Ophylosa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nedvesítő, síkosító szemészeti termék, mely a szem fáradtságának és száraz érzetének enyhítésére ajánlott. Sima, kellemes érzést biztosít a fáradt, érzékeny szemnek, enyhíti a viszkető, égő tüneteket, az idegentest-érzést, valamint a szemszárazságot, és csökkenti a szem kivörösödését.

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp egynapos (eldobható) lencsék, merev, gázáteresztő (rigid gas permeable - RGP) kontaktlencsék, kemény kontaktlencsék viselése esetén is alkalmazható. Hidrofil kontaktlencse esetén fokozott elővigyázatosság szükséges. Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nem használható ionos kontaktlencsékkel együtt.

Összetevők: Hyaluronic Acid, Zinc Hyaluronate, Glycerinh, Zinc Gluconate, Aqua Ad Iniectabilia

katie10i

2019. október 6.

Nagyon nem vált be. Patikus ajánlotta, ezért döntöttem emellett. Csípi a szememet, és ez nem változik több hétnyi használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Jelizz

2019. szeptember 29.

A patikus ajanlotta mint jo szemcsepp, sajnos igen csip ... de utana tisztabban latok es megnyugszanak a szemeim. viszont a szarazsagot nem szuntette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

boni04

2019. május 17.

Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Alapvetően másik cseppet szoktam használni, de ez most annál olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Nem mondom hogy ki fogom dobni, esetleg vésztartalékként megtartom 6 hónapig, de két csillagnál többet nem fogok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

sweetheart

2019. február 11.

Nekem bevált. Nincs homályos látás, elsőre sem csípte a szemem, bár ha este vagy késő délután cseppentek szinte kimarja a szemem. Ezt végül megmagyaráztuk azzal, hogy estére kiszárad a reggel (meg délben) cseppentett szemem. Amúgy kellemes érzés napközben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

csucsragadozo

2018. június 3.

Nagyon érzékeny a szemem és nagyon száraz, szemcsepp nélkül szinte nem is bírom. Épp elhasználtam a műkönnyet, amit orvos ajánlására vettem, kellett valami új, de nem akartam nagyon drágán venni, ez meg épp akciós volt. Hát rossz döntés volt, nem tudom ajánlani ezt a szemcseppet. Csöppentés után elkezd égni a szemem tőle, nem érzem, hogy enyhítené a szemszárazságom se. Ez a termék nálam sajnos fekete listára kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

LoOlita

2018. június 2.

A leírásban ez ál. "Átmeneti kivörösödés, homályos látás, égő, szúró érzés alkalmanként előfordulhat, de legtöbb esetben ez 10-20 másodperc múlva megszűnik. "
Nevetséges. Kimarta a szemem és egyáltalán nem semmilyen pozitív hatása nem volt. Nem csinálja amit ígér. Cserébe előidézi azt amit megkellen szüntetnie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

mackle

2017. december 18.

Kontaktlencse miatt vettem, de ettől rosszabb lett minden. Ez okozott égő tüneteket, kellemetlen érzéseket, pedig az ellentettjét garantálja.. Soha többet nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Abi1979

2017. december 10.

Sziasztok! Az elmúlt hónapokban rengeteget ültem számítógép előtt, valószínűleg amiatt iszonyatosan szúrt a szemem és ki is száradt. Éjszaka sem aludtam jól, mert a szemem akkor is szúrt. Elmentem a patikába és az Ophylosát ajánlották, úgy hogy tartósítószer-mentes és természetes hatóanyagokat tartalmaz. Mellette még olcsó is. Mikor kipróbáltam először enyhén csípett, de a harmadik cseppentés után a szemem érezhetően jobb lett és a csípés is abbamaradt! Az egyik barátnőm gyógyszerész nála rákérdeztem a csípés okára és azt mondta, hogy ha nagyon elhanyagolt a szem és sok rajta a mikrosérülés, akkor csíp. Amíg azokat nem gyógyítja meg, addig csípni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

koc

2017. november 13.

Borzasztóan csíp, cseppentés után sokáig homályosan látok, aztán kipislogom a cseppet a szememből. Elviselhetetlenül rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

CeCeDrake

2017. október 23.

Órákig nem láttam tőle rendesen. Ilyen fura olajos érzés volt. Homályos volt minden. Reggel semmiképp nem ajánlom, főleg azoknak, akik autóval közlekednek. Fél5-kor cseppentés. Fél7-es indulás és baromira zavart minden fény, főleg a szembejövő autóké, le sem tudom írni, hogy mit láttam... veszélyes is. Kidobtam a francba.

Eddig amit a gyógyszerészek ajánlottak, semmi nem jött be. Most választottam saját kutatómunka alapján egy szemcseppet, nos attól ilyen bajom nincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.