Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legjobb alapozó az, amelyik észrevétlen marad a bőrön. Ez a könnyed és selymes színezett hidratáló egységesíti a bőrtónust, miközben természetes színt kölcsönöz, és megóv a nap káros sugaraitól is.

• Gyengéd ásványi formulája ideális érzékeny, rosaceás bőrre is
  • Lehelletnyi szín, természetes hatás
  • Védi a bőrt a Nr.1 bőröregítő tényező, a nap káros sugaraival szemben
  • 100%-ban illatmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A termék 4 árnyalatban kapható.

Krémhilda

2016. szeptember 19.

A koreai BB-krémek nagy rajongója voltam,ezek közül is leginkább a Skin 79 Hot Pink,és a Missha M Perfect Cover volt a kedvencem. Sajnos azonban allergiás lettem a kémiai fényvédőkre,ezért kezdtem el újból kisérletezgetni az ásványi fényvédőket tartalmazó nappali krémekkel és színezett hidratálókkal.
Aránylag világos bőröm van,de nem fehér,inkább meleg tónusú,így nagyon nehéz megfelelő színt találni.A koreai BB-krémeket sokan szürkésnek találják,rajtam meg pont azok tűnnek természetesnek.A Barely There-ből így először mintacsomagot rendeltem,ami 4 színt tartalmazott. Számomra teljesen érthetetlen,miért nem lehet a színekből külön-külön rendelni,hiszen én a legvilágosabb színre,a Level 1-re voltam kiváncsi.
A Level 1 sajnos végül túl sötét lett nekem,de tónusában olyan,hogy a napozott bőrszínemhez viszonylag passzolna.Mivel már rég nem napozom,Spf 25-30 fényvédelemmel nyár végére barnulok le annyira,hogy természetesnek tűnjön rajtam,és a nyakam ne legyen sokkal világosabb.
Annak ellenére,hogy nincs zsíros bőröm,nyáron inkább normál/kombináltnak nevezhetném,a T-vonalban gyorsan kifényesedik rajtam,különösen az orromnál.A Paula's Choice Skin Recovery Spf 30 és a Clinique City Block Spf 25 sokkal mattabb hatású rajtam.
A fedése enyhe,a bőrhibákat egyáltalán nem tűnteti el,viszont gyakrabban lesznek pattanás-kezdeményeim,mint akár az erősebben fedő termékekkel.Bár parfümmentes, az összetevők illata számomra kellemes,semleges,a Skin Recovery vagy a City Block illatánál sokkal jobb.
Mindent egybevetve nem hiszem,hogy újra fogom venni.Nem bántam meg hogy kipróbáltam,de jobban örültem volna egy deluxe-mintának.A koreai termékeknél nagy előny,hogy általában kaphatóak 5-10 ml-es kiszerelésben is,átvehetnék ezt az európai és amerikai cégek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

A kedvenc bőrtónus kiegyenlítő termékem, már többször újrarendeltem az 1-es árnyalatban. Nagyon világos bőrre tökéletes választás, viszont azoknak ajánlanám, akik nem vágynak erős fedésre, mert a bőrhibákat ez a termék nem fedi el. Bőrtónust viszont nagyon szépen egységessé tesz, én egy kevés korrektort szoktam még használni, ha szükséges. Nagyon könnyű állaga van, könnyen eldolgozható, kézzel felvive talán a legszebb. Az enyhe fedés mellett tartós, finishe egyáltalán nem matt, hanem egy egészséges bőrfényt hagy nekem kombinált bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Chrissy

2016. szeptember 11.

Rögvest a lényegre térve: ez a cucc egyszerűen szuper. Csillagos ötös.
És hozzá a sztori:
Mindig kíváncsi voltam Paulára, de mikor nemrégiben elkezdtem változtatni a korábbi bőrápolási rutinomon és el kellett döntenem, hogy a hozzávalókat honnan szerezzem be, Paulától vagy Koreából, az utóbbi mellett döntöttem. Lényegében az ár miatt persze.
Hiszen akár 2 kence is összejön az ebay-ről rendelve 1 Paula kence áráért. Be is szereztem mindent, olyan sok cuccom lett, hogy sajnálom, hogy csak 1 fejem van ennyi remek hatóanyaghoz. Csakhogy - ahogy mondani szoktam- "too much is never enough", vagyis a túl sok soha nem elég. Ha már minden megvan Koreából és roskadozik a piperés szekrényem minden polca, akkor legyen már ott egy kis PC is. Elfér! Vagy nem....de megoldjuk! :)
Kiszúrtam a Barely There-t itt az eladó kencék között tök jó áron. Nem voltak különösebb elvárásaim. Most olyan terméket kerestem, ami nem fed nagyon. Kisbabám van és őt nem szeretném lealapozni minden alkalommal, mikor felemelem, és nem akarok cikis barna foltokat a ruhácskáira, amire aztán anyósom valami gúnyos megjegyzést tehet. Ez a cucc ideálisnak tűnt és az is!
Tegnap próbáltam ki először. A Level 2 árnyalat kicsit világos volt első blikkre, de elkenve mégis rendben volt.
Féltem tőle, hogy mivel sheer finise van nem lesz jó rajtam, T- vonalban nagyon kifénylős vagyok és jobban fogok csillogni, mint a Swarovski kövei. A bőröm elég tré állapotban volt (van). A retinolt nehezen szokja meg, itt-ott hámlik tőle. A hormonjaim tomboltak egyet és sok nagy pattanásom lett, nehezen gyógyuló nyomokat hagyva maguk után. Ezeket nem fedi le a Barely There, de mégis teljesen egységes bőrképet ad egy gyönyörű, valóban sheer matte fénnyel, ami cseppet sem kelt "azta de durván zsíros bőr!" hatást. Egyszerűen jól néztem ki és pont. Nappali fényben is. Nem látszott, hogy van rajtam valami, csak úgy néztem ki, mint aki sokat aludt és nagyon egészséges. Gyönyörűen simult rá a pirosító, beleolvadt egy nagyon kicsi blendelgetéssel szinte azonnal. Nem púdereztem le, tesztelni akartam mennyit bír.
Napon lehetett vagy 35 fok, a kocsiban meg 40, nem merünk légkondizni a baba miatt. Biztos voltam benne, hogy leolvad a sminkem. Ez volt dél körül.
Nem volt időm figyelni a képem meg púderezni sem egész nap. Egyszer papírzsepit nyomkodtam végig a T-vonalamon, megszokásból.
Este 7 körül az arcom nem ragadt. Nem éreztem arclemosási kényszert sem. Nem fénylett a Té. Ugyanúgy szép volt a bőröm és volt mit lemosni - 8 óra alatt nem kopott le a színezett hidratáló.
Nem hittem el.
Kénytelen leszek belépni a Paula fanklubba, ez a termék nem hagyott más választást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Rögvest a lényegre térve: ez a cucc egyszerűen szuper. Csillagos ötös.
És hozzá a sztori:
Nem hittem el.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Propylene Glycol, Phytantriol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Phytantriol h I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!