Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

ZiAn

2017. április 17.

Csecsemő gyerekeimet ezzel fürdettem, késōbb váltottam mert nehezen oldódott a vízben, nem szerettem. Nehezen mosható le ha több kerül a testre. Most újra vettem, mert ezt ajánlotta az orvosom. Nem mondom, hogy szeretem, de egészségesebb a tusfürdőknél, szappanoknál. Ezért újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

vulpemania

2017. március 20.

Milyen kár, hogy nem gondoltam erre a kis csodára korábban.Szinte mindenkinek volt egyszer otthon egy ilyene, amikor újszülött baba volt a háznál. Érzékeny kombinált bőröm van és mindig küzdöttem az arcomon a T zónában a zsírosodással, de közben minden máshol hámlott az egész fejem. Nos nekem ez komolyan bevált. Próbáltam aztán mindenfélét, mire rájöttem mi miatt volt problémás a böröm...Minden szappanos tartalmú lemosó csak rontott az arcom állapotán, húzódott ,kipirosodott, hámlott. Alig vártam, hogy utána bekenjem hidratálóval. A bőr reakciója általában az erős tisztításra a faggyú termelés, ami miatt természetesen pattanásaim is lettek, mert akkor már a szennyeződések is könyebben megtelepszenek rajta. Szóval visszakanyarodva a "jó tudni" részről a termék értékelésig: Ajánlom annak aki kíméletes tisztításra vágyik és nem szeretné tönkretenni a bőrét. Zsíros bőrűeknek is ajánlom! Szerintem pont hogy stimulálja a faggyútermelést a leírtak miatt. A sminket is szépen lehozza egyébként. (mellékesen)
Ha lehetne több csillagot adni 5nél én tuti adnék neki! :) Egy próbát mindenképpen megér, akinek problémás a bőre. Olcsó is. Nekem innentől ő lesz az utitársam akár hova megyek. Nem tudom van e különbség a gyógyszertári kevert meg e között, de nekem az előbbi van meg ha ez számít.
Ui. Majdnem elfelejtettem, én próbáltam a hajamra is, de arra nem igazán alkalmas, nagyon zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Linda0222

2017. március 20.

Kislányom fürdetéséhez használtam, nagyon nehezen oldódik, csúszik az egész baba tőlle.Leváltottuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

dorqaap

2017. március 18.

Pár hete nagyon elkezdett kiszáradni a bőröm, így az arcom is. Kentem mindennel, de semmi nem segített, napközben már alig bírtam ki, hogy ne vakarjam. Aztán bőrgyógyászhoz kellett mennem, megkérdeztem, mit ajánlana száraz bőrre. Ezt a mosdókenőcsöt mondta, nem ismertem. Be is rohantam érte gyógyszertárba, majdnem felnevettem, mikor megláttam, hogy csak ennyibe kerül. Ugyanis nem mosdásra ajánlotta a dokinő, hanem, hogy este ezzel kenjem be az arcom. Így nyilván ez a mennyiség nagyon megéri.
Több, mint egy hete kenem vele az arcom, csak éjszakára, és valami eszméletlen, reggelre olyan finom puha lesz az arcom, és mostmár kezd elmúlni a sivatagi szárazsága a bőrömnek. Ez egy csoda, minden drága arckrémet kenterbe ver simán. Elkezdtem kenni vele a striáimat is, javulást látok már most. Kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

jegesmedve

2017. március 13.

A kisbabámnál születése óta ezt használom. Pihepuha tőle a bőre, ezért megbarátkozom azzal a rossz tulajdonságával, hogy nagyon nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

lichtnori

2017. március 7.

Már a kislányomat is ezzel mosdattam, most pedig a három hónapos kisfiam fürdetéséhez is ezt használom. Viszont nem csak az Ő pihe-puha popsijára jó, hanem az én arcomra is!. :-D Nagyon szeretem! Nehéz krém. Nem egy könnyű fluid állag. :-) Lemosni is nehézkes, ezért használom a zuhany alatt. Viszont illatmentes, maximálisan leszedi a sminket, nem szárít, nem irritál. Sőt! Nyugtat, puhít, hidratál. Eszméletlen jó érzés az arcomnak. Hajas fejbőrre azonban nem ajánlom, mert elnehezíti, zsírossá teszi a hajat és nehéz kiöblíteni. A Clarins arclemosóim mellett ez a lemosó is állandó lakója a pipere polcomnak. Mindenkinek ajánlom a kipróbálását, anyagilag sem egy érvágás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

blackmoonday

2017. március 7.

Imádom alap darab sok sok éve. Külön pumpás adagolóba teszem babavízél és bőr radírral keverem össze. Ezt adom a folyékony kézmosónkhoz, ha nagyon hideg van és száradna a kezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

cincike

2017. február 1.

Zsíros arcbőröm tisztítására javasolták, mert sajnos eddig bármilyen matt alapozót használtam pár óra elteltével már zsírosodott.
Már 2 használat után látványos volt a változás, estig semmi csillogás. Emellett nem irritálja a bőrömet se. Szemsmink eltávolításra micellás víz, arctisztításra pedig őt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

ilona1980

2017. január 13.

Mindig van itthon, borotválkozashoz csodaszer, bye-bye piros pöttyök-:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Mindig van itthon, borotválkozashoz csodaszer, bye-bye piros pöttyök-:)

TheUltimatePizzacat

2016. december 25.

Szuper ez a krém, ha a bőröm kiszárad, vagy bármi okból kipirosodik, irritált lesz ez a krém mindig jó rá és helyre rakja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.