Ophylosa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nedvesítő, síkosító szemészeti termék, mely a szem fáradtságának és száraz érzetének enyhítésére ajánlott. Sima, kellemes érzést biztosít a fáradt, érzékeny szemnek, enyhíti a viszkető, égő tüneteket, az idegentest-érzést, valamint a szemszárazságot, és csökkenti a szem kivörösödését.

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp egynapos (eldobható) lencsék, merev, gázáteresztő (rigid gas permeable - RGP) kontaktlencsék, kemény kontaktlencsék viselése esetén is alkalmazható. Hidrofil kontaktlencse esetén fokozott elővigyázatosság szükséges. Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nem használható ionos kontaktlencsékkel együtt.

Összetevők: Hyaluronic Acid, Zinc Hyaluronate, Glycerinh, Zinc Gluconate, Aqua Ad Iniectabilia

Demonshadow

2020. április 21.

Az első szemcsepp, ami nem csípi a szememet, miután belecseppentek, akár rögtön dupla mennyiséget is. A számítógép előtti monoton munka miatt hamar kiszáradnak a szemeim, de sajnálok több ezer forintot kiadni egy szemcseppre, ami maximum egy-két hónapig jó, aztán dobhatom a kukába. Már pedig ezeket azért nem úgy eszem, mint a kedvenc édességemet, így mindig pénzkidobásnak érzem, hogyha van, nem használom el, ha meg nincs, akkor legszívesebben csukott szemmel lennék egész nap, mert úgy ég a szárazságtól. A fél éves lejárat és az ár verhetetlenné teszi, így biztos, hogyha a szavatosság lejár, és megint gondom lesz, ezt fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

adra

2020. január 14.

Miközben csepegtettem a szemembe és megvakultam 2,5 percre, azon gondolkoztam, hogy ha látni fogok újra, az lesz az első, hogy megírom a véleményemet. Egy büdös csillagot sem érdemelne, 6-7 féle szemcseppet használtam már, de ilyet még nem pipáltam. Konkrétan mintha sósav lenne. BŐDÜLET.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Előszörre eléggé csípi a szemet, de nekem, párhuzamosan használva Systanenel elég jól enyhítette a szemszárazság tüneteit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

katie10i

2019. október 6.

Nagyon nem vált be. Patikus ajánlotta, ezért döntöttem emellett. Csípi a szememet, és ez nem változik több hétnyi használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Jelizz

2019. szeptember 29.

A patikus ajanlotta mint jo szemcsepp, sajnos igen csip ... de utana tisztabban latok es megnyugszanak a szemeim. viszont a szarazsagot nem szuntette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

boni04

2019. május 17.

Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Alapvetően másik cseppet szoktam használni, de ez most annál olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Nem mondom hogy ki fogom dobni, esetleg vésztartalékként megtartom 6 hónapig, de két csillagnál többet nem fogok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

sweetheart

2019. február 11.

Nekem bevált. Nincs homályos látás, elsőre sem csípte a szemem, bár ha este vagy késő délután cseppentek szinte kimarja a szemem. Ezt végül megmagyaráztuk azzal, hogy estére kiszárad a reggel (meg délben) cseppentett szemem. Amúgy kellemes érzés napközben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

csucsragadozo

2018. június 3.

Nagyon érzékeny a szemem és nagyon száraz, szemcsepp nélkül szinte nem is bírom. Épp elhasználtam a műkönnyet, amit orvos ajánlására vettem, kellett valami új, de nem akartam nagyon drágán venni, ez meg épp akciós volt. Hát rossz döntés volt, nem tudom ajánlani ezt a szemcseppet. Csöppentés után elkezd égni a szemem tőle, nem érzem, hogy enyhítené a szemszárazságom se. Ez a termék nálam sajnos fekete listára kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

LoOlita

2018. június 2.

A leírásban ez ál. "Átmeneti kivörösödés, homályos látás, égő, szúró érzés alkalmanként előfordulhat, de legtöbb esetben ez 10-20 másodperc múlva megszűnik. "
Nevetséges. Kimarta a szemem és egyáltalán nem semmilyen pozitív hatása nem volt. Nem csinálja amit ígér. Cserébe előidézi azt amit megkellen szüntetnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

mackle

2017. december 18.

Kontaktlencse miatt vettem, de ettől rosszabb lett minden. Ez okozott égő tüneteket, kellemetlen érzéseket, pedig az ellentettjét garantálja.. Soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.