KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj 300ml
Ár: 4600 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
The Body Shop Shea Vajas Testvaj - 50 ml
Ár: 1900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cilicsakv

2017. december 7.

Szuper es a legjobb illatu de nekem kicsot sok,nem szívja be a bőröm:(

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Szuper es a legjobb illatu de nekem kicsot sok,nem szívja be a bőröm:(

Anthaval

2017. december 6.

Éppen azért vettem, mert extra száraz bőrűeknek ajánlott - én pedig télen ezzel a problémával szenvedek. Viszont nálam ugyanúgy teljesített, mint a többi TBS testvaj, semmi extra. Ugyanolyan jó, mint a többi, semmivel sem tud többet (pedig mondjuk pont az extra hidratálás miatt vettem). Viszont számomra az illata túl édes.

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

judit.skarupka

2017. december 4.

Extra száraz bőrűeknek nagyon ajánlom! Így már nem kell napi 2x testápolóznom!!! :)

judit.skarupka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Ametiszt

2017. november 28.

Az illata jo, de nagyon irritalta a borom, viszketett tole a labszaram kegyetlenul.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

xfxff349

2017. november 25.

Hát nekem nagyon nem jött be. Az illata nagyon finom és tartós, viszont hidratálás terén nálam max 2 csillagot érne el. Nem igazán váltotta be a reményemet. Az ára pedig horribilis ehhez képest. Ha szépen hidratálna, akkor azt mondom, hogy oké, megéri, na de semmivel se tud többet,mint egyes középkategóriás testápolók, amiknél még az összetevők is rendben vannak. Akkor pedig minek adjak ki érte ennyit? Szerintem ennyi pénzért nem éri meg, jóval olcsóbb testápolókkal/testvajakkal is simán elérhető ugyanez a hatás, ha nem jobb.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Noemi93

2017. november 21.

Édesanyám kedvence. Finom illatú, csak ezt használja

Noemi93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Édesanyám kedvence. Finom illatú, csak ezt használja

nekoSX

2017. november 17.

Ahogy mindenki írja, az illata nagyon finom, hosszan tart a bőrön is, nem lesz órák múlva kellemetlen állott krém szagú, mint pl egyes nivea testápolók. Gyorsan beszívódik, a testvaj megnevezés szerintem megtévesztő, mert egy jól kenhető, kicsit sűrűbb krém az állaga, nem pedig vaj. Nekem is a nagy kiszerelés van meg, mert annyira megszerettem a bőrömön, hidratálni ugyan nem különösebben hidratál, de az illat függővé tesz. Az összetevőkről tudtam, hogy egyáltalán nem túl szépek (erre az állagból is lehet következtetni), de csak most szembesültem azzal, hogy paraben-eket is tartalmaz :o( eddig ez teljesen elkerülte a figyelmemet. És akkor most kérdezhetnénk, hogy ilyen árszinten: DE MIÉRT?? Kár érte, soha többet nem fogok nagy kiszerelést venni, mint eddig, csak a kicsit minimál használatra.

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

baronessMA

2017. november 16.

Kicsit tartózkodva nyúltam a testvaj felé, hogy atyaég, ezt aztán sose fogja beszívni az én bőröm! De egy kis csoda, a bőröm nagyon szereti, pedig száraz és érzékeny is. Az illata mennyei, az állaga kiváló, a barátom is nagyon szereti. Az ára, nem tudom, drága persze, de nekem simán megéri, nincs bajom vele. Már a második óriás tégelyt fogyasztom. Szerelem az egész termékcsalád.

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

bius4

2017. november 1.

Szerintem nagyon kellemes az illata, én egy kis csomagot szereztem be ami tartalmaz egy kézkrémet egy kis tusfürdőt és a legkisebb testvajat.
Féltem így, hogy talán nem fog tetszeni az illata, de pozitívan csalódtam benne. Tényleg függőséget okoz, de ezt akár az egész TBS termékcsaládra el lehet mondani.Egyetlen negatívuma az ár, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

bius4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Ercsus

2017. október 18.

Véleményem szerint ez a legjobb testvaj a The Body Shopnál. Nagyon imádom az illatát és ha valaki hidratálást szeretne, akkor ebben 100%, hogy nem fog csalódni. Aki viszont csak kiszeretné próbálni, akkor érdemes elsőnek egy 50 ml kiszerelést venni, főleg akkor, ha nagyon hamar megunod az illatát, mert azért egy 200 ml testvaj elég sokáig kitart.

Ercsus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.