Schauma

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

7 gyógynövényt tartalmazó hajbalzsam, normál és gyorsan zsírosodó hajra. A friss, jól ápolt és természetesen dús hajért, illetve a jobb fésülhetőségért. Az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit.

Ár: 400 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Samponnal együtt kapta anyám, neki jó de az én hajamat viszont nagyon szárítja. Ez inkább csak zsíros hajrá jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

wildrose

2020. február 28.

Kellemes, enyhe, gyógynövényes illatú, megfelelő állagú hajbalzsam, jól ápol, szépen puhít és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 28.

vkata96

2020. február 1.

Samponjával együtt használom, ami eléggé összegubancolja a hajam, tehát ez a balzsam mindenképpen kell mellé. Az illatát nem annyira szeretem (összességében a gyógynövény illatot) de nem marad meg a hajban. Kell legalább egy diónyi a vállig érő hajamra, de így kifésülhetővé teszi. Nem zsírosít jobban mint bármelyik másik balzsam, és szép fényes lesz tőle a hajam, bár a samponnál is leírtam hogy alapból viszonylag fényes a hajam. Összességében értékelve a samponnal 4 csillag, nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Naspoja

2019. május 27.

Nagyon szeretem az illatát és szép csillogós hajat varázsol de sajnos az én hajam viszketett tőle picit egy időben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Juccimo

2019. május 20.

Alapvetően el kell mondanom, hogy a Gliss Kur piros, festett hajra való családját használom évek óta hajmosáshoz, de most kaptam karácsonyra egy ilyet, és épp kaptam máshonnan egy sampont (Farmasi) is, szóval félretettem a "rutint", és kipróbáltam őket együtt.
Összességében elégedett vagyok, a hajam hamar beszívja, és puha, fényes lesz utána, bár én a balzsam után mindig használok még pluszban pakolást is, de ez nem kicsinyíti az érdemeit, illetve a hajam sem kezdett tőle előbb zsírosodni, mint a másik balzsamtól, általában3-4 napot simán kibírt, a télen kb nem is kellett szárazsampont használnom. (Egyébként újravettem, mivel a sampon jóval nagyobb adag volt, és beváltak együtt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

6vilag

2018. december 2.

Egy átlagos hajbalzsam, a gyógynövények illatával és hatásával, ami egyáltalán nem rossz. Nekem szuper gyorsan beszippantja a hajam mosás után és egész gyorsan ki is tudom fésülni.
Egész jól teljesít, nem mondhatom, hogy sokkal rosszabb, mint a többi, átlagosnál drágább társai. Szeretem az illatát és a hatását. Néha ugyan kíváncsiságból veszek "prémium" kategóriába tartozó balzsamot is, de ehhez mindentől függetlenül sokszor visszatérek, mert megbízható a teljesítménye.
Három napot teljesen rendben teljesíti a zsírosodás gátlásban, de vészhelyzetben még a 4. nap is vállalható. Nem csodaszer, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

Deborka6

2018. november 20.

Nemrég elkezdett nagyon hamar zsírosodni a hajam,régebben elég volt heti 1x megmosnom,de mostanában a 3.napon már muszáj újra. Fél áron vettem potom 300Ft-ért,gondoltam ki próbálom. Most tartok a 4.napnál és még egyáltalán nem látom, hogy elkezdett volna zsírosodni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

bernadettu

2018. szeptember 10.

Egy karácsonyi csomagban volt a samponjával amit szeretek. Sosem használtam balzsamot. Annyira zsírosodik a hajam, hogy minden második nap meg kell mosnom. Azt vettem észre, hogy ettől még hamarabb zsírosodik. Át is passzoltam a család többi tagjának. Nem fog hiányozni.
Pozitívumként elmondható, hogy selymesebb lett a hajam és könnyebben fésülhető, de milyen áron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.