Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

redrick

2018. január 1.

Érzékeny bőrre ajánlotta a gyógyszerész, sampont kerestem a problémás fejbőrömre, de állítása szerint testápolóként is használható, all in one kence. Ezen felbuzdulva kipróbáltam az egyik könyökömön a krém használatát; amellett, hogy rendkívül büdös, viszketősen repedezettre szárította a próba-bőrterületet. Pedig nagyon kedvelem a Naturland termékeit, viszont ezt a borzalmat nem lehet hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

delorean

2017. december 21.

Update:
Végül mégiscsak újravettem, ez a legjobb, és legolcsóbb sminklemosó, nem irritálja a szemem. Már a Naturland-osnak is műanyag a tubusa szerencsére. Próbálgattam többféle sminklemosót, de mindig visszatértem hozzá. Csodaszernek nem mondanám, de nagyon szeretem.

Bár nem ez a Naturlandos változat van meg, hanem a Hungarogal-os, az összetétele megegyezik. A Hungarogal-osnak műanyag tubusa van, ennek azt hiszem, hogy fém. Nem mosakodtam vele, de szerintem nem is fogok, nem érezném magam tisztának. Azért vettem, hogy utazásnál legyen nálam valami sminklemosó, annak bevált, de nem fogom újravenni még sminklemosáshoz sem, mert túl ragacsos. Kézkrémnek egész jó, miután elmúlik a ragacsossága, csak győzzem kivárni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Update:

Gabica28

2017. december 3.

Szupi kis kenőcs, én csak arcmosásra használom ritkán amikor ugy van kedvem, vagy véletlen beleakadok. Hidratáltabb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Fruzsi

2017. december 3.

Atópiás dermatitiszre hajlamos bőröm csak ezzel fürdetem. Nem szárít, testápolót sem nagyon igényel. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Judy1

2017. november 30.

Egy időben nagyon érzékeny volt a bőröm és volt egy csúnya bőrbetegségem, ekkor javasolta orvos. Nagyon bevált, puha, selymes lett tőle a bőröm és pár hónap után sikerült visszaállítani a bőröm régi egyensúlyát, eltűnt minden pötty, viszketés róla. Az illatával nem tudtam megbarátkozni, ezért 1-2 év után már nem használtam, de ha bármilyen bőrproblémám lenne újra, biztosan újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

LiterallyWhite

2017. november 30.

Anno még a pattanásos bőrömre írta fel a bőrgyógyász, azóta is használom. Szépen tisztítja a bőrt és nem hagy maga után száraz érzetet. Arcon és testen is kipróbáltam, mindkét esetben bevált. Különösen téli időszakban ajánlott a használata, hiszen olyankor a bőr szárazabb a megszokottnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

delfi

2017. november 11.

Egyből vettem 2 dobozzal, nagyon jó árvan van. Igaz nem száraz a bőröm, de ezek a szappanok meg mindenféle tusfürdőktől egyáltalán nem szép a bőröm. Nekem annyira megkönnyítette az életem, de komolyan. Használom tusoláshoz azóta semmi pötty semmi viszketés hidratált és tiszta a bőröm! Kevés is elég belőle. Az arcomat is ezzel mosom, semmi problémám nem volt vele, pedig zsíros a bőrtípusom. Ha sminket akarok lemosni, akkor csak simán úgy használom mint a Take the day off balzsamot. Szárazon szétmasszírozom az arcomon, a szememem, leszedi a vízálló szempillaspirált is! Amikor teljesen szétmázgáltam bele masszíroztam akkor vízzel lemosom, aztán micellással át törlöm az arcom és teljesen tiszta szemfesték szempillaspirál mentes a képem :D Nagyon gyors ápoló és hatékony. Én nagyon nagyon szeretem, igazi nagyágyú! Pedig nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon megszerettem, mert olyan minden az egyben kis krém ez. Először azt hittem hogy na ez nem lesz elég 2-3 alkalomra se de meglepő mód nagyon sokáig elég egy tubussal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

eszement

2017. november 2.

Kedvencem hosszú-hosszú évek óta. A mosakodáshoz, fürdéshez pici babának és felnőttnek egyaránt bevált, de kéz- és testápolónak is tökéletes, vízzel hígítva.
El sem tudnám képzelni az életemet nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

El sem tudnám képzelni az életemet nélküle.

balazskrisztii

2017. október 24.

Évek óta használom, az utóbbi pár hónapban egy bőrgyógyász által felírt verzióját. Elvileg annyiban tér el a Naturlandostól, hogy nincs benne tartósító. Mind a kettő jó, ha kapok receptet, akkor a tartósító menteset fogom venni.

Pro tipp: az asszisztens mondta, hogy a mosdókenőcsöket SZÁRAZ BŐRRE kell felvinni, eldolgozni, majd lemosni. Lehet csak placebo, de szebbnek látom az arcomat, mióta így csinálom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

DikieGirl

2017. október 15.

Hát, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatba.
Őszintén szólva elég érzékeny a bőröm, de ezen mi sem változott a használat közben. Lemosni elég nehéz, viszont utána kicsit hidratáltabb a bőröm. Sajnos a hámlás ugyanúgy fennáll, szóval valószínűleg nem külső tényező miatt áll fent ez a probléma, de mivel nem ígéri, hogy a hámlást megakadályozza, így nem "hibáztatom".
Hajas fejbőrön borzasztó volt, hamarabb zsírosodott a hajam és még csak nem is tisztította meg rendesen, szóval semmiképp se használom oda többet.
Egyszer jó volt kipróbálni, de nem igazán vált be. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Hát, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatba.
Egyszer jó volt kipróbálni, de nem igazán vált be. :/

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.