Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, Módosítva: 2016. július 25.

Ível, dúsít és hosszabbít.

javgke

2013. január 4.

Szerintem egész jó kis Rimmel spirál lett ez, bár nem ez lesz a kedvencem. Ami nagyon jó benne, hogy kevés festéket vesz fel a kefe, ezáltal nem lesz csomós, és az összes pillát eléri és befesti - szerintem ettől látszik dúsabbnak a szempillám... egy kicsit. Sajnos annyira nem látványos, mint Kate Mosson - meg is lepődtem volna - de 1500 Ft-ért egynek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

godori

2012. december 25.

Szerettem volna egy tartósabb spirált at essence i love extrem után ami nem szárad be 4-5 hónap után de azért szép nagy sötét pillákat csinál ezért vettem meg ezt majdnem kétszer annyiért.
Nos... azt hogy meddig fogja bírni még nem tudom, de már most látszik hogy egyszerűen csak beszínezi vékonyan a pillákat, ha meg több réteget viszek fel összeragadnak. A keféje pedig borzalmas.
Adok rá két pontot mert aki a szolid sminket szereti annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Adok rá két pontot mert aki a szolid sminket szereti annak jó lehet.

szoszike125

2012. december 16.

Sajnos elkövettem azt a hibát,hogy megvásároltam a szép rózsaszín külseje miatt.A termék egy totális pénzkidobás.Magát a kefét részt nem is értem kis "labdácskával" a végén.Ettől lenne dúsabb a szempillám? A festék 2 óra múlva elkezd darabokban leesni.És a csomagolás...megfogtam az üveget és a felirat a kezemen maradt:Dmég ez is valami olcsó vacakkal van felfestve rá...újabb nagy csalódás a Rimmelben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

didus

2012. december 9.

Sziasztok! Nem szeretne valaki egy ilyen spirált? Sajnos mellé nyúltam, és nem figyeltem, hogy nagyobb a kefe az átlagnál, nekem pedig ez kényelmetlen. Amúgy szép pillákat csinál ha sokat pepecselek vele.
2x használtam, ha érdekel valakit írjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

2x használtam, ha érdekel valakit írjon.

amyesther

2012. november 30.

A fej a 3/4-ed részénél egy csavart véggel zárul. Valami ilyen az a forradalmian újított gömb fej. A szép, fekete festéket egyenletesen lehet eloszlatni vele. Nekem inkább dúsít és ível, mint hosszít. Sajnálom, mert ez a káposztalevesből kimaradt a káposzta effekt. Viszonylag tartósnak mondható, de nálam eddig 6 óra volt a maximum. 1800 Ft-ért nem vártam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

dori86

2012. november 13.

Nálam nem vált be. A keféje furcsa,a festék állaga darabos es csomós, egyszerüen használhatatlan. Ha megdörzsölöm picit a szememet, darabokban hullik a pilláimról a festék. Sajnos a kukában végezte pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

csodaorszag.inwonderland

2012. július 3.

Furcsa a keféjének a vége, de összességében szeretem intenzív fekete a színe pont annyi festéket visz fel amennyi kell ,szépen szétválasztja a pillákat nem ragadnak össze. Nálam kb. 8 órát bír aztán sajnos megjelennek a halvány panda karikák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.