NYX Professional Makeup

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Hosszabb és dúsabb szempillák, vitaminokkal gazdagítva. Hosszantartó színt biztosít.

Kobold

2020. október 15.

Hónapok óta használom. Kibírja a napot, nem kenődik. Szépen, csomómentesen fel tudom vinni. Egy idő után sűrűsödik, ahogy szárad, akkor nehezebb volt bánni vele, de megoldottam egy kis vizes hígítással. Sőt, rétegezve még jobb. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Rainbow97

2020. október 12.

Nem ezért a spirálért mentem,de amit kinéztem nem volt így megvettem ezt és hát..nem bántam meg..imádom. Alapból hosszú és viszonylag sok pillám van,de ebből a spirálból elég 1 réteg és olyan csodás pillákat varázsol nekem. Nem dúsít túlzottan de nekem pont elég amit csinál.
Nem potyog és nap végén is olyan szép ahogy reggel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Nem potyog és nap végén is olyan szép ahogy reggel volt.

Whosthatfitgirl

2020. március 3.

Update: iszonyatosan elkezdett hullani a szempillám, mióta használom!!! Más új kencèt nem használok, szóval tuti tőle... Hurrá, irány a kuka... Ès 1 csillag!

Viszonylag új beszerzès, sajnos elmaradt az "èletem legjobb szempillaspirálja" dìj átadása...
Nem jelentenèm ki egyelőre, hogy rossz, lehet, hogy csak szoknom kell.
Tehát az eddigi tapasztalatok:
-legalább 3 rètegben kell felvinni, különben lósz@r se látszik...
-várni kell picit a rètegek felvitele között, különben csomósodik ès tá-dááám! Pókláb!
-de mindenkèppen tartós, nem pereg, bìrja mèg az izzasztó edzèst is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Nem jelentenèm ki egyelőre, hogy rossz, lehet, hogy csak szoknom kell.
Tehát az eddigi tapasztalatok:
-legalább 3 rètegben kell felvinni, különben lósz@r se látszik...
-de mindenkèppen tartós, nem pereg, bìrja mèg az izzasztó edzèst is!

seen

2020. január 20.

Nem azt mondom, hogy nincs jobb a piacon, de ebbe az arba kiemelkedo...no nem a vegeredmeny hanem a tartossag. A vizallo verziom van meg, kb a 20.-at hasznalom. Valoban csomosodik, valoban nem olyan szep hosszu vekony pillakat csinal, de nagyon tartos, nem kenodik, megis konnyen lemoshato sminklemosoval. Egy kis rutinnal pedig ki lehet maxolni a latvanyt is. A tartossaga es ára miatt, illetve en tudok vele már szep pillakat 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

juditunk

2018. április 26.

A keféje tényleg nem a legjobb, de egy kis gyakorlás után a kedvencemmé vált.
Az egyetlen szempillaspirál eddig, ami nem folyik el a nap végére (illetve némi olajos ápolás mellett félév alatt látványosat nőttek a pilláim)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

A keféje tényleg nem a legjobb, de egy kis gyakorlás után a kedvencemmé vált.

ddominikaa

2017. február 21.

A kefe nagyon rossz, viszont egy régi jólbevállt szempillaspirálom keféjével vittem fel és magával a festékkel nagyon meg voltam elégedve.
Nekem egyáltalán nem kenődött, sem 40fokban, sem magas páratartalomban.
És miután kevesebb a festék a tubusban, akkor már a saját keféjét is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nekem egyáltalán nem kenődött, sem 40fokban, sem magas páratartalomban.

anett0422

2017. február 15.

nagyon nem vált be :( rengeteg festéket visz fel ezáltal csomós lesz a szempilla :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

raczjulia

2017. január 25.

Nem igazán lehet vele olyan szépen spirálozni, a szempilláim kissé összeragadnak, de többszöri átfésülés esetén szépen fest a pillákon, hosszabbítja őket, illetve szép és intenzív a fekete színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

malnaszorp95

2017. január 4.

Nem vagyok benne biztos, hogy pontosan ezt a fajta szempillaspirált vettem, de annak is NYX Doll Eye Mascara a neve, csak alatta "Long Lash Black" felirat is van. Nagyon-nagyon rossz termék. A kefe szinte az összes festéket kiveszi a tubusból. Ennél még az essence szempillaspiráljai is sokkal jobbak, ez csak úgy használható, ha kefével eligazgatom és leszedem a felesleges festéket, de nincs kedvem bíbelődni ilyenekkel, így kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2