The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

Ár: 1800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten
Ár: 2500 , Eladó: Rose23
Állapot: 3-4 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy személyes átvételkor

OneDa

2020. május 4.

Testvajhoz méltatlan hidratálás, a csokoládés verzió klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Testvajhoz méltatlan hidratálás, a csokoládés verzió klasszisokkal jobb.

Rose23

2020. április 29.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be, pedig teljes kiszerelésben vettem meg :( túl sok szilikon és illatanyag. Azóta próbáltam más testvajukat, ami jobban bejött. Ezt meg fel fogom tenni eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

MaFa

2020. április 27.

Nem tudok rá rosszat mondani. Jól hidratál,kellemes az illata. Nem hagy ragacsos érzetet,hamar beszívódik. Semmivel sem érzek jobb hatást más olcsóbb termék is ugyan ezt az eredményt nyújtja. Elhasználom,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

szivecske

2020. március 31.

Nagyon jó, szépen hidratál, tartós az illata is, de nem tolakodó, kellemes használni, a durván száraz vádlim és talpan tökéletesen ápolja. Minimálisan rajtam levendulás az utóérzete, de nagyon minimális, emiatt nyugtató a használata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Scylla

2020. március 30.

Szerintem ez egy jó kis kence: a száraz bőröm gyorsan helyrerakja, az állagát is szeretem, szuper krémes :) az illata erőteljes, amit a legtöbb TBS krémnél nem kedvelek, ennél az is tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Morgana27

2020. március 29.

Férjemnek vettem a 400 ml-es kiszerelésben, de már én is rájárok, mert sokkal hatékonyabban ápolja a bőrömet, mint a Body Shop moringás testvaja. Az illata nem igazán jön be, de nem az elviselhetetlen kategória. Az incijét most láttam, hát, ez a parabénes tartalom most csalódás. Elhasználjuk, de nem is fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

pattelin

2020. március 6.

Még csak mintám volt belőle, de olyan jó az illata, hogy tuti meg fogom rendelni! Az állaga sűrű, krémes és nem hinném, hogy sok újdonságot tudok mondani, amit még nem írtak le.. Hozza a szokásos TBS minőséget! Meg fogom rendelni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

annamariav

2020. február 6.

Isteni illata van, imádom. Végre egy termék, ami az extra száraz bőrömet hidratálja. Sőt, nem is kell minden nap használni, kb heti 3x szoktam alaposan bekenni magam vele, és így is tökéletesen hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Sancsa

2020. január 27.

Teszi a dolgát. Nekem nem a kedvencem, de csak mert van finomabb illat. De a maga nemében jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

matine91

2020. január 26.

Imádom ezt a vajat, az illata is isteni jo, kis kiszerelésű van meg nekem, de biztos hogy a nagyot is megveszem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.