Pond's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: habaza, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

habaza

2011. március 13.

Nagyon picike mennyiség is elég belőle, mert vízzel keverve az arcon nagyon habzik. Selymes, finom krémje lesz arcmosás közben, vízzel leöblítés után matt, száraz érzés a kritikus T-zónán is, ez viszonylag sokáig kitart (nálam ez kb 1-2 óra). Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.