Optima

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: Redpanda, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Samponok

Az Optima Allergenics sampon nyugtatja a száraz, irritált, érzékeny fejbőrt, miközben alaposan megtisztítja a hajat.

100%-ban természetes összetevőkkel, pH 5.5, nyugtató hajsampon. Az érzékeny, száraz, irritált fejbőr ápolására.

Antiallergén. Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Természetes eredetű fitoszterolokat, borágó olajat, aloe verát, allantoint, panthenolt (B5-vitamin) és kókuszolaj kivonatot tartalmaz. Nem tartalmaz tartósítószert.

redrick

2016. október 30.

Hónapokig jártam bőrgyógyászhoz, kipróbáltam kénes sampont, koffeinest, különböző márkákat, a fejbőröm azonban katasztrofális állapotba kerül tőlük - viszket, korpás-zsíros, sebesedik, legrosszabb esetben hajmosást követő egy órában jelentkezhetnek a tünetek. Gyakorlatilag mindentől, nem túlzás. Aztán külföldön rátaláltam erre a zseniális termékre. Bio-almaecetes öblítést végzek utána, nem vesznek össze, így meg van oldva a balzsam és a tisztítás, ez a kombináció négy napig kihúzza mosás nélkül; aki küzdött hasonló problémákkal, átérzi ennek a jelentőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

juditkaa70

2016. június 19.

Nemrég ismerkedtem meg ezen márkával,és rendeltem magamnak onlienon,több terméket is,ez is közöttük volt. . Száraz,viszkető,hámlásra hajlamos a fejbőrőmnél bizonyos részek. elég nehezen találtam megfelelő sampont,amire az írjam,hogy uuhhhh ez megérte! Na,ez a sampon ez a kategória,hogy szeressem,és hogy ha elő jön ez a viszkető érzés,használjam. Nem állandó ez a fejbőr probléma nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Antioxidánsok: Cysteine HCL, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.