KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

pont

2017. október 20.

ez egy nagyon jó kis cucc! kellemes használni, nem irritál, nem szárít és meglepően jól leszedi a sminket. nekem a kiszerelés is bejön, igazából szeretem használni, mert jó és kész. az egyetlen, ami kicsit aggaszt, hogy gyorsan fogy és ehhez képest annyira nem olcsó, de szerintem még így is újravevős,

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

flamingo-80

2017. október 1.

Már egy ideje használok felváltva arctejet vagy olajat az esti arclemosáshoz, hangulattól függően. Mivel a (jó minőségű) olajoktól sosem idegenkedtem, ezért támadt az ötletem, hogy kipróbálom ezt a vajas tisztítót is. Rögtön megszerettem! A kézben azonnal olvad, nagyon finom, visszafogott illata van, és kíméletesen tisztít. A szemfestéket én is előre le szoktam szedni szemfestéklemosóval; utána az egész arcomba be tudom masszírozni ezt a csodát. Utána micelles vízzel vagy virágvízzel átitatott vattakoronggal törlöm át a bőröm, és jöhet az éjszakai hidratálókrém. Engem nagyon meggyőzött, és ahogy elnézem, rengeteg ideig elég lesz ez a tégely!

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

quika

2017. szeptember 28.

UPDATE: 3 tegelyt hasznaltam el belole, es vegig nagyon szerettem, de mielott az ujabb darabot megvettem volna, az ara miatt elgondolkodtam, hogy nem lehetne-e mas, vaj-allagu termekkel kivaltani. Es de. Natur shea vajat hasznalok mostmar helyette, ugyanazzal a tecnikaval. Vizes arcra viszem fel, miutan a vizes tenyeremben eloszlattam, es miutan finoman atdorzsoltem az arcom es a szemem, vizes torolkozovel letorlom. Jelentem: ugyanolyan jol leszedi a sminket (vizallo spiralt sosem hasznalok, azt nem tudom, de gondolom..), sokkal gazdasagosabb, es mindossze egyetlen osszetevobol all.

Legjobb. Mindent leszed ,raadasul konnyeden (vizallo szempillaspiralrol nem tudok nyilatkozni). Nem csip, nem pattogok ki tole, cserebe hidratal. En kicsit bevizezem az arcomat elotte, majd nedves torolkozovel torlom le az arcomrol.
Mar a masodik tegelyt hasznalom, es nehezen tudom elkepzelni, h ne maradjak majd ezutan is nala.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Fiffi

2017. szeptember 27.

Olyan sminklemosót kerestem, ami könnyen lehozza a vízálló sminket is, de lemosható és nem hagy maga után olajos érzetet. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a lemosót. Nekem tökéletesen bevált, könnyen lehozza a sminket, nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, simám lemosható vízzel és nem hagy maga után ragadós, olajos érzést. Plusz pont hogy az illata nem tömény kamillás hanem kellemes light és hogy egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Nekem nagyon bevált biztos újraveszem ha elfogy.

Fiffi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Csilla06

2017. július 13.

Nagyon szeretem. Nagyon jól el távolítja a sminket, hidratáló hatása kiváló. Csak ajánlani tudom.

Csilla06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

nori93

2017. július 10.

IMÁDOM! Pattanásos, zsíros bőrre egy igazi csodaszer. Nem szárít, nem lesz zsírosabb érzésem. Frissnek, tisztának, puhának és illatosnak érzem tőle az arcom. Nem okoz újabb pattikat az arcomra és simán elbánik a sminkkel is. Reggel és este is használom és így kb 2 hónapot bír ki egy tégely. Ezerszer jobb mint egy micellás víz!!!! Én már a második tégellyel használom el és biztos, hogy nem ez lesz az utolsó!!!! :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Dide

2017. július 8.

Nagyon szeretem! :) előtte az olajat használtam, viszont ez a kis korong annyira szerethető, hogy nem is igazán szeretnék mást kipróbálni, ami nálam azért ritka. Már az olajos lemosásnál is voltak ellenérzéseim, hogy fog ez működni az én kombinált, néha problémás bőrömmel, viszont az ilyen vajakat ki se mertem próbálni nagyon hosszú ideig, mert teljesen biztos voltam benne, hogy kiütné a bőröm. Erről szó sincs, hihetetlenül jól tisztít, mindent leszed, kellemes érzés ezzel masszírozni az arcom, plusz lassan is fogy, könnyen tárolható, utaztatható.. nem tudok semmi rosszat mondani róla! :) én előbb eltávolítom a smink nagy részét - főleg a szemekre koncentrálva - egy micellás vízzel, és utána masszírozom ezzel az arcom, ami minden maradékot eltávolít, és eltávolítaná az egész sminkemet is A-tól Z-ig, csak nekem nem esik jól a spirált és a többit kenegetni az arcomon, fizikailag nem bírom csinálni kb :D csodálatos termék na, vegyétek, vegyétek! :)

Dide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

timilla

2017. június 26.

Jaj, hát ezt én nagyon szeretem, gyorsan olvad, könnyen lehet vele masszírozni a bőrt, leszed minden sminket, nem húzódik utána az arcom, és még az illata is finom. Nem irritál, nem csípi a szememet, szóval szuper kis termék. Double cleansing hívő vagyok, így micellás áttörlés után szoktam használni, vagy néha azt megelőzően, mikor mihez van kedvem, de mindkét módon jól működik.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

annamasni

2017. június 8.

Ez egy csoda. Komolyan! A legdurvább bulisminket is percek alatt leszedi. Eleinte pamaccsal használtam, de beleragad sajnos így javaslom, hogy ujjal vigyétek fel. Sőt, én fürdés előtt az arcomra kenem, mint egy krémet, a szemhéjamra is aztán lezuhanyzom. Sosem volt még ilyen egyszerű és hatásos sminklemosóm. Javaslom, hogy alaposan mossátok le és érdemes utána arctisztítóval átkenni az arcot, mert azért hagy maga után olajos hatást. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zsuzsoka0925

2017. május 25.

Próbáltam korábban a Clinique Take the day off balzsamját és a Lush Ultrabland lemosóját is, de ennek egyik sem ér a nyomába sem árban, sem pedig hatásban. Megtévesztően kevésnek tűnik, de én már hónapok óta használom az első tégelyt. Először lemosom a smink (főleg szemsink) nagyját egy kétfázisú lemosóval, utána pedig ezzel átmasszírozom az egész arcomat és csodát tesz. A kétfázisú lemosóra alapvetően nem lenne szükség, mert ez leszed mindent, csak én igénylem pszichésen, hogy a nagyja eltűnjön a bőrömről először, ne az egész napi sminket és koszt masszírozzam szanaszét. Az illata nagyon szolíd, kellemes. Összességében szuper termék, jó szívvel ajánlom mindenkinek.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol