Novartis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: adrika128, az összetevőket feltöltötte: KKitty, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Spersallerg szemcsepp az allergiás kötőhártya-gyulladás tüneteinek (kivörösödés, viszketés, szemhéjduzzanat) átmeneti enyhítésére alkalmazható, felnőttek és 2 évesnél idősebb gyermekek esetében.

KKitty

2015. február 23.

Eddig egyszer használtam, igaz, nem allergiàs reakcióra, de az én szememet megnyugtatta, jót tett neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

adrika128

2014. december 13.

Parlagfű allergia időszakban használtam, mikor kidörzsöltem a szemem, nagyon szeretem, pirosság és a viszketés is elmúlt tőle.
A másik plusz pedig, hogy kipróbáltam pattanás utáni nagy piros folt eltüntetésére ami az arcom közepén ékeskedett, nagyon meglepődtem, mert szinte teljesen eltüntette a pirosságot. Ezentúl alkalmazni fogom erre is az biztos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.