Rexona

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: szirimiri, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Dezodorok

Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon.

andreax

2019. szeptember 29.

Tartós,kellemes illatú, és számomra hatásos is. Viszont fürdésnél nehezen lehet lemosni, és egy használat után ugyan nem, de sajnos sárgítja a fehér ruhát ha rendszeresen használom ugyanannál a ruhánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Kokusztej

2019. július 3.

Ugyanaz a bajom vele, mint a Rexona Invisible Aqua Stift-el. Az illata jó és itt véget is érnek a pozitívumok. Nem tartós, az izzadást nem szabályozza igazán. Nehéz lemosni és megfogja a ruhát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Háát, nem is tudom,hogy értékeljem.Az illata nem rossz,de az állaga hagy némi kívánnivaló maga után.Minél inkább dolgoztatom őkegyelmét,annál jobban morzsolódik,vagy mifene.A fürdésnél szinte úgy kell levakarni.Vannak nála sokkal jobbak.Sajnálom,de ez csak egy gyenge közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

FarkasManka

2019. április 8.

Hatástalan , nehéz, alig lemosható , nem szeretem az illatát és foltosak lettek a fekete ruháim... sok jót nem tudok elmondani róla. A fújós dezodoromat akartam lecserélni a környezetvédelem miatt , de erre nem sikerült. Egy hétig küszködtem vele azóta a fiókban van és várja hogy mikor dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

AnnamariaGalik

2019. március 24.

Nem hagyott foltot, és tartós, véd, nem izzadom át a ruháimat, nincs erős szaga, DE:
A tartósságát egy kicsit sokkallom, ha lehet így fogalmazni. Negyvennyolc órás ugyebár, na nekem, ennyire nem szokott szükségem lenni (szerintem még ébren maradni is nehezen menni 48 órán át), és lemosni ELKÉPESZTŐEN nehéz! Ettől kicsit furcsán érzem magam, hogy ennyire erőlködni kell, hogy maradéktalanul eltávolítsam a bőrömről.
(Arról nem is beszélve, hogy az ízlésemnek sok benne a piros pöttyös összetevő.)
Mégis azt mondanám, jobbat egyelőre nem találtam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Mégis azt mondanám, jobbat egyelőre nem találtam...

annroi

2019. március 20.

A fekete ruháimon foltot hagy, de legalább ki tudom mosni, viszont a fehéreket is besárgítja, ami már nem jön ki... Szóval köszi Rexona az Invisible dezodorod! Az izzadásgátló hatása is átlagos, az illata semmi extra, és zuhanyzásnál alig lehet lemosni. Összességében ha nem úgy lenne eladva, hogy "Számolj le végleg a foltokkal!" akkor még talán adnék neki 3/4 csillagot, de így egy nagy NULLA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

nicky96

2019. március 8.

Ez a legjobb dezodor amit eddig használtam kellemes az illata,nem csomósodik össze és teszi a dolgát egyetlen negatívum hogy sötét ruhán foltot hagy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

TallodiZsofi

2019. február 18.

Nekem ez a kedvenc izzadásgátlóm, legjobban véd, az egyetlen hátránya, hogy a fekete ruhákon tényleg foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Konszuelita

2018. szeptember 24.

Egész nap tart, jó illat. De sajnos a fekete ruhákon foltot hagy. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Egész nap tart, jó illat. De sajnos a fekete ruhákon foltot hagy. :(

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

kb fél tubussal használtam el belőle. Azzal vitatkoznék, hogy invisible, mert az összes fehér ruhámat besárgította és a feketén is szembetűnő foltot hagy (legalább az kimoshatót). Oda adtam ezt is a szeretetszolgálatnak. Mellesleg izzadásgátlókét sem nagy szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2