s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. május 30.

hempike1

2012. december 17.

Nekem is a kék árnyalatos van, de hamar eltűnik a szemhéjról. Talán valamelyik fixálóval többet bírna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

pajti

2012. október 31.

Nekem egy fehér rózsaszín duóm van, és szerelmes vagyok a fehérjébe*-*
Eddig sehol nem találtam ilyen pigmentált fehért, szóval imádom*-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Nekem egy fehér rózsaszín duóm van, és szerelmes vagyok a fehérjébe*-*
Eddig sehol nem találtam ilyen pigmentált fehért, szóval imádom*-*

Malnus

2012. július 23.

A kék árnyalatos van meg nekem. Szerintem egész jó szemhéjfesték. Korrektort szoktam a szemhéjamra kenni és úgy tartós. Még nem találtam olyan szemhéjfestéket, ami alá ne kellett volna korrektort kennem, hogy tartós legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

reszty

2012. július 3.

Nekem a fehér-szürke-fekete kombináció van meg. Nem szeretem, hamar leolvad a szemhéjamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

zsoxcore

2012. június 27.

Régebben vettem egyet akcióban (99Ft), pont annyit is ér. Egy barackvirág színű, egy sárgás és egy zöld van benne. Diszkrétebb sminkeknél elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

zuleica

2012. június 12.

Teljes pénzkidobás, mint tárgy szép, de a funkcióját nem tölti be. Kuka. Szerencse, hogy már nem gyártják. :) Kicsit körbenéz az ember lánya, csekkolja a releváns véleményeket és talál hasonlóan olcsó, vagy csak picivel drágább, de valóban szuper és tartós terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 12.

Maniac

2012. április 14.

Nem valami pigmentált darab...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Nem valami pigmentált darab...

t.greti

2012. április 11.

Nekem még a 3-4 évvel ezelőtti darabok vannak, kb. 4-5 kombináció, és teljesen tökéletesek, időtállóak. Nap végéig megmarad, nem ráncosodik. Tökéletes! Mondjuk anno még drágának számított a 700 Ft egy szemhéjpúdernek, de most sem olcsó. De megéri. És nagyon szép színük van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Jillian

2012. április 1.

Nekem a fűzöld-arany-méregzöld trió volt/van meg. Az utóbbi években picit romlott a minősége, viszont azt kell, hogy mondjam kevés szemfesték bírja ennyire a strapát, mint ez.
Még régebben egyszer "szerencsém volt" egy bányalátogatáshoz, ahonnét borzasztó meggyötörten és baromira koszosan másztam ki (életemben nem voltam még ilyen piszkos), de szemfesték csodák csodájára ezt kibírta, szinte tökéletes maradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

lyudit

2012. március 21.

Nekem a kagylószín-lila-fekete van meg. alappal elég jól bírja, de persze nem örök élet. ennyiért korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.