Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

KittiGabi

2021. július 5.

Negatív kommentek ellenére megvettem. Szerintem nagyon szuper termék. Az illata nagyon jó, nem szabas sokat fújni a hajra max 3 pici fújás, és akkor nem lessz lakk hatás. Valóban fényesebbnek tűnik tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

bluecinnamon

2021. június 30.

Nagyon gubancolódik a hajam, így gondoltam ezt is kipróbálom. Én hajmosás után szoktam általában használni, tényleg selymessé és kifésülhetővé teszi a hajamat.
Azonban azt muszáj megjegyezni, hogy mellette hajolajat is használok rendszeresen, így nem tudom megmondani hogy önmagában használva valóban szárítja-e a hajat, ahogy azt az előttem szólók is írják.
Összességében azt kell hogy mondjam, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Összességében azt kell hogy mondjam, meg vagyok vele elégedve.

Csipetke

2021. június 16.

Nagyon finom az illata. Mérete miatt utazáshoz is tökéletes. Szeretem használni. Nem kell belőle sok. Felfrissíti a hajam. Nem nehezíti el nem zsirosít. Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Mercury91

2021. február 23.

Az egyetlen Gliss kur termék, ami semmilyen szinten nem jött be. Hajlakkszerű érzetet igen, de sok fényt nem ad, betonkemény, sprőd hajat csinál, nem hiszem, hogy ez jót tenne a hajnak, ez sima pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

LUNACICA

2021. január 18.

Csak azért kap két csillagot,mert nagyon finom az illata.Mikor felfújtam a hajamra olyan volt,mintha lakkot tettem volna fel,mikor megszáradt kicsit meg is keményedett tőle a hajam,mint a laktkól szokott.A finom illatán,és azon kívül,hogy olyan lett a hajam,mintha lakkot fújtam volna rá nem tapasztaltam más hatást.A végén már csak hajmosásos napon használtam reggel,csak hogy finom illata legyen a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Bolyka

2020. december 17.

Nekem nem sok jó véleményem van róla. Próbáltam hajmosás után vizesen, szárazon is. De nem jó. Talán nedves hajat ha befújom akkor egy fokkal jobb, de amúgy furcsa réteg lesz a hajamon. Mintha hajlakk lenne, ilyen lisztes fura állag. És olyan mintha hajat se mostam volna. Tény hogy kicsit a hajam állagán javít mert szálkás hajam van és tapassza a szálakat így ez a része jó de valami adalék miatt egy nap múlva gáz. Szóval az ötletre adok csillagot mert jó lenne de van mit javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Vikkinca

2020. október 21.

Szeretem de nem szabad túlzásba vinni,mert akkor elnehezíti a frizurát.Használat közben kicsit folyt az illata...ezt azzal szoktam kivédeni,hogy körbefújom a hajam,és kiszaladok :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

bleauwsy

2020. április 23.

Nagyon szeretem, mert a söprűs hajvégeimet csillogóvá és simává teszi. Olyan mintha sosem töredezett volna a szőkített hajam, teljesen egészségesnek látszik tőle. (de ez csak a látszat, hajmosás után visszakapom a roncsolt végeket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 23.

Betty05

2020. január 29.

Eszméletlen finom illata van és szép fényt ad a hajamnak! Féltem, hogy még is milyen hatása lesz, esetleg zsíros marad a hajam vagy így darabokba fog állni, de szerencsére nem tapasztaltam ilyet. Bátran használom, nem vártam semmi csodát tőle, ilyen kis kiegészítő fújkálásra,hogy szép csillogó és illatos legyen a hajam tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

KozmaNikolett2001

2019. november 20.

Leárazás által jutottam hozza. Nagy csodát nem tesz a hajjal de valóban nagyon finom illatú ahogy már az előttem lévők írták. Nehezséget en nem erzek a hajamon tole pedig ez volt a felelmem vele kapcsolatban. Osszessegeben jo kis termek de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin