The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

Bontatlan The Body Shop Shea Vajas Testvaj
Ár: 1900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

nbd

2021. május 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Jól hidratál, hamar beszivodik és finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

boni04

2021. április 30.

Nagyon jó, kicsit pasis illata van, az egyik legtáplálóbb tbs testvaj szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

TimiK

2021. április 26.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól ápol.

spavanilly

2021. március 26.

Nekem nem kellemes, pasis illatú krém.
Gazdag állagú, kissé nehezen szívódik be, és minden ruhám+ az ágynemű átvette az illatát.
Ez persze jellemző a TBS testvajaira, de ebben az esetben kifejezetten zavart.
Jól hidratál, de a tolakodó, rendkívül erős és ragaszkodó illata miatt nem szívesen használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Nekem nem kellemes, pasis illatú krém.
Ez persze jellemző a TBS testvajaira, de ebben az esetben kifejezetten zavart.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Nagyon jó illata van, viszont nem olyan az állaga, mint a többi body shopos testvajnak, de ez nem vesz el az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

indiigo

2021. március 24.

A "hatalmas" tégely van meg belőle. Az illata csoda, egész sokáig is tart egy krémhez képest. A hatása jobb, mint amire számítottam, a bőröm szuper finom puha lesz tőle, és nagyon sokáig elég napi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

mafalda

2021. március 20.

Mintát kaptam belőle, gyorsan beszívódott, de nekem maga az elkenése okozott problémát, túl kemény volt, és a bőr hőmérsékletétől is lassan olvadt csak, jah és az összetevők....hát nem a legszebb.

Update.
Véletlen jutott hozzam immár másodjára, kókusz duot vettem, persze figyelmetlen voltam azt hittem kókuszos testvajat kapok a tusi mellé, erre shea-s jött. Kicsit jobb vélemenyem lett róla, brutál jól hidratál, az illata télre kiváló, nyugtató melengető tud lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Update.

Dorika06

2021. március 17.

A száraz,kirepedezett kezeimet megmentette ez a termék. Az illata miatt vettem meg először, de azóta már a hatékonysága miatt is kétszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Beautypink

2021. március 17.

A száraz kezeimre vettem elsőnek meg és valami csoda készitmény. Tökéletesen hidratált az illata nagyon kellemes, az állaga számomra nem volt zavaró. Sajnálom visszont tartalmaz az összetevői olyan dolgokat ami miatt arcra nem kenném soha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

jellyskin

2021. március 13.

Nagyon kedvelem ezt a terméket, de csak akkor használom ha már tényleg nagyon kiszáradt a bőröm, mert nagyon drága a mennyiségét tekintve. Egyedül a sarkamon használom napi szinten, mert mióta kenegetem vele pihe-puha. Nagyon érzékeny vagyok az erős illatokra, de ennek kellemes és nyugtató. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.