Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Pezsdítse fel az éjszaka hangulatát a Moon EdT-vel! A fejjegy citrus- és fűszeres kardamonaromáját átöleli a szívjegy virágjaiból és az alapjegy íriszéből és a fás pézsmájából szőtt aromacsokor.

alexa206

2017. március 17.

Kellemes illata van.. féltartós... megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Kellemes illata van.. féltartós... megérte.

Vizililiom

2016. december 26.

Szívesen használtam, nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Szívesen használtam, nagyon finom az illata.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Erős, gyümis illat volt, mikor szimatoltam. Olyan Escada-s jellegű. Tartós is, meleg, édes. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Yubiri

2015. július 6.

Volt egyszer egy parfüm mintám, már nem emlékeztem pontosan, hogy Avonos volt-e vagy Oriflames, de "kék" illat volt, az biztos, és nagyon kellemes volt rajtam.
Ilyen felbuzdulásból végiglapoztam az aktuális avon és oriflame katalógust, és végül ezt a parfümöt választottam ki.
Kettőt vásároltam, egyet anyukámnak, egyet magamnak.
Nem ugyanaz az illat, ami a minta volt, nem érzem kellemesnek ezt a Moon parfümöt, szerintem anyu sem, mert neki is és nekem is még megvan. Nem érzem ellenállhatatlannak magam, sem frissnek ettől a parfümtől, amit én elvárok. Nem tartós illat. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

Kettőt vásároltam, egyet anyukámnak, egyet magamnak.

Charlena08

2015. április 26.

Kb 5 éve vettem, ez is nagyon megfogott a katalógusban, a papíron, aztán pedig az illatmintája. Végül akciósan megvettem (utólag a rózsaszínnel együtt). Kellemes, de kicsit egyszerű, nem túl tartós illat. Nyárra, tini-lánykáknak megfelelő. A "testesebb", érettebb verziójából pedig szuper EDP lehetne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Ella

2014. szeptember 16.

Tényleg egy óra múlva már nem nagyon lehet érezni az illatát, de addig nagyon kellemes, ilyen íriszes-fás illat, hűvös, magabiztos. Szerintem nem az a tucatillat. Nem drága, ha akció van, nagyon megéri, de egyébként a tartósságának hiányát nem tudom figyelmen kívül hagyni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Fleur

2014. június 10.

Érdekes illatú, nagyon tetszik, csak nagyon hamar elpárolog az illata, pár óra után már nem is érzem :( Én még anno akciósan 1000-ért vettem, de nekem 2300-at már nem érne meg, túl gyorsan elmegy az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.