KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Yvike

2017. december 11.

Nagyon szuper. Gyönyörűen lehozza a makacs sminket is. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem zsírosítja a bőrt, utána szinte még hidratáló sem kell. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Yvike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Rubybrd

2017. december 10.

Tökéletes! Az első használat után meggyőzött és azóta is imádom.Nem szárít és nem hagy zsíros érzetet. Fél évig elég,így ár érték arányban sem vészes.

Rubybrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Hencida

2017. december 4.

Kényelmes a használata, rendesen eltávolítja a makacs sminket is. Nekem megfelelő a kiszerelése is, jó a tégelyes megoldás is.

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

nobosz

2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.
Szeretem mert nagyon jól lehozza a sminket, pofon egyszerü használni, nem kell hozzá semmi extra. Főleg télen kellemes ez a zsiros anyag az arcon, de ettől függetlenül nem szárít.
Nyáron kevésbbé viszem fel szívesen. Nem használom rendszeresen, mert erős makacs sminket se teszek fel minden nap.

Utálom, mert:
1. drága
2. kiszerelés förtelmes egyszerüen túl nagy. Nagyon jó, hogy sokáig eláll, de valahogy nekem bumszli és nem áll kézhez a tégely.
3. Én úgy használom, hogy kb borsónyi adagot kiveszek a tégelyből, eloszlatom a kezemen, majd az arcomon és utána lemosom. Amikor nem ezt használom, akkor sminklemosó kendőt használok. Ahhoz képest ennek a használta számomra nem olyan egyszerű és higénikus.

nobosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szeretem és utálom is egyben :) Nehéz a viszonyunk.

Utálom, mert:
1. drága

monikafleischer87

2017. november 27.

Kombinált bőröm nem szeretem túl szárítani, így kipróbáltam ezt smink lemosásra. Nekem nagyon tetszik, megbirkózik a vízálló szempillaspirállal is, az extra tartós rúzzsal is. Könnyen letörölhető a végén, és nem lesz csikorgósan száraz a végén. Imádom :)

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

evelinmakkos93

2017. november 13.

Nagyon szeretem, pár napja használom már, egyszerű és kényelmes, nem mellesleg eszközt nem igénylő a használata. A kezemmel felviszek az arcomra belőle, elég egy nagyon kevés is, szépen eltávolítja a szempillaspiráltól kezdve a rúzst is. Amit viszont a legjobban szeretek benne, hogy hiába van zsíros kinézete egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön, valamint simán lemosható langyos vízzel nem fog leperegni az arcról a víz.

evelinmakkos93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

bugeyes

2017. november 10.

Nemrég vásároltam, de teljesen odavagyok érte, mert egy szempillantás alatt készen vagyok a sminkeltávolítással. Nem tudok belekötni.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

pont

2017. október 20.

ez egy nagyon jó kis cucc! kellemes használni, nem irritál, nem szárít és meglepően jól leszedi a sminket. nekem a kiszerelés is bejön, igazából szeretem használni, mert jó és kész. az egyetlen, ami kicsit aggaszt, hogy gyorsan fogy és ehhez képest annyira nem olcsó, de szerintem még így is újravevős,

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

flamingo-80

2017. október 1.

Már egy ideje használok felváltva arctejet vagy olajat az esti arclemosáshoz, hangulattól függően. Mivel a (jó minőségű) olajoktól sosem idegenkedtem, ezért támadt az ötletem, hogy kipróbálom ezt a vajas tisztítót is. Rögtön megszerettem! A kézben azonnal olvad, nagyon finom, visszafogott illata van, és kíméletesen tisztít. A szemfestéket én is előre le szoktam szedni szemfestéklemosóval; utána az egész arcomba be tudom masszírozni ezt a csodát. Utána micelles vízzel vagy virágvízzel átitatott vattakoronggal törlöm át a bőröm, és jöhet az éjszakai hidratálókrém. Engem nagyon meggyőzött, és ahogy elnézem, rengeteg ideig elég lesz ez a tégely!

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

quika

2017. szeptember 28.

UPDATE: 3 tegelyt hasznaltam el belole, es vegig nagyon szerettem, de mielott az ujabb darabot megvettem volna, az ara miatt elgondolkodtam, hogy nem lehetne-e mas, vaj-allagu termekkel kivaltani. Es de. Natur shea vajat hasznalok mostmar helyette, ugyanazzal a tecnikaval. Vizes arcra viszem fel, miutan a vizes tenyeremben eloszlattam, es miutan finoman atdorzsoltem az arcom es a szemem, vizes torolkozovel letorlom. Jelentem: ugyanolyan jol leszedi a sminket (vizallo spiralt sosem hasznalok, azt nem tudom, de gondolom..), sokkal gazdasagosabb, es mindossze egyetlen osszetevobol all.

Legjobb. Mindent leszed ,raadasul konnyeden (vizallo szempillaspiralrol nem tudok nyilatkozni). Nem csip, nem pattogok ki tole, cserebe hidratal. En kicsit bevizezem az arcomat elotte, majd nedves torolkozovel torlom le az arcomrol.
Mar a masodik tegelyt hasznalom, es nehezen tudom elkepzelni, h ne maradjak majd ezutan is nala.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol