Profumum Roma

Ár:   64 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   64 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy végeláthatatlan ebédlő, márványoszlopok, dionüszoszi muzsika. A termek közepén egy gyönyörű, hatalmas faasztal, tele a legfinomabb, ínycsiklandó étkekkel, egzotikus gyümölcsökkel és finom borral. Vénusz és Bacchus köszönt egy fényűző lakomán.
Körte és mandula halk szimfóniája nyit, majd érkezik a füge és a meleg szantálfa… Még soha nem voltunk ilyen stílusos, fenséges illat-lakomán. Öröm az érzékeknek!

Illatjegyek: füge, körte, mandula, szantálfa, szőlő.

médea

2012. szeptember 22.

Mintát kaptam belőle. Ezt választottam, mert fügés, és kiváncsi voltam, hogy milyen új formában tudják megjeleníteni a fügét. A Premier Figuier Extreme a kedvencem, azt nálam nem sikerült felülmúlnia, mivel ez kifinomultságban és fennköltségben meg sem közelíti. Van benne egy kis szúrosság, nagyon erősen gyümölcsös (ami nem baj) és elég nehéz illat. Olyan mintha "mindent" meg akartak volna mutatni ezzel a parfümmel. A sok összetevő között elvész a füge, nem az ővé a főszerep mint a Philosykosban.
Azért, ha csillapodik az intenzitása, egész finom lesz.
Parfüm töménységű, de semmivel nem tart tovább mint egy EDP. Az elején nagyon erőteljes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Azért, ha csillapodik az intenzitása, egész finom lesz.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Eugenol