Santen

Ár:   3539 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Forradalmian új technológia segítségével lehetővé teszi a könnypótlás szempontjából egyaránt fontos víz és lipidrészecskék egyidejű eljuttatását a szem felszínére. Ezáltal csökkenti a könnyfilm elpárolgását, gyorsan és tartósan enyhítve a szemszárazság tüneteit. A benne található található mikroszkópikus nanorészecskék egy lipid maggal rendelkeznek, melyet felületaktív anyagból álló köntös vesz körül, megakadályozva, hogy a lipidrészecskék a szemcseppből kicsapódjanak. Ezért sem okoz a becseppentés után homályos látást.

Nem tartalmaz tartósítószert, ezért nem okoz irritációt, és kontaktlencsére is rácseppenthető.

Dicci

2020. szeptember 21.

Sztem semmit nem használ....viszont egy jó tulajdonsága, hogy nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Juliette Cavill

2019. július 11.

Számítógépes munka miatt eléggé kiszárad a szemem, a szemészorvos ezt a szemcseppet és Corneregélt írt fel. Egyelőre meg vagyok elégedve vele, enyhíti az égő érzést. Az ára sem vészes.

Update: Kb másfél hónapig tudtam jól használni, utána valószínűleg megszokta a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.