s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kylanee, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. október 15.

Audry1

2019. szeptember 19.

Én már az újabb verziójával találkoztam, bézs és fehér ötvözetű színben vettem meg. Én mindenképpen krémszínű/fehér színt kerestem (bár nem volt sok egyéb választási lehetőség ennél a szemhéjpúdernél). Azért esett erre a választásom, mert árban nem volt rossz a többihez képest, illetve nagyon SOS kellett egy új púder a szememre, de a régi Essece-met már nem kapni, más márkától pedig akkor nem volt ilyesmi szín.
Nos, én a S-he márkát annyira nem szoktam venni, ehhez képest részben csalódtam részben nem.

Szinte az egyetlen szemhéjpúder, ami nem porzik! El sem hittem! Ez egy hatalmas pozitívum! A színe végül is az, amit ígér, bár nekem felkenve inkább fehéresebb hatású, mint bézsesebb, de ettől el tudok tekinteni. Felkenve nagyon könnyed érzetű, finom, apró szemcséjű. Ez is tetszik benne. Viszont! Nekem sokkal többet kellett felkennem, hogy azt az intenzitást érjem el, amit szerettem volna és megszoktam. Örülök, hogy semmi csillogósság nincsen ebben a púderben, mégis valami más vele... nem azt az érzetet adja vissza, mint amit vártam. Számomra olyan érzés és látvány, mintha nem a sminkem része lenne, hanem a smink mellé egy külön felvitt szín. Valahogy túlságosan elütött, pedig az előző púderem színétől nem sokban tér el.

Ezek miatt én lecseréltem egy másik márkára, amivel egyelőre elégedett vagyok, már jobban maszatolódik. Lehet ötvözni fogom a kettőt és valami tökéleteset kapok, bár a régi Essence Metal Glam-omhoz nem ér fel egyik sem!

Nem pontozom le azért, mert nálam nem a vágyott hatást érte el, ugyanis összességében ezért a pénzért tényleg jó és nem porzik! Ennek ellenére az 5 csillagot szerintem nem érdemli ki tőlem, de egy erős 4-et igen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

fayless

2019. július 17.

2019.05.12:
Teljesen megváltoztatták a csomagolását és mintha kevesebb színválaszték is lenne.
Korábban a csillogó, pezsgő színűt használtam, ami még szemhéjalap nélkül is megállta a helyét. Tegnap vettem egy hasonló színűt, ma fogom kipróbálni.

2019.07.17:
Sokkal aranylóbb ez az új fajta, de ugyanazt a minőséget hozza, mint a korábbi változata. Okés cucc. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

2019.05.12:

2019.07.17:

anna22

2018. április 12.

Egy gyönyörű zöld csillámos van meg. ♥__♥ Imádom! Csoda ez a szín. Kellően pigmentált, és el lehet dolgozni rendesen, ha az kell. Sőt, építhető is, bár nem szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

anettvagyok

2017. október 31.

Sajnos a terméken nem látom az árnyalat megnevezését, de nekem amolyan világos arany/bézs, fénylő árnyalat van meg. Évek óta újra és újra megveszem, többfunkciós nálam, highlighter és szemhéjpúder is, és minden egyes nap (nem viccelek) használom. Egész nap fent marad, gyönyörű a színe és rétegezhető. Ára perfekt, szerintem nem kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Lea2

2017. február 18.

Meglepően tartós, és nem is csomósodik. Szép színekben van, szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Meglepően tartós, és nem is csomósodik. Szép színekben van, szerintem megéri.

Rika90001

2016. október 20.

Nagyon szuper,szép színek, fiam egy párszor eldobta és még egyben van. Igyekszem minnél több színt venni,mert reggel felteszem és délutánig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

csillahox

2016. október 13.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjpúdert is. A 050-es "sötétzöld" változat van meg. Enyhén csillogó, nagyon szép intenzív színe van, ami a szemen is ugyanolyan mint a dobozban. Az állaga is megfelelő. Nem csalódtam benne. Könnyű adaptálni, és egyenletes színeredményt elérni vele. Kellően tartós. Nekem bevált. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Ptr

2016. október 5.

Nagyon régóta keresek highlightert, és azt hiszem, megtaláltam a legjobb alternatívát. Annyira beleszerelmesedtem, hogy valószínűleg hamar el fog fogyni, annyit használok belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Angyalkaja

2016. szeptember 22.

Aranyszínű van meg, jól pigmentált, tartós (alap nélkül is), féláron vettem, így mindenképp max csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Blackxentric

2016. augusztus 1.

Nekem az a már már bőr színű van meg belőle. Alappal egész tartós. Pigmentáltsága viszont nincs eltúlozva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.