Novartis

Ár:   2314 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Síkosító szemcsepp a szem felszínének nedvesítésére, és bármely típusú kontaktlencsét viselők számára. A GenTeal szemcsepp tartósítószermentes, vizes oldat, amely 0,3%-os hipermellózt, nátrium-kloridot, bórsavat és nátrium-perborátot tartalmaz.

amarie84

2018. június 29.

Nagyon jó szemcsepp, sokáig tart a hatása. Közvetlenül cseppentés után még pár percig maszatos a látásom, de hamar kitisztul, a szemem környékét sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

knoemi07

2016. július 11.

Teszi a dolgát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Teszi a dolgát!:)

ftmea13

2016. július 11.

2 éve történő lézeresszemműtét után használtam a Ophylosa szemcseppet, ami nem vált be. Szakorvosi javaslatra kezdtem el ezt a terméket, hála Isten végre bevált. Ugyan, mint minden szemcsepp után rettentő homályosan látok, utána viszont mintha újra születne a szemem. Annyira éles minden, rendesen "tisztít", és aminek a legjobban örülök, hogy egyáltalán nem csíp. Tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

szvivi777

2014. április 17.

5 éve szemûveges vagyok, és nagyon nagy a visus eltérèsem (a jobb lencsém hol féllel hol háromnegyeddel gyengébb) és borzasztóan szédültem tõle. Ha sokáig kellett elõre néznem, gyakorlatilag elájultam. Borzasztó volt. Aztán elmentem a szemészetre, és szemcseppet írt fel az orvos (hosszas kivizsgálás után, ugyanis nem tudta, hogy miért szédülök). Mikor megvettem a gyógyszertárból a kütyüt, nem sok jót szavaztam neki. A dolog a visszájára fordult, nagyon megszerettem. Tartós, elég napi egyszer használnom. Mióta cseppentek, egyszer sem szédültem. Csak ajánlani tudom!!!! Sajnos elég drága, de ezt fèl évig lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

LaMaggie

2014. február 23.

Lassan 3 hónapja használom, nemsokára újat kell, hogy vegyek, mert lejár, de nem tudom, hogy ő lesz e a nyertes újra. Kiderült, hogy krónikus szemszárazságban "szenvedek" és örök életemben használhatom a szemcseppet, hogy elkerüljem a tüneteket. Egy nap általában kétszer használom, egész hamar elmúlik tőle az égő érzet, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Emulgeálószerek: Hydroxypropyl Methylcellulose
Tisztítószerek: Hydroxypropyl Methylcellulose

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.