The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

fagas

2022. március 19.

Általában nem igénylem a testvaj/testápoló kényeztetést, ez alól kivételt képez - nem meglepő módon - a téli időszak, kiemelten a lábszáram és a lábfejem/sarkam területén. Ezen a télen úgy alakult, hogy valahogy nem fordítottam ezen területekre külön figyelmet, meg is lett az eredménye, extrán húzódott a bőröm, feszült, stb. Egy magarzin csatolmányaként jutottam hozzá 8 ml.-hez ebből a termékből, 3 alkalomra volt elég ez a mennyiség, 3 egymást követő este. Hát kérem szépen, ki merem jelenteni, ez egy csodacucc! Puha, selymes, irritációtól mentes bőr, kellemesen sima a sarkaknál is, majdnem, mintha bevetettem volna a szokásos reszelő+sarokkrém kombót. Nekem az illata is bejött, így még szívesebben használtam. A márka másik ikonikus termékét - kender kézkrém - is nagy lelkesedéssel használom, mostantól ez a testvajuk is felkerült mellé. 5* vitathatatlanul.:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 19.

Niki1991

2022. március 3.

Nagyon kellemes illata van, gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Nagyon kellemes illata van, gyorsan beszivodik.

Milka71

2022. február 2.

Elfogult vagyok a TBS testvajakkal. A téli időszakban a bőröm szinte követeli. Az összes közül ez a kedvencem, olyan tiszta, bújós téli illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

narancsdzsem

2022. január 5.

Ez idáig a legjobb TBS testvaj, amit próbáltam.
Game changer, DE: az illata elég régimódi, nehezen szoktam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Ez idáig a legjobb TBS testvaj, amit próbáltam.
Game changer, DE: az illata elég régimódi, nehezen szoktam meg.

Gaudanecrosis

2021. december 11.

Nagyon fincsi illata van, jól hidratál. Az állaga tényleg olyan, mint a vajé, kicsit nehéz rendesen eloszlatni a bőrön, de ettől függetlenül én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Glyptotek

2021. november 14.

Nagyon szeretem. Akár testre akár kézre kenve gyorsan helyre hozza a kiszáradt bőröm és nagyon szeretem az illatát. Kiszáradt kézfejem sokszor jobban helyre hozza, mint egy kézápoló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Eszter84

2021. október 26.

Nagyon szeretem ennek a testvajnak az illatát, állagát, és hatását. Évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

Juccimo

2021. október 20.

Egy kis 50 ml-es kiszerelést vettem belőle, nagyjából egy hétre volt elég nekem (szinte minden nap használok testápolót vagy testvajat a karomra, lábamra, olyan száraz a bőröm). Eleinte nem tetszett az illata, még tavaly télen vásároltam, és félre is tettem most őszig, de mire elkezdtem használni, megszerettem. Megváltozott az ízlésem mostanában szerintem, a testes, édes illatokat, amiket annyira szerettem, újabban nehezebben viselem, ennek a kellemes neutrális illata viszont egészen megtetszett. Az állaga is jó volt, a hatása is, megértem, miért szeretik annyira. Kicsit sajnálom, hogy megváltoztatta a TBS a testvajai formuláját, ez a régi verzió nekem nagyon bejött, és kipróbáltam volna nagyban is, viszont az új formulától már nem tudom, mit várhatok, mondjuk egyébként is van vagy egy évre elegendő testápolóm most... viszont egy mini kiszerelést még lehet, hogy megmentek magamnak, amíg kapható a régi változatban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Candyz89

2021. október 6.

Imádom ezt a testvajat.Annyira jó az állaga és az illata.Kisfiam ekcémás kezére is szoktuk használni.

Hàtrány:nagyon drága,és èn másnap nem érzem maximálisan hidratáltnak a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Hàtrány:nagyon drága,és èn másnap nem érzem maximálisan hidratáltnak a bőröm.

Kamea

2021. július 28.

Nem ismerem a márka termékeit, de ezt a testvajat kinéztem magamnak. A boltban azt mondták, meg fog újulni kívül-belül, ezért a 40 %-os leárazást gyorsan kihasználva, beszereztem 2 db hatalmas kiszerelést. Ezt és a rózsaillatú társát is. Az is shea vajas az eladó szerint.
Ennek az illata számomra elég édeskés (de még határeset azért), így inkább télen fogom használni. A rózsás is kellemes állagú és illatú, ebben a nagy kánikulában jobban szereti az orrom. A téli időszakban többet fogom majd őket használni, mert nagyon száraz olyankor a bőröm, de most is kenegetem magamra, ha nem is napi rendszerességgel. Az alsó lábszáramnak és az alkaromnak egy megváltás, érezhetően intenzívebb és hosszabban tartó ápolást nyújt, mint egy sima testápoló. Hogy valaha el fognak-e majd fogyni? Az már egy másik kérdés. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 28.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0