Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bleauwsy

2022. május 14.

Nagyon szeretem, mert a söprűs hajvégeimet csillogóvá és simává teszi. Olyan mintha sosem töredezett volna a szőkített hajam, teljesen egészségesnek látszik tőle. (de ez csak a látszat, hajmosás után visszakapom a roncsolt végeket)

Up.:*pár óra múlva már visszakapod a roncsolt hajvégeidet, belekeveredve az ördögi 'még több szilikonos sprayt rá' körbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 14.

zoknismacska

2022. május 14.

Ennek a terméknek megváltozott a neve? Én Gliss Hair Repair Shine Tonic sprayt vettem, flakonja majdnem ugyanilyen.
Schwarzkopf Gliss - Kur nélkül.
Az "illatát" nem pontozom, borzalmas. Fényt sem igazán adott a hajamnak, de puhává tette a végeket, ezért jár három csillag.
Utóbbi célra sokkal jobb Glisstől az Expressz balzsam, amit nem kell kiöblíteni. Reméltem, hogy a hajfény is csatlakozik a termékcsalád kiváló hírnevéhez.
3 puff után elajándékoztam, örültek neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Schwarzkopf Gliss - Kur nélkül.
3 puff után elajándékoztam, örültek neki.

Mijauhamm

2022. február 15.

Az illatát egyszerűen imádom! Fésülködés után használom, rögtön szép fényes, frizz-free lesz a hajam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

horvathborka

2022. február 7.

Évek óta használom, nagyon szép fényt ad a hajnak és puha, selymes lesz. Nem nehezíti el vagy ragad tőle egyáltalán, ráfújod és nem érzed, hogy bármi van a hajadon. Az egyetlen negatívum az, hogy az én hosszú hajamra ez a kiszerelés elég kevés, pedig nem használom minden nap. Eddig az árával is ki voltam békülve, gyakran volt akciós is a drogériában, főleg glamour napokon tankoltam be belőle. Ma viszont a dm-ben azt láttam, hogy igencsak felment az ára👀 1500 Ft. Én eddig leárazva kb 6-7-800 ft-okért vettem. Tudom, hogy most mindennek emelkedik az ára, de így biztos, hogy ezután kevesebbszer fogok venni, mert ez a mennyiség az én hajamra kb. 6 alkalomra elég, ahhoz meg ennyi pénzért már drága.😞 Majd glamour napokon betárazok belőle, akkor 40% szokott rá lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

AstroSue

2022. január 22.

Évek óta ezt használom, kivételesen szép fényt ad a hajnak, viszont nem ragad össze tőle a hajam, könnyű marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Rean519

2021. október 13.

Nagyon szép fényt ad a hajamnak, és nagyon kellemes illata van. Száraz hajamra fújom, nem nehezíti el, nem zsírosodik tőle jobban. Nem szeretek a hajammal sokat foglalkozni, de ez szerves része lett a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

kiskacsa480

2021. szeptember 12.

Nemrég voltam a fodrász barátnőmnél és ezzel zárta a végén a frizurám. Olyan gyönyörű, életteli, fényes lett tőle a hajam, hogy azonnal megkérdeztem mi ez mert nekem is kell. 😅
Az illata nagyon kellemes, a hajam gyönyörű fényes, könnyű és puha lesz tőle és nem zsírosodott hamarabb mint szokott.
Hetente 1x maximum 2x mosok hajat és csak akkor használom miután beszárítottam és csak azon a napon amikor frissen mosott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

KittiGabi

2021. július 5.

Negatív kommentek ellenére megvettem. Szerintem nagyon szuper termék. Az illata nagyon jó, nem szabas sokat fújni a hajra max 3 pici fújás, és akkor nem lessz lakk hatás. Valóban fényesebbnek tűnik tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

bluecinnamon

2021. június 30.

Nagyon gubancolódik a hajam, így gondoltam ezt is kipróbálom. Én hajmosás után szoktam általában használni, tényleg selymessé és kifésülhetővé teszi a hajamat.
Azonban azt muszáj megjegyezni, hogy mellette hajolajat is használok rendszeresen, így nem tudom megmondani hogy önmagában használva valóban szárítja-e a hajat, ahogy azt az előttem szólók is írják.
Összességében azt kell hogy mondjam, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Összességében azt kell hogy mondjam, meg vagyok vele elégedve.

Csipetke

2021. június 16.

Nagyon finom az illata. Mérete miatt utazáshoz is tökéletes. Szeretem használni. Nem kell belőle sok. Felfrissíti a hajam. Nem nehezíti el nem zsirosít. Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin