Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

CrazyHairDontCare

2020. február 10.

Sajnos az elmúlt évben szinte majdnem minden hónapban előjön valamitől az ekcémám. Mindig ezt használom tusfürdőként, hogy legalább ezt az egy lehetséges irritánst kiiktassam. Pontosan azon a módon használom, ahogy lentebb fbakk felhasználó leírta. Életmentő cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

dunaimano

2020. január 31.

Lemosás második lépése nálam. Koreai olajos lemosót használok előtte sminkeltávolításra. Ez a kettő együtt nagyon ütős kombó, szépen tiszttítja a bőröm, miközben nem szárít egyáltalán. Kombinált bőröm van, de azért ilyenkor jól esnek a hidratálóbb formulák, mint ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Buci86

2020. január 23.

A gyerekorvos írta fel mindig az újszülötteknek. Borzasztóan használhatatlan. Az állaga szörnyű, érzésre nem tisztít semmit. A csomagolása nem praktikus, mert miközben a kezedben az újszülött nehéz kinyomni a flakonból a krémet. Később azt csináltam, hogy felolvasztottam lábasban vízzel és azt töltöttem bele egy pumpás adagolóba. Így kényelmesebb volt a használata, de még így sem nyerte el a tetszésemet. Sokkal jobb bio alternatívák vannak újszülötteknek. Magamon nem próbáltam, így felnőtt vonatkozásában a használati értékéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

IchliebeChremes

2020. január 20.

Nagyon nagyon szeretem!!! Bőrgyógyász javasolta, mikor szedtem a pattanásaimra gyógyszert (amit már abbahagytam), de azóta is imádom. Reggel szoktam használni, mert az esti lemosónak nem lenne elég, de amúgy nagyon alapos ez is. Hidraráltság érzést nyújtsa utána. Egyszerű összetevőkkel nem irritál és árban is tökéletes. Zsíros, pattis bőrűeknek is szívből ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

fbakk

Korcsoport: >54
2020. január 2.

Nekem bőrgyógyász főorvos (50 éves szakmai gyakorlattal) ajánlotta. Sokan nem tudják használni, ezért leírom mi a helyes. Zuhanyzáskor megnedvesíteni a testet alaposan. Tenyérbe nyomni a krémből kis vizet hozzá mint a szappant összedörzsölni. Majd ezzel a kissé nedves szappanos krémmel alaposan átkenni a testet. Most jön a lényeg! Leöblíteni alaposan a zuhannyal. Szárítás, törölközővel való felitatással NEM DÖRZSÖLÉSSEL. Ez nagyon fontos. Kb egy hét alatt rendbe jön a száraz bőr. Nekem nagyon bevállt, tudni kell használni. Majd elfelejtem vényre is felírhtó 5 db olcsón kiváltható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 2.

Agnyecko

2019. december 26.

Már babafürdetőnek is szívből utáltam ezt a kezelhetetlen, kényelmetlen, vízben nem oldódó, a bőrön undok filmréteget hagyó trutyit, amiből nem is tudod, mennyi kell, hiszen nem habzik, és nekem meggyőződésem, hogy nem is tisztít rendesen (de azért azt belátom, hogy bizonyára azért tudok ilyen magas lóról nyilatkozni, mert sem a kisfiam, sem lánykáim bőre nem volt problémás), ezért nem is értem, miért próbáltam meg arctisztítóként rendszeresíteni.
Persze nem sokáig tartott a kísérlet, mert amikor láttam, hogy a vakolatnak messze nem nevezhető sminkemet sem tudja leszedni, csak kenegetem a szemem alá a félig leoldott szempillafestéket, miközben bosszantó réteg képződik az arcomon, bevágtam a fürdőszobafiókba, hogy a legközelebbi nagytakarításkor - mint teljesen feleslegesen helyet foglaló, használhatatlan háztartási hulladékot - kidobjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Alicece

2019. november 24.

Az egyetlen termék amivel arcot tudok mosni.
16 eves korom ota nem használok vizzel leöblithető arclemosot mert viszketés vörösség és pattanások jelentkeztek.
A micellás vizek sem válta be de jobbak voltak mint a lemosos termékek.
Reggel este vegre arcot tudok mosni langyos és hideg vizzel ami fantasztikus érzés főleg reggel.
Persze ez után is nekem kell a hidratálo de pár percet is tudok váni nem azonnal kezd égni a bőröm.
Nekem csoda e nélkül nem megyek sehova.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Az egyetlen termék amivel arcot tudok mosni.
A micellás vizek sem válta be de jobbak voltak mint a lemosos termékek.
Nekem csoda e nélkül nem megyek sehova.

vega2017

2019. november 8.

Smink eltávolításához használom. Zuhanyozás előtt bekenem vele az arcom, vizes kézzel enyhén átmasszírozom, és leöblítem. Aztán jöhet a tusfürdő, és a szódabikarbóna poros lemosás (a tenyerembe teszek szódabikarbóna port, vizes kézzel eldolgozom, és "megmosom" vele az arcom. Puhává teszi a bőrt.) Évek óta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Chana

2019. október 30.

A hosszas habfürdőzés kiszárította a mellem környékét, csúnyán begyulladt a bőröm tőle. Ez a kence csodát tett, már csak ezzel fürdök ezen a területen, jó vastagon bekenve. Az arcomat is helyrehozta, mikor száraz, feszülős volt a bőröm. Jó, hogy szárazon és vízben is használható. Úgy jó 25 éve a kozmetológusom ajánlására kezdtem használni, csodaszer (a Panthenol is hasonló hatást ad)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

winner5

2019. október 5.

SZiasztok! Én is már évek óta használom, kizárólag intim tisztálkodáshoz. Príma! Nekem a nőgyógyász ajánlotta.
Arcra is kiváló és ami még fontos, háziorvos is felírhatja. 2 tubusért receptre 430 Ft-ot fizettem pár hónapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.