Best of Beauty 2019

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Alice83

2019. június 20.

sminklemosásra nagyon jó..tusfürdővel szépen rend beteszi a szárazabb bőrt..olcsó!!mindent leírtak róla..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Szandi1199

2019. május 30.

Évek óta használom intim mosakodásra.Nem irritál,nem viszket tőle az ekcémára hajlamos bőröm, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

hakapeszimaki0070

2019. május 30.

Nekem gyulladt szeborreás arcbőrömre írta fel a doki. Arclemosónak. De a patikában mondták hogy hidratálókrémként is használható. Azóta nem kell a 10 ezer ft-os krémet agyba főbr kenegetni magamra, hanem ezzel nagyon szépen lehet spórolni. Nem hinné az ember hogy ennyi pénzért van hatása, de mégis. Nagyon szeretem. Plusz valóban a babának is nagyon jó a bőrére. Igazi kis csodakrém 😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

tyukanyo

2019. május 23.

Jöttem újra véleményezni, mert vannak új tapasztalataim. Vettem egy másik arclemosót és nagyon jól megmutatkoztak a különbségek.
Igaz ezt lehet testre is használni, de én csak arcra használtam az elmúlt időszakban, ezt a naturlandos lemosót. Tényleg nagyon kíméletes, és gyengéd. Ha sminkel az ember lánya akkor mindenképp 2 lépésben kell arcot tisztítani. Lusta napokon a zuhany alatt ezzel meglazítom a sminkem és micellás vízzel áttörlöm, és így teljesen le is jön. Én így jobban is szeretem, mert micellás víz után tisztábbnak érzem a bőröm.
Ja és amit még észrevettem, hogy ha reggel ezzel mosok arcot, akkor az államnál és az orrnyergemnél marad egy kis faggyú. Szóval zsíros bőrre egymagában nem ajánlott, de kétlépéses arcmosásnál szuperül meglazítja a sminket, és gyengéd is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Iminbeauty

2019. május 18.

Bőrszárazságra, hámló tenyérre, szemölcsre és gyulladáscsökkentésre is ajánlották már. Bármikor használtam jól bevált. Teljesen illatmentes, kissé sűrű így valóban nem könnyű a felhasználása de összességében csak jót tudok írni róla. Érdemes mindig tartani otthon egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

patvik

2019. május 8.

Kijött rajtam az ekcéma és ezt javasolta kezelés mellé a bőrgyógyász. Valami isteni amit művelt az arcommal, mióta használom alig van pattanásom és nagyon jól hidratál is. Én úgy szoktam használni, hogy vizes arcbőrbe masszírozom bele, majd hagyom egy 3 percig rajta és lemosom. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Bellaaa1999

2019. május 2.

Nekem az arcomat nagyon szárítja, húzódik is tőle miután ezzel mosom (hozzá kell tenni, hogy most alapból rossz a bőröm, ekcémás is az arcom, amiatt is száraz, de ez nem tett neki túl jót hidratálás szempontjából). Viszont nem viszketek, és talán kezd szebb is lenni a bőröm. Nem tudom, ez a mosdókenőcsnek (is) köszönhető-e, vagy a ligetszépe meg egyéb kencéknek, de rosszat igazából nem tesz a bőrömnek. Testem más részén eddig úgy látom rendben van, de az ekcémás területet ott is szárítja kicsit. Azért használom, mert nem illatosított, valószínűleg még mindig jobban járok vele, mint más, illatos tusfürdőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Avokadobanana

2019. április 10.

Sminklemosásra használom. Ősszel/télen mikor hidegebb az idő és az arcom szárazabb nagyon szeretem használni. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

horiniki

2019. április 9.

Kissé sűrű, nehéz eldolgozni, ezért mi gyerek bőrgyógyásszal íratunk a másikat, ami lágyabb, de tulajdonképp ugyanazok az összetevők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

szanii

2019. április 7.

Még barátkozunk, bőrgyógyász írta fel. Száraz foltok voltak a karomon, hátamon és egyenlőre még csak oda használom, de a tusfurdot még nem hagytam el. 2 doboz 450 forint volt. Az illata gyógyszertári alapkrém illatú, néha amit kinyomok egyből le is pottyan, de már kezdek belejönni. Lehet kérni tégelyes és tubusos kiszerelésben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.