Naturland

Ár:   477 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2021. július 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boglarka0329

2021. július 16.

A duplatisztítás első lépéseként használom, sokkal jobban bevált, mint bármelyik micellás víz. Nagyon tetszik a krémes állaga, könnyű eltávolítani vele a fényvédőt/sminket, és nem szárít. Örülök, hogy rátaláltam, szerintem oszlopos tagja marad a rutinomnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

drozsi

2021. július 14.

Én is arcra használom a dupla lemosás első lépéseként és smink eltávolításra. Másnaponta fele fele arányban Akneroxidot teszek hozzá így az 5%-ból 2,5 %-ot csinálok, majd 5 perc után lemosom, így megelőzve a pattanásokat. Olcsó kenőcs és gyorsan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

SzZsofia

2021. július 12.

Nehéz használni, de csodákat tesz a bőrrel. Gyorsan hatott nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Nehéz használni, de csodákat tesz a bőrrel. Gyorsan hatott nagyon.

kunkom77

2021. július 10.

Arclemosáshoz ezt használom. Imádom !!! 44 évesen rengeteg márkát,olcsót,drágát kipróbáltam már,de már csak is ez kell😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

mlexa

2021. június 28.

Egy enyhe bőrbetegség miatt kezdtem el használni, a háziorvosom ajánlására. Sajnos magán a betegségen nem segített, viszont mással nem lehetett mosni az adott területet. Ez nem irritálta, nem rontott az állapotomon. Teljesen illatmentes. Kicsit nehéz kinyerni a tubusból, főleg ha már kevés van benne. Nehezebb eldolgozni is a sűrű állaga miatt, mint egy sima tusfürdőt. Egyébként árban szuper és ha valaki egy mindenmentes mosakodó terméket keres, annak tudom javasolni. Samponként és arcra én nem használom, nem tudom arra hogyan működik. De lehet egyszer teszek egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. június 26.

Nagyon száraz a bőröm, erre kiváló ez a mosakodókenőcs. Arcra és az egész testre is.
Az ezzel való tusolás után nem kell azonnal bekennem magam testápolóval. Nem szárít, hidratál, teljesen jó.
Hátránya a csomagolás: a papírdoboz szerintem felesleges, a tubusból pedig kb. az utolsó egynegyed tartalmat nehéz kinyomni (ollóval felvágható és úgy kiügyeskedhető belőle.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 26.

szviktoria1

2021. május 29.

Nekem nagyon be vált, este fel kenem az arcomra rajta hagyom pár percet és az elhalt hámsejtek is le hozza utána egy radírozás és olyan, mintha most jöttem volna a kozmetikustól. Árban nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Lona22

2021. április 17.

Semmilyen pozitívumot nem fedeztem fel. Viszont mivel eléggé nehéz krém, nagyon nehéz vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

svaradi6

2021. április 17.

Érzékeny, rosaceás bőrre szerintem nagyon jó választás. Fürdéshez is szereti a bőröm, mikor érzékenyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Szandra01

2021. április 17.

Érzékeny bőrömre tusfürdőként ajánlották, az állagát sokszori újra vétel mellett se szeretem meg, viszont puha lett tőle a bőröm és ami a legfontosabb, nem lettem rá allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.