Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

gabocaaa

2020. augusztus 9.

Nagyon szeretem, tökéletes ekcémás bőrre. Én sminklemosónak is ezt használom, plusz árban is verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

jane79

2020. július 18.

A nagy hype miatt vettem meg, amikor minden blogger/vlogger ezt ajánlotta. Egyből egy nagy kiszerelést vettem, ami annyiban volt hiba, hogy hiába tényleg nagyon jó, az érzékeny bőrre kiváló, nem szárít mégis alaposan tisztít, hamar meg untam, hogy nincs illata. Úgyhogy nekem nagyon sokáig elég volt, szinte azt hittem sosem fogy el, felváltva használtam egyéb tusfürdőkkel. Egy kicsi kiszerelésbe mindenképpen beruházok, hogy legyen itthon. Az érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Lorna

2020. július 10.

A tökéletes budget arclemosó, amit a Krémmánia nélkül sose találok még. Olcsó, szempillaspirált leszámítva lehozza a sminket.
Fehér kellemes testes krém állaga van. Jó érzés vele arcot mosni. Nekem talán egy cseppet szárít, de ha vízzel megmosom az arcomat nekem attól is húzódik a bőröm. Nagyon száraz mostanában az arcom, gyári hiba, nem hinném, hogy a lemosó hibája.
3 tubussal használtam el, az újabbakat ráadásul egy kék- fehér csíkos cuki tubusba rakták, ami engem az ilyen klassz újító Koreai kozmetikum csomagolásokra emlékeztet.
Egyébként sose felejtem el, hogy a patikában nem mertem kimondani a lemosó nevét, mert... főleg mert UNGUENTUM HYDROPHILICUM NONIONICUM? Úgy értem, oké, egészségedre Latin. :) szóval leírtan egy papírra a nevét és csak odaadtam a gyógyszertárosnak a fecnit ő meg elkezdett velem angolul beszélni, mert miért ne kérném magyarul, ha tudok? :) Én meg persze hagytam, hogy külföldinek nézzen. :)
Egyszer kipróbáltam hajra, ott nem működött egyáltalán, nem tisztított eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Egyszer kipróbáltam hajra, ott nem működött egyáltalán, nem tisztított eléggé.

Fiszuli

2020. július 1.

Pár évvel ezelőtt kijött egy bőrproblémám, amiről először azt hittem, hogy ekcéma, mert régebben éveken át random kijött pár ekcémafolt a nyakamon. Viszont mikor ezek a foltok elterjedtek pár nap alatt szó szerint az egész testemen, akkor bőrgyógyásznál kötöttem ki. Ő nem ekcémát, hanem rózsahámlást diagnosztizált. Megörültem, hogy nem "súlyos" probléma, és annak is, hogy nem diagnosztizált félre, mert állítólag nagyon sok orvos gombás fertőzésre gyanakszik ilyenkor. Akkor kaptam ezt a krémet, fürdéshez, mosakodáshoz, mindenhez. Addig kellett használnom, amíg a foltjaim el nem múltak, ami nagyjából egy hónap volt és kaptam egy kikeverős krémet is, amit célzottan a foltokra kellett kenni. Nos erről a krémről annyit, hogy az állaga jó, viszont egyszerűen nem lehet feloldani, konkrétan kenekedni kell vele fürdés közben, majd ledörzsölni. Nem habzik. Számomra ez rettenetes volt és nem is éreztem magam tisztának, pedig az voltam, mert valóban jól tisztított, de na. Illata nincs. Viszont tényleg nagyon jól hidratál. A foltjaim vörössége, irritációja folyamatosan csökkent, szépen visszahúzódtak és egyáltalán nem viszkettek. Tényleg olyan finom bőröm volt tőle, mint még soha. Ha nem lenne ilyen borzalmas az állaga, elképzelhető, hogy a téli időszakban használnám fürdésre, viszont így nekem csak kínlódás lenne. Nem pontozom le ezért, hiszen tette a dolgát és nagyon sokat segített a bőröm állapotán. Szimpatikus az is, hogy teljesen natúr termék és hogy illatmentes. Az is biztos, hogy a legdrágább tusfürdőktől, habfürdőktől sem volt még ilyen puha a bőröm és nem tudom minek köszönhető, de ekcéma foltom se volt azóta, mióta ezeket a termékeket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

BLili

2020. május 11.

Ez a legnagyobb kedvencem minden arcápolási termék közül. Nagyon olcsó, és egyszerre víz- és zsíroló hatású, miközben egyáltalán nem szárít, mivel azokat vissza is pótolja az összetevőivel. Egy ajándék szerintem ez a termék. Egyedül a Maybelline vízálló szempillaspirálomat nem viszi le, de nem gond. Ha csak fényvédő és szemfesték volt rajtam, nem alkalmazom a kétlépcsős tisztítást, csak ezt, mert soha nem maradt ez után semmi a bőrömön. Ha sok smink van alapozóval, stb, akkor még micellás vízzel is áttörlöm ezután. Nagyon elégedett vagyok vele, két éve csak ezt használom smink- és arctisztításra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Bettylove

2020. április 8.

Érzékeny bőrömre ajánlotta évekkel ezelőtt a bőrgyógyászom, mert ez nem szárítja ki az arcom. Így is van! A sminkemet szépen leszedi és utána puha a bőröm, nincs feszülő érzés. Nem irritál, illatmentes. Árban is kiváló és nagyon sokáig elég így, hogy csak az arcomra használom. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

kisshenna

2020. március 10.

Évekkel ez előtt kijött egy bőrallergiám, ami miatt orvosnál kötöttem ki. Egy csomó szteroidos sz*rt írt ki, de szerencsére nekem van egy gyógyszerész barátnőm, aki arról le, erre pedig rábeszélt. Azóta mindig tartok otthon, egy csodaszer!! Nemrég a szemem gyulladt be körben valami allergia miatt, kizárólag ezzel mertem megmosni, illetve télen az arcomat csak ezzel mosom, leszedi a sminket, és az egyébként száraz bőröm puhítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

danimercedesz

2020. február 28.

Mivel én eléggé mániás vagyok a tusolásomban, elsőnek mindig szappannal,majd ezzel a krémmel bekenem a testemet,és szivaccsal lesikálom magam vele 2x majd a többi...
Meg vagyok vele elégedve minden rejtett piszkot eltávolít,megpuhítja a szőrt,és a bőrömet is!
Most tesztelem még narancsbőrre,hogy elhalványítsa-e,de úgy hallottam erre is alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

CrazyHairDontCare

2020. február 10.

Sajnos az elmúlt évben szinte majdnem minden hónapban előjön valamitől az ekcémám. Mindig ezt használom tusfürdőként, hogy legalább ezt az egy lehetséges irritánst kiiktassam. Pontosan azon a módon használom, ahogy lentebb fbakk felhasználó leírta. Életmentő cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

dunaimano

2020. január 31.

Lemosás második lépése nálam. Koreai olajos lemosót használok előtte sminkeltávolításra. Ez a kettő együtt nagyon ütős kombó, szépen tiszttítja a bőröm, miközben nem szárít egyáltalán. Kombinált bőröm van, de azért ilyenkor jól esnek a hidratálóbb formulák, mint ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.