Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, Módosítva: 2016. július 25.

Ível, dúsít és hosszabbít.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Lehet nem jót fogtam ki , szépen dúsít és nem is csomósít de egy idő után nekem nagyon lepergett a és nem is olyan szép intenzív fekete..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

B.Sz

2014. január 17.

Nagyon rosszat sikerült kifognom a Rossman-ban. Megvettem egy olyat amiről kiderült otthon amint kinyitottam, hogy alig van benne és félig ki van száradva mert sokaknak volt arcuk felbontani és elhasználni. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire nyafogós, de ahol nincs ott, hogy TESTER, akkor legyen már annyi az emberekben, hogy nem bontanak fel egy terméket és nem használják el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

BeautyGirl

2013. december 23.

Imádom! Nem maszatolódik el, szépen kiemeli a pillákat és hosszan tart a hatása. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Glitter

2013. szeptember 17.

Nagyon olcsón jutottam hozzá még pár hónapja a Rossmannban, azt hiszem 1000 körül volt. Amikor elkezdtem használni, kissé csalódott voltam, de ahogy telt az idő, úgy lett ez a spirál furcsamód egyre jobb és jobb. :) Amit ígér, azt be is tartja, legalábbis egy kis idő után. Nagyon hosszú pillákat lehet varázsolni belőle, és még jól szét is választja azokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

tfdorii

2013. augusztus 21.

nekem sem vállt be... túl nagy a keféje, sok festéket vesz fel. nekem nem rég van meg ez a spirál de elég hamar kezdett beszáradni... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Vivianka

2013. július 15.

ÖÖÖÖ, szerintem nem éri meg az árát. Kb egy kiló festéket vesz fel az ecset, és ennek a felét rákenem a szempillámra... Lassan szárad, ezért könnyen felpislogom a szemhéjamra... Nem tudom, miért de nekem ez nem vált be, és inkább nem is próbálkozom vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

AbbeyB Makeup

2013. július 15.

a legnagyobb csalódás volt ez a spirál. sokat vártam tőle, mivel nekem a Rimmel termékek eddig egytől eddig beváltak. a csini csomagoláson kívül más nem igen várható el tőle. a kefe kivitelezése nem lenne rossz és logikusnak is tűnik, de az én pilláimmal semmit sem kezdett. max annyit, hogy beszínezte őket. egy natúr sminkhez (bb krém plusz spirál kombóhoz) lehet csak használni, mivel tényleg nagyon natúr. annak ellenére, hogy botrányosan hosszú és dús eredményt ígért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

mikormi

2013. június 19.

Sokat kell vele küzdeni mire "eredmény" születik.Összetapadnak a pillák,lefolyik..Már bánom, hogy megvettem, drága is volt.Tescoban 2600.Többet nem veszek ilyet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

wanda

2013. április 30.

Nem rossz, a fejét én sem értem de ez van. Egyetlen problémám vele, hogy lepereg belőle, pedig a szempilláim csodaszépek tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

pixie

2013. április 22.

Nem olvastam a véleményeket, mielőtt megvettem - utána másztam fel ide, és mérges is voltam magamra, h milyen sz..t vettem. Ehhez képest utólag örülök, hogy emellett döntöttem, mert nagyon szép pillákat csinál, és tartós is. A Rimmel spirálokkal általában jól kijövök, és ezzel sincs másképp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.