom mint a krémet és langyos vízzel lemosom. Gyönyörűen kitisztítja a pórusokat, emellett hidratál és szép fényessé teszi a bőrömet. A pakolás nagy és nagyon pici kell a krémből egy mosásra, szóval szerintem egy hónapig (ha nem tovább) el fog tartani napi 2 mosással. Az ára meglepően alacsony a mennyiséghez és a minőséghez képest. Mindenkinek ajánlom, még ha nem is felel meg, nem dobott ki rá sok pénzt az ember!

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

zsofiab

2018. június 27.

Sajnos nekem még ez is szárítja a bőrömet, érzem hogy húzódik és száraz a zuhanyzás után, de egyértelmű, hogy ár-érték arányban ez a legjobb ami kapható, főleg receptre:D Nem irritál és nincs is büdös illata, szóval nagyon megéri szerintem:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

psliza

2018. június 19.

A mindenre allergiás bőrömre nagyon jó. Hidratál, majdnem testápoló sem kell. Arcomra nem kenem, oda bioderma lemosó megy.

psliza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Bloom

2018. június 16.

Több mint 10 éve használom fürdéshez, arclemosáshoz és kézmosáshoz is. Száraz, kipirosodásra hajlamos a bőröm, a kezemen gyakran jelenik meg ekcéma. A krém jól hidratál, nem szárít tovább. Arclemosásnál azért néha más, jobban tisztító terméket is használok, mert a sminket nem távolítja el megfelelően (de nem is ez a dolga). Csak ajánlani tudom.

Bloom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

BLili

2018. június 14.

200 Ft volt vénnyel 100g, az ultra irritált, rosaceás bőrömön még egy halvány pír sem jelent meg miután lemostam.. Tökéletesen leszedte a sminket, mindent. Az egyetlen dolog, ami elgondolkodtató, hogy folyékony lemosót rá lehet csak nyomkodni a szemre, és lejön a smink, ezzel viszont azért egy halványan mindenképpen rá kell dolgozni, mivel egy sűrű kenőcs, és több pilla is kijött.

Update: az összetevői miatt elhagytam, és lepontozom, mivel azokat meg sem néztem a vásárlások előtt, csak a véleményekre figyeltem. Nincsenek pirossal jelölve, de kőolajszármazékokat inkább nem kenek a bőrömre.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Lettike77

2018. június 3.

Arclemosásra használom. Arcom száraz, ekcémára hajlamos. Tökéletesen megtisztja az arcom, nem szárítja tovább. Nagyon sokáig elég..

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Gyermekkorom óta néha elokerul. Mindig ugyan azt teljesítményt nyújtja. Olyan mintha a tisztítás és a kremezes egyszerre történne az arcommal. Olcsó és szuper

Szotymoty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Kremcica

2018. május 30.

Patikai alapkrém illata és állaga van. Ahhoz képest hogy tömény krém, jól kenhető és könnyen le lehet mosni. Én is arcra használom, bár nem érzékeny, de nagyon hamar kiszárad és kevés arclemosó nem szárítja tovább. Ami a legjobb, lemosva sincs zsíros hatása. 5*

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

sheol

2018. május 29.

A legjobb sminklemosó! Nem irritálja a bőrt, még a szememet se, bármennyit is kenek bele véletlenül. Nincs illata, nem szárít. Ár-érték arányban verhetetlen. Azt hiszem, most fél kilós kimért van otthon belőle :)

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.