Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Anett1993

2017. október 14.

Pár évvel ezelőtt mikor kijött egy autoimmun bőrbetegségem gyógyszerész írta fel ezt a mosdókenőcsöt és a sima gyógyszertári alapkrémet, hogy csak ezeket használhatom az arcomra, mert csak ezek nem fogják irritálni, merthogy nincs bennük hatóanyag, se semmi más kemikália, ami reakciót válthatna ki a bőrömből. Azóta is használom és szeretem, nem irritálja a bőrömet, puha lesz tőle, viszonylag jól tisztít is. Én ezzel szoktam a sminkem leszedni, utánna tonizálok és jöhetnek a krémek. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

farkasszaszi

2017. október 10.

Ha kijon rajtam valami gyogyszerallergia, ami mostanaban sajnos jellemzo ram es termeszetesen az arcom lesz tole csalankiuteses, majd szaraz, mindig ezt hasznalom. Illatmentes,nem irrital, jol taplal, szeretem :) mindig csak veszhelyzetben veszem elo, mert egyebkent szerintem az alapozoval onmagaban nem birkozik meg, vagy csak en vagyok bena es turelmetlen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Kíméletes és az illata is tetszik, olyan babaillat. Ha csak ezt értékelném csillagos ötöst adnék. Viszont nem tisztít. Fürdés céljára használva nagyon hamar elfogy, és a vége felé már macerás kinyomkodni a tubusból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Bobobubble

2017. augusztus 30.

Imádom :) Bőrgyógyász javasolta, azóta használom reggel és este arclemosóként. Tisztít, de nem szárít, kellemes állagú. Nálam "alapfelszerelés" az arcápolásban, mióta felfedeztem, minden más arclemosót ejtettem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

AliceWonderland

2017. június 27.

Arclemosóként használom, a télen-nyáron száraz, foltokban kirepedező arcbőröm imádja és hálás érte. Mondjuk csak az orcámon és szemkörnyéken használom, mert úgy érzem hogy az alapból zsírosabb részeknek (orr és homlok) talán nem a legideálisabb, de száraz és érzékeny bőrre nekem eddig ez a legjobb lemosó, még ha eredetileg nem is ez a funkciója :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

tara95

2017. június 6.

Pici baba korunktól van a fürdőszobában. Nagyon szépen tisztít, nem szárít én egy ideig lemoshato testápolóként használtam a nivea mintájára de meguntam nekem macerás volt. Aztán rájóttem, hogy sminklemosóként csúcsszuper! Egyszerűen élvezem, hogy nem a habzó és száritó hatású arclemosómat kell használnom napi 3szor. Spirálon át a catrice tégelyes korrektorig mindent eltávolít. Vizes arcra felkenem, hagyom hatni és lemosom majd micellás víz. Még a garnier sem lenne kulcsfontosságú mert teljesen tiszta a vattakorong. Annyi, hogy nekúnk receptre keverik ki a patikában. Csodaszer a problémás bőrömnek!

Up : jó pár év múlva kellett szembesülnöm az ekcémával a kézfejemen. Mivel azonnal szteroidos krémet írtak volna fel ezzel keverve így nem váltottam ki a gyógyszert. Ami látványosan és azonnal segített, az a kókuszolaj-só bőrradír, eltűntek a száraz, pikkelyes foltok és végre a tényleges beteg bőrfelületet kenhetem a saját krémemmel, amit neem olaj, kókuszolaj és ezen kenőcs hármasából kevertem ki. Azonnal elmúlik a viszketés és a vörösség. Tudjuk, hogy ezt szinten tartani lehet és igaz, hogy ha nagyon koncentrálok látom a foltokat, de puha a bőröm és nem vakarom...ez a rutin jó és rávett arra, hogy reggel-este kenjem a kezeim. Aki fél a neem olajtól azt megnyugtatom, bekeverve enyhén mogyorós-patikai illata van. Még annyi, hogy nappalra tök jó rákenni valami mindenmentes ajakbalzsamot mert így biztosan nem szárad a kezem ami ugye a legnagyobb veszély. Nem adom fel, ha gyógyíthatatlannak nyilvánított szívbetegből és fájdalomból is megszabadított az Úr, akkor ettől is meg fog :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

ggretus

2017. május 23.

valaki használja sminkalapként? egy idő után jólbeissza

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

valaki használja sminkalapként? egy idő után jólbeissza

Rami98

2017. május 23.

Számtalan arclemosót kipróbáltam már, és erre ez az egyszerű kis gyógyszertári kenőcs lett a kedvencem! Nagyon problémás a bőröm (régebben akné, manapság inkább csak levakarhatatlan zárt komedók, zsírosság) és ez tökéletes gyógyír rá. Nyugtat, tisztít, micellás vízzel történő sminkeltávolítás után kiszedi a maradék cuccot is a pórusaimból. Néha a bőrömön hagyom lemosás előtt 5-10 percet és kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Giuditta84

2017. május 5.

Víz nélkül, vattakorongra nyomva a smink eltávolítására is alkalmas. Vízzel arclemosásra használom. Kíméli érzékeny bőröm, hidratál. Utána nem is kell arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

7ot

2017. május 5.

Régebben használtam krémként és néha sminket is lemostam vele. Ha akkor figyeltem volna arra, hogy mi van benne, soha nem kentem volna magamra... Érzékeny bőrre. Jó vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.