KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Ár: 250.- Ft. , Eladó: fagas
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

PAncsi79

2018. február 20.

Érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm, ha számára nem tetsző anyaggal találkozik. Még évekkel ezelőtt bőrgyógyász ajánlotta arctisztításra a mosdókenőcsöt, ami szépen tisztítja az arcom, egyáltalán nem húzódik a használata után. Időnként persze elcsábulok más, dizájnosabb termék iránt, de hamar rájövök, hogy számomra ez a tökéletes és visszatérek hozzá.
Desztillált vízzel higítva sminklemosóként is használom, és úgy is szuper! Egy kis micellás vízzel áttörlöm még az arcom, majd tökéletesen tisztának a bőröm!

Update:
Az eredeti véleményem már régi, de a lelkesedésem töretlen! A legjobb ár-érték arányú sminklemosó, amit csak ismerek, pedig az utóbbi időben adtam esélyt másoknak is bőven (az a fránya kísérletező kedv). Többfélét próbáltam, de nem szeretem az olajos állagú sminklemosókat, így amikor olvastam egy leírást arról, hogy gyakorlatilag ez is olyasmi, nyugodtan hátradőltem és vállon veregettem magam, hogy mindezek fényében én már évek óta a megfelelő terméket alkalmazom. :)
Mostanában úgy használom, hogy ezt felviszem "szárazon" a sminkelt arcomra, picit átmasszírozom, majd áttörlöm az egészet vizes vattakoronggal / nedves arctörlő kendővel (sminkmennyisőgtől függően). Majd a legvégén áttörlöm egy kevés micellás vízzel. A szemsminkem eltávolítására mást nem is használok, szuper cucc ez (arról nem beszélve, hogy tényleg nem bántja a bőröm és nagyon olcsó is)
Örökre megmaradok ennél.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Örökre megmaradok ennél.

Amadea

2018. február 20.

Kb. a fele mennyiséget használtam el eddig, vagyis elég ideje, hogy megismerjem, bár sok újat nem fogok tudni mondani róla.:) Kenőcsszerű, fehér krém, először fura volt használni, aztán megszerettem. Nedves bőröm oszlatom fel, vagy a tenyeremben lazítom fel némi vízzel, a lemosás második lépéseként. Vízhiányos, kombinált, szeborreás dermatitiszre hajlamos arcbőröm van, de nem irritált ez a kis lemosó. Az első néhány alkalommal úgy éreztem, hogy kicsit szárít (ahogy szinte minden, sajnos a sima víz is), de vagy annyira megszoktam, hogy már nem érzem, vagy már teljesen összebarátkozott a bőrömmel - mindenesetre, mivel utána jön a hidratálás ötven árnyalata, nem vészes. Ez, és előtte az olajos lemosó (Elizavecca) puha, egységes bőrképet eredményez.
A szemkörnyékemet se csípte, komedókat nem okozott, se pattanásokat. Nem hagy maga után semmilyen réteget a bőrön.
Tehát, nekem nagyon bevált, örülök, hogy megvettem, pedig nem volt benne sok bizodalmam. A legolcsóbb, ám szeretett bőrápolási cuccom ever.:) Tekintve eme mániám költségvetését, könnyen előfordulhat, hogy újraveszem.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

endzsiaj

2018. február 16.

Száraz bőrre nem ajánlanám, mert a használatával olyan helyen is előjött az ekcémám ahol eddig soha. Pattanásos, zsíros bőrre viszont szuper. Mattít és nekem leszárította a nyakamon lévő csúnyaságokat.

endzsiaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Dea

2018. február 1.

Nagyon sokszor kaptam már allergia miatt, teljesen jó, krémes,olcsó , az illata nem a kedvencem ,de szerencsére annyira nem érződik, miután az allergia jelei elmúlnak általában visszatérek máshoz, pedig lehet nem kéne :D

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

turospalacsinta

2018. január 30.

A gyógyszertári kikevert Hydrophil mellett ezt szeretem még. Mosakodáshoz akár felnőttnek akár gyereknek tökéletes érzékeny bőrre!

turospalacsinta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

domanybeatrix

2018. január 23.

2016 telén egy nagyon durva felfázással küzdöttem, amit majd egy hónap antibiotikum tudott csak helyrehozni. Borzasztó állapotok uralkodtak, a tusfürdő, szappan, intim mosakodó mind-mind felejtős termékek voltak, gyakorlatilag a víz önmagában is csípett, nagyon fájdalmas volt a tusolás... :(
Már nem volt ötletem, mit használjak, és akkor valahogy eszembe jutott ez a termék. Arra a célra tökéletesen bevált, mondjuk olyan érzés, mintha sajtkrémmel akarnék fürdeni az állaga miatt, de rájöttem, hogy használjam, és végül is segített, ez a lényeg.
Most nagyon száraz a bőröm, újra ki fogom próbálni, hátha most is segítségemre lesz.
Nem csinos a csomagolása, meg fura használni, de ajánlom, mert tényleg hasznos cucc.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

bbia93

2018. január 13.

Gyógyszertári változata van meg, receptre vettem kb 200-300 Ft-ért, de minden pénzt megérne nekem! Évek óra küzdöttem a pattanásokkal, bár már nem vagyok tini, 24 éves vagyok, még mindig sok előjött, de kipróbáltam ezt a kis csodaszert és sokkal szebb lett a bőröm, még menzikor van hogy kijön egy két pattanás de már tűrhető, a Dalacin ecsetelővel használom, azt célzottan a pattanásra kenem. Valószínűleg a bőröm nem bírja a kozmetikumokat, mert azt veszem észre ha pl rakok alapozót, utána elő jön néhány pattanás.

bbia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Tuende

2018. január 9.

Igazi csodaszer. Pattanásos, aknés bőrre hidratálókrém helyett használtam, szépen és hamar rendbetette,pedig évekig küzdöttem vele. Illetve enyhébb fokú ekcémára használva is hatásos volt nálam. Mindig krémként használtam, sosem vízzel keverve. Mindenkinek csak ajánlani tudom. 5*

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

redrick

2018. január 1.

Érzékeny bőrre ajánlotta a gyógyszerész, sampont kerestem a problémás fejbőrömre, de állítása szerint testápolóként is használható, all in one kence. Ezen felbuzdulva kipróbáltam az egyik könyökömön a krém használatát; amellett, hogy rendkívül büdös, viszketősen repedezettre szárította a próba-bőrterületet. Pedig nagyon kedvelem a Naturland termékeit, viszont ezt a borzalmat nem lehet hasznosítani.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

delorean

2017. december 21.

Update:
Végül mégiscsak újravettem, ez a legjobb, és legolcsóbb sminklemosó, nem irritálja a szemem. Már a Naturland-osnak is műanyag a tubusa szerencsére. Próbálgattam többféle sminklemosót, de mindig visszatértem hozzá. Csodaszernek nem mondanám, de nagyon szeretem.

Bár nem ez a Naturlandos változat van meg, hanem a Hungarogal-os, az összetétele megegyezik. A Hungarogal-osnak műanyag tubusa van, ennek azt hiszem, hogy fém. Nem mosakodtam vele, de szerintem nem is fogok, nem érezném magam tisztának. Azért vettem, hogy utazásnál legyen nálam valami sminklemosó, annak bevált, de nem fogom újravenni még sminklemosáshoz sem, mert túl ragacsos. Kézkrémnek egész jó, miután elmúlik a ragacsossága, csak győzzem kivárni.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60
Tisztítószerek: Polysorbate 60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd denaturált alkohol.