Rexona

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: szirimiri, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Dezodorok

Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vicus

2024. április 23.

Elsősorban azért vettem meg, mert azt ígérte, hogy nem hagy nyomot. Ehhez képest első használatnál egyből két felsőmet is összekente, tehát emiatt számomra egy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

kalmaniki

2024. február 11.

Nagyon is foltot hagy, az összes sötét felsőmön. A hatása gyenge, kellemetlen illatom volt a használata mellett, pedig nem vagyok extra izzadós. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

Kicsicsajbi

2024. február 11.

Soha többet nem veszek, mert 1 hajsználat után is nem kis foltot hagy a ruhán, méghozzá olyat, hogy a 40 fokos mosási programon sem jön ki belőle, csak ha előáztatom vanishbe.
Nagy csalódás, ugyanis pont az ellenkezőjét kellene tennie.
Az illata remek, a teljesítménye nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

Nagy csalódás, ugyanis pont az ellenkezőjét kellene tennie.
Az illata remek, a teljesítménye nulla.

umpalumpa

2023. március 6.

Nem pont így néz ki amit vettem, de ebből a b&w sorozatból kerül ki, az összetevők meg ugyanezek. Akkor szereztem be, amikor egy időben szinte az összes Rexona stift eltűnt a boltokból, nem ezt kerestem, de nem volt más. A motion sense család egyik tagját használtam azelőtt és azt igencsak szerettem.
Ez a nyomába sem ér. Hamar megbüdösödöm vele, nem kellemes a rétegzés sem (golyós deo+ stiftes a bevált nyári kombó nálam), ugyanis maszatol. Az összes ruhadarabomon csúnya pacnikat hagyott, beleragadt. Szerencsére többszöri mosással eltűnni látszik (paradoxon), de haragszom miatta. Túl krémes az állaga, de annyira nem, hogy beszívódjon vagy száraz réteget alkosson.
Azt hiszem befejezem a hónapok óta tartó nyökögést és kidobom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 6.

Azt hiszem befejezem a hónapok óta tartó nyökögést és kidobom :(

belfegoria

2022. december 20.

Egyik kedvencem, bevált stift. Azt nyújtja amit ígér. Az illata is kellemes, nem túl intenzív számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 20.

Timea25

2022. december 1.

Jobban bevált, mint a fújós változata, nem zavaró az illata, viszont tényleg foltot hagy a feketén. 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 1.

Zsofk

2022. május 30.

Ez valahogy nagyon-nagyon félre lett címkézve :D egyáltalán nem invisible, foltot hagy, minden színű és anyagú ruhát is összefog. Konkrétan mintha krétával satíroztam volna a pólóm, ha felveszem olyan lesz. Sajnos mosással is nehezen jön ki a sötétebb ruhákból. Edzéshez elhasználtam, ahol nem érdekel ha nem szép a felsőm, de egy elégedett mosollyal nyugtáztam, mikor végre kiürült. A hatásával egyébként meg voltam elégedve, még akkor sem éreztem büdösnek magam, ha úgy izzadtam edzés után mint egy ló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

lillad2000

2022. május 20.

nem invisible, fekete pólókat megfogja, nagyon nehéz lemosni zuhanyzás közben, konkrétan dörzsölni kell a hónaljat, hogy rendesen lejöjjön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

aalexaa

2022. január 31.

Nekem kicsit tesiöltöző szaga van, de szerencsére nem túl erős, nem érezni napközben. Az izzadást és a szagokat szépen gátolja, az esti zuhanyzáskor tényleg alaposan le kell mosni. A fehér foltos ígérete úgy ahogy van kamu, ugyanúgy vigyázni kell, mert foltot hagy a fekete ruháimon öltözés közben. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

devilcsillu

2022. január 29.

Ez lett a kedvencem a hosszú évek alatt, mert sokadik darab elhasználása után sem lesz rajtam büdös, amit a többi dezodornál tapasztalatam sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.