Rexona

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: szirimiri, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Dezodorok

Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon.

AngelHeart80s

2020. november 10.

Életem legrosszabb vétele! Minden sötét ruhán foltot, csíkokat hagyott, a hónalj részre krém is került pólók és topok esetén. Még volt benne bőven, de kiesett a vége, visszatenni nem lehetett, kidobtam. De jobb is, szörnyű! Hatása sem volt 100%-os. Ezt adhatnák akár 300 Ft-ért is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Besscica

2020. november 5.

Izzadásgátló hatás oké volt vele, de már idegesített, hogy a foltmentesség az nem oké, ahogy ígéri. Lecseréltem másik Rexona stift-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

aprok

2020. november 5.

Sok dezodort kipróbáltam, de ez a kedvencem. a 48 órás hatát itt is túlzás, mint a többinél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Hajcie

2020. október 28.

Hát számomra ez nagyon nagy csalódás. Nem hogy 48 órás védelmet, de konkrétan semmi védelmet nem ad. Átizzadom, nem is kicsit és még a fehér ruháimon is foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

indiigo

2020. augusztus 3.

Hiába is próbálok ki mást, ez az egyetlen ami hatásos nálam. Szuper, tartós illat, megfelelő hatás télen-nyáron, edzős és pihenős időszakokban egyaránt.
Az, hogy látszik a ruhákon,.. a pólóimat így is, úgy is kimosom, és eddig semmi nem volt, amiből ne jött volna ki. Számomra ő a tökéletes, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

szucsnoem95

2020. július 9.

Teszi a dolgát, de nekem foltot hagy a ruhákon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Teszi a dolgát, de nekem foltot hagy a ruhákon...

novaknora

2020. július 7.

Eddig ez vált be a legjobban! Esténként zuhanyzás után használom és másnap végig bírja a strapát nekem, úgy hogy reggel már hozzá sem nyúlok! Nyilván az óriási nagy kánikulával nem veszi fel a harcot de szerintem nincs olyan dezodor a világon ami azt legyőzi. :D Szuper termék, több fajtát vásároltam már belőle! Újraveszem, csak ezt használom, évek óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

nemetluca

2020. június 7.

Szeretem az illatát, már 4-5 alkalommal beszereztem belőle. Nem szokott nyomot hagyni a ruháimon. Talán csak akkor, ha sok réteget viszek fel belőle. Felváltva vásárolom a kék, illetve a rózsaszín verzióját. Nekem ez vált be eddig a legjobban. Csak ajánlani tudom. Az árát tekintve is megéri szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

fanni81

2020. május 22.

Kellemes az illata , sosem hagyott nyomot a fekete ruháimon sem . Nekem a rexona termékek váltak be a legjobban erős izzadás ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Colette221

2020. május 17.

Ez valami borzalom. Egyáltalán nem "invisible", nagyon meglátszik a ruhákat, még akkor is, ha kevesebbet visz fel az ember. Kiakartam valami újat próbálni, de inkább maradok a jól beváltnál. Az esti zuhanyzásnál rettenetesen nehéz leszedni. Itthoni izzadásgátló lesz, kidobni nem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2