s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. május 30.

Széncinke

2012. március 18.

Nekem zöld színkombinációban van, alappal egész sokáig bírja, élénk volt a színe is, és egy esküvős hosszú napon is jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

szambi

2012. február 10.

Érdekesek a vélemények. Nekem 4 féle színkombinációban is van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Az új design-osból is van kettő, és azokkal sincsen semmi problémám. Nekem sminkalappal 8 órát kibír, utána is csak picit lesz ráncos. De ez eddig bármelyik szemhéjpúderemről elmondható volt (Manhattan, Avon, Miss Sporty... drágább márkákat még nem próbáltam). A színekkel sincs gondom, valószínűleg azért mert elég világos a bőröm, így mindegyik elég jól látszik, nekem többre nincs is szükségem. A szememet sem irritálja, pedig kontaktlencsém van. Az árkategóriájában szerintem elég jó, semmivel nem tud kevesebbet mint bármelyik másik és sokféle színben, színkombinációban kapható. Azért nem kap 5 csillagot, mert azért csodaszernek nem mondanám és biztos van jobb is, de nem rossz, főleg ennyi pénzért. Nekem bevált.

:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

:-)

Mypinkworld

2012. január 24.

Egy akció alkalmával 2 ilyen 3-ast beszereztem, de igazából csak a szemöldökömre jó a barna színe, másra nem igazán használom. Elég matt, érdekes színek, sokat kell kenni, hogy látsszon, hamar le is pereg, nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

kliszta

2012. január 20.

Érdekes, nekem ezekhez a véleményekhez képest egész jó :-o
Mondjuk megelégedve én se vagyok vele, de 50%-os kuponnal vettem, zöldet és lilát, annyit még megért. Kb. fél napot bír, de ha közben igazítok rajta, mert azért beráncosodik, akkor csak szivaccsal szoktam igazítani, akkor egy 8 órát kibír :-o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Érdekes, nekem ezekhez a véleményekhez képest egész jó :-o

joouyee

2012. január 3.

Alapvetően szeretem a S-he termékeket, de a szemhéjpúderek a kivétel. Ez a trió 1 órát ha a szememen maradt mikor próbáltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

lucacica

2011. október 16.

Bármilyen alapot tettem alá, nap közepére beráncosodott, pedig szép színei vannak, pont a képen látható színben van meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

adra

2011. szeptember 30.

Én egy szürke-narancs-rózsaszín triót vettem meg, gyöngyházfényűek, viszont pigmentáltsága 0, tehát felvitel után mindegyik fényes fehér színű, ráadásul mac paint pottal is kb 1 órát bírt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

mrcstrash

2011. szeptember 29.

szép, jó színkombinációk még a pigmentációja se rossz.de kb. 2 óráig marad a szemhéjamon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

wishes

2011. március 29.

Nekem sem jött be, remélem az új kollekciónál kezdenek vele valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 29.

Nekem sem jött be, remélem az új kollekciónál kezdenek vele valamit.

superhero

2011. március 13.

Nekem sem jött be, a S-he mono szemhéjpúderei (főleg a csillogóbb árnyalatok) sokkal de sokkal tartósabbak, ez valahogy hamar lekopik. Vannak jók a S-he termékek között is, alacsony árkategóriájuk ellenére is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.