KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

evasimonyi

2017. február 8.

Imádom, minden sminket leszed, nagyon tetszik a vajas állaga és isteni az illata is.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Zsazsmazs

2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes
Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes
Titvog

2017. január 9.

Hű, szerintem pont ugyan olyan jó, mint az olajos tesója, annyi különbséggel, hogy ezt fel kell olvasztani a kezemben, és utána lehet vele arcot mosni. Utazáskor szoktam használni, mert ez bizony nem mászkál, nem olvad meg csak úgy (oké, nyáron lehet baj lesz vele) és még lapos is a tégelye. Az illata isteni, nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépen feloldja a sminket, és pihe puha lesz utána a bőröm. :) Mindenesetre ezután még szoktam használni egy habos arclemosót, de nagyon jól szerepel ez a termék. Ha elfogy, tuti újra fogom venni!

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

eniko04

2016. október 20.

Még nem próbáltam ilyen olajos/vajas sminklemosót, de működik. Nem csípte a szemem se, jó termék.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

masnicinti

2016. július 17.

Imádom! Rengeteg arclemosót próbáltam már, viszont ebből már a 4-ik dobozt vettem. Egyszerű lemosni vele a sminket, nem kell dörzsölni sem, nagyjából az összetevői is a helyén vannak. Csak ajánlani tudom! Én csak a kezemmel felviszem este, ledörzsölöm a sminket vele, víz, majd törölközővel áttörlöm az arcom. Utána meg jöhet a teafaolajos arctisztító gél, aztán a tonik. ez az esti rutin. :)

masnicinti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

lilla9292

2016. május 11.

Nagyon szeretem az őszi-téli hónapokban használni, amikor eléggé száraz a kombinált bőröm. Kis mennyiség is szépen eloszlik, szinte felolvasztja a sminket és puhítja a bőröm. Utána már a szemfestéklemosónak és a micellás víznek is könnyű dolga van. Inkább használok balzsamot vagy vajat arctisztításra mint zselét és tejet ami kiszívja az életet a bőrömből. A szememet se irritálja. Az ára elsőnek soknak tűnhet, de szerintem abszolút megéri, nekem több mint fél évig kitartott mert tényleg elég egy borsónyi mennyiség az egész arcra.

lilla9292
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

LVL

2016. február 21.

Én is nagyon szeretem! Előtte a smink nagyrészét eltávolítom Biodermával, aztán jöhet ez. A száraz bőrömnek nagyon jó. Kicsi kell belőle, az bemasszírozom, hideg vízzel le és általában ezután jön még egy lemosás. Megvettem a kendőt is hozzá de még nem használtam.

LVL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

babyface

2016. január 16.

ahj én is nagyon imádom! de akkor ezek szerint neki köszönhetem a kis pattikezdeményeimet... :( pedig egy álom ez a termék! az illata, az állaga, az a pihe-puha bőr amit a használata után érzel... sajnos kénytelen leszek lecsökkenteni a használatát így. :( az ára szerintem abszolút vállalható, mert elég egy borsónyit eloszlatni belőle az arcon, így hogy nem használhatom mindennap nagyon sokáig elég lesz. :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

heyitseszter

2016. január 9.

Télen jóval szárazabb a kombinált bőröm, és jellemzően csak a hideg időszakokban használok alapozót, színezett hidratáló krémet, emiatt viszont szükség van alapos tisztításra amit a minden mentes arclemosóim nem mindig maradéktalanul tesznek meg. Alapvetően illatanyag mentes kozmetikumok híve vagyok, ezért halogattam a vásárlást, majd beadtam a derekam. Nagyon jó lemosó, a vajas állag nagyon kellemes a bőrnek, az arctisztításra nagyon hatékony, sminket teljesen eltávolít, magam is meglepődtem. Szememet nem bántja, irritációt, sem okozott szerencsére, pedig voltak félelmeim, hogy mit kezd a kombinált, mitesszerekre hajlamos bőrömmel. Egy második tisztítást is szoktam végezni, valami egyszerűbb arclemosóval.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Lorna

2015. augusztus 12.

Mindennapi arctisztításra nem használnám. Olyan merész nem vagyok. Azok a 4-es, 2-es komedogén index-szek az elején elég durvának tűnnek. Talán akinek nagyon száraz bőre van, télre, annak el tudom képzelni. Úgy egy jó éve van meg, és ha olyanom van, arcot masszírozok vele, aztán lemosom. Arra kitűnő: gazdaságos, kellemes illatú (nem olyan, mint a kamilla szaga, inkább egy barátságos halvány kamilla plusz valami virág.) finom állagú. Rögtön elolvad kéz melegre, ellazít, kikapcsol, a szokásos hippi dolgok. Havonta párszor használni megéri, és így nem okoz pattanást sem.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol