Pampers

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2019. február 19.

Kiszerelés:   64 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Megújult változat

Gyengéd tisztítás az érzékeny bőrnek. A Pampers SoftGrip Texture szerkezetének köszönhetően a Pampers Fresh Clean Wipes törlőkendők puhák és erősek, így gyengéden tisztítják az érzékeny bababőrt. Frissítő illat, bőrgyógyászatilag tesztelt.

eeeee

2019. július 14.

Elégedett vagyok vele, megfelelően vastag, nedves és kellemes az illata. A szenzitívhez viszonyítva ég és föld, ez egyáltalán nem szöszöl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

BekefiDorki

2019. május 21.

Én ezt is használom a babám popsijához. Nekem ez tetszik a legjobban, sose volt piros tőle a popsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

wildrose

2019. április 6.

Nagyon enyhe, kellemes illatú, jó méretű és elég nedves törlőkendő, de lehetne vastagabb és kevésbé szöszölős, bár szakadni nem szakadt és nem is száradt ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

magyaredina

2019. február 27.

Magával a kendőkkel nincs gond, noha szerintem tulságosan nedves, de az adagolása...förtelmes, legalább 3-4 darab jön ki egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Sorbitan Caprylate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)