s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. május 30.

tavikacsa

2014. február 9.

Nekem a türkiz-fehér-fekete árnyalat van meg és nagyon szeretem habár már nagyon kevés van belőle. Az s-he régebbi szemhéjpúderei nagyon jók voltak és nagyon jó volt az ár-érték arányuk. Nem értem miért nem kapni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Serbackaja

2013. szeptember 17.

Olyan rossz, hogy már nem gyártják... Én nagyon szerettem!! És sokkal jobban szerettem a régi sh-e termékeket, mint az újakat. A dizájnjuk is jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

jane79

2013. március 31.

Szerettem, most is használom, jó minőségű, olcsó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Szerettem, most is használom, jó minőségű, olcsó volt.

2013. március 25.

Sokáig nagy kedvencem volt, pont a képen is látható szín. Meg voltam vele elégedve,szemhéjalapozóval (amit mindenhez használok) tartós, szép színű, nem porzik, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

szeliger

2013. március 23.

Türkiszkék-metálszürke-türkiszzöld kombinációban vettem meg, de minek. A dobozban nagyon jól néztek ki a szinek, a szemhéjon pocsék volt az összhatás, porzott, beleült a ráncokba, használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

tuzgyujto

2013. március 23.

Több is megvolt belőle, néhányat még talán találnék is itthon ha nagyon utánanéznék. Szép, kombinálható színei vannak, nem ül bele a ráncokba alap nélkül sem és tényleg felvihető ujjal is. Jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

agica1989

2013. január 23.

Nekem is a lila-rózsaszín-fekete hármas van meg és nagyon szeretem. Az olcsó drogériás szemhéjpúderek közül ez vált be a legjobban. Szépek a színei és sokáig a helyükön is maradnak, nem ül be a ráncokba. Jól kenhető, még akár ujjal is. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

csuta

2013. január 12.

Nekem a lila-rózsaszín-fekete és a kék-fehér összeállítás van meg. a kéket nem szoktam sokszor használni, de nagyon szép erőteljes színei vannak. A lilát viszont állandóan. Nagyon szép lila van benne és elég jól pigmentált is. A fekete is fog és nem szürke, mint más esetekben. Elég tartós is, de egész napot nem bír ki sajnos, néha még alapozóval sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Lina14

2013. január 11.

nekem egy zöld-arany és egy lila-pink-rózsaszín kombinációim vannak.nem mosorognak, nem csíkozódna. nem rosszak, de a zöld egy kis viselés után halványodik. ezt kb 4 óra után vettem észre, talán előbb is, de nem tudom, mert addig nem néztem tükörbe. a rózsaszínes nekem tetszik, a legvilágosabbat szinte mindenhez tudom használni, a lilát talán most, mivel most lettem vörös hajú, és a zöld szememhez is illik az árnyalat. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

levendulabari

2012. december 23.

Nekem egy rózsaszín-lila összeállításom van, a világos rózsaszín nagyon szép, a lila nem túl tartós, de alappal és több rétegben oké, a középső, pinkes árnyalat viszont borzasztó, úgy nézek ki tőle mintha egész éjjel bőgtem volna.
Végülis én örülök, hogy megvettem, a világosat bármilyen sminknél tudom használni, mert üdébbnek tűnik tőle a tekintetem, a lila pedig jó a fekete füstös szemekhez :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 23.