The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

Ár: 1800 , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --
Ár: 1900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
simonkati82

2019. szeptember 7.

Kenm, kenem, nem rossz, de nem is jó. Az állaga kellemesen kenhető, az illata is megfelelő számomra, de az ápoló hatása nem győzött meg sajnos. 3 csillage

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Kellemes, de nekem kicsit nehéz illata van. Összességében jobb, mint az ehhez hasonló argánolajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

balkri

2019. augusztus 14.

Észre sem vettem, hogy ezt a terméket eddig nem értékeltem, pedig a 2. doboznál tartok. Az első egy 200 ml-es volt, jelenleg a 400 ml-es nagy kiszerelés felénél járok.
IMÁDOM
Nekem ő a nagybetűs testápolás. Nagyon kedveli a bőröm!
Régebben mindig kiszáradt a lábszáram, olyan márványosan hámlott, amióta ezt használom, teljesen megszűnt, szép hidratált még télen is.
Ráadásul az illatát is nagyon szeretem, nem hivalkodó!
Biztos, hogy amíg kapható lesz én újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

IMÁDOM
Nekem ő a nagybetűs testápolás. Nagyon kedveli a bőröm!
Ráadásul az illatát is nagyon szeretem, nem hivalkodó!
Biztos, hogy amíg kapható lesz én újra veszem!

szaszadia

2019. július 24.

Imádom, a kedvecem. Mindig próbálkozom újakkal, de végül mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

doralia29

2019. július 16.

A nyári leárazásokkor vettem, mert az eredeti ára nagyon magas. Nekem is nagyon bejött, jól hidratált, jó illata is van és még nem is hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Pappetra99

2019. május 28.

Ajándékban nyertem több más Body Shoppos termékkel együtt.
Kedvencem, imádom, ennél jobb hidratálóval meg ezelőtt nem találkoztam. Az illata egyszerűen fenomenális. Nagyon jól lehet bánni vele. Kevés is elég belőle ezért sokáig tart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Ajándékban nyertem több más Body Shoppos termékkel együtt.

KAdrienn88

2019. május 28.

A kedvenc testvajam! Mennyei az illata, nagyon jó állaga van, attól féltem, hogy majd nem lehet kenni, de nagyon szuperul felvihető a bőrre. Tökéletesen ápolja a bőrt, a várandósság alatt is ezzel kentem a pocakom és egy darab repedésem sem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Bozizu

2019. május 15.

Imádom ezt a krémet. Finom az állaga, az illata, remekül hidratál, mégsem zsíros. A férjem is mindig ezt kéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

neederika

2019. május 4.

Nagyon kedvenc, kellemes, enyhe, finom illatú. Szuperul hidratál 24 órán át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Nagyon kedvenc, kellemes, enyhe, finom illatú. Szuperul hidratál 24 órán át.

pdorka13

2019. április 8.

Kisebb kiszerelésűt vettem meg. Én kézkrémként használom, mert nagyon hamar beszívódik, tényleg hidratál, nem hagy ragacsos érzetet, nincs réteg a bőrömön. Finom az illata, sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.