KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

nori93

2017. július 10.

IMÁDOM! Pattanásos, zsíros bőrre egy igazi csodaszer. Nem szárít, nem lesz zsírosabb érzésem. Frissnek, tisztának, puhának és illatosnak érzem tőle az arcom. Nem okoz újabb pattikat az arcomra és simán elbánik a sminkkel is. Reggel és este is használom és így kb 2 hónapot bír ki egy tégely. Ezerszer jobb mint egy micellás víz!!!! Én már a második tégellyel használom el és biztos, hogy nem ez lesz az utolsó!!!! :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Dide

2017. július 8.

Nagyon szeretem! :) előtte az olajat használtam, viszont ez a kis korong annyira szerethető, hogy nem is igazán szeretnék mást kipróbálni, ami nálam azért ritka. Már az olajos lemosásnál is voltak ellenérzéseim, hogy fog ez működni az én kombinált, néha problémás bőrömmel, viszont az ilyen vajakat ki se mertem próbálni nagyon hosszú ideig, mert teljesen biztos voltam benne, hogy kiütné a bőröm. Erről szó sincs, hihetetlenül jól tisztít, mindent leszed, kellemes érzés ezzel masszírozni az arcom, plusz lassan is fogy, könnyen tárolható, utaztatható.. nem tudok semmi rosszat mondani róla! :) én előbb eltávolítom a smink nagy részét - főleg a szemekre koncentrálva - egy micellás vízzel, és utána masszírozom ezzel az arcom, ami minden maradékot eltávolít, és eltávolítaná az egész sminkemet is A-tól Z-ig, csak nekem nem esik jól a spirált és a többit kenegetni az arcomon, fizikailag nem bírom csinálni kb :D csodálatos termék na, vegyétek, vegyétek! :)

Dide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

timilla

2017. június 26.

Jaj, hát ezt én nagyon szeretem, gyorsan olvad, könnyen lehet vele masszírozni a bőrt, leszed minden sminket, nem húzódik utána az arcom, és még az illata is finom. Nem irritál, nem csípi a szememet, szóval szuper kis termék. Double cleansing hívő vagyok, így micellás áttörlés után szoktam használni, vagy néha azt megelőzően, mikor mihez van kedvem, de mindkét módon jól működik.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

annamasni

2017. június 8.

Ez egy csoda. Komolyan! A legdurvább bulisminket is percek alatt leszedi. Eleinte pamaccsal használtam, de beleragad sajnos így javaslom, hogy ujjal vigyétek fel. Sőt, én fürdés előtt az arcomra kenem, mint egy krémet, a szemhéjamra is aztán lezuhanyzom. Sosem volt még ilyen egyszerű és hatásos sminklemosóm. Javaslom, hogy alaposan mossátok le és érdemes utána arctisztítóval átkenni az arcot, mert azért hagy maga után olajos hatást. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zsuzsoka0925

2017. május 25.

Próbáltam korábban a Clinique Take the day off balzsamját és a Lush Ultrabland lemosóját is, de ennek egyik sem ér a nyomába sem árban, sem pedig hatásban. Megtévesztően kevésnek tűnik, de én már hónapok óta használom az első tégelyt. Először lemosom a smink (főleg szemsink) nagyját egy kétfázisú lemosóval, utána pedig ezzel átmasszírozom az egész arcomat és csodát tesz. A kétfázisú lemosóra alapvetően nem lenne szükség, mert ez leszed mindent, csak én igénylem pszichésen, hogy a nagyja eltűnjön a bőrömről először, ne az egész napi sminket és koszt masszírozzam szanaszét. Az illata nagyon szolíd, kellemes. Összességében szuper termék, jó szívvel ajánlom mindenkinek.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

ffanny

2017. április 23.

Belen az argan olajos van. Imádom , az illata a legjobb a világon . Csak ajánlani tudom

ffanny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Eszter1101

2017. április 4.

Igazi csodaszer!!!! Fantasztikus az illata, kellemes állaga és nem utolsó sorban a dolgát is elvégzi, még a szempillaspirál sem okoz gondot neki. Nem irritálta a szemem egyáltalán. Ha csak gyorsan kell sminket lemosnom csak ezt használom, nem pepecselek az egész hosszú arcápolási rutinommal. Utazáshoz is tökéletes lesz úgy érzem. Egyedül az ára nem tetszik benne, de kibírom a tulajdonságaiért.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Virvatuli

2017. március 8.

Törzsvásárlói kártyával kedvezményesen jutottam hozzá, így nem fájt annyira az ára. Ez az első ilyen jellegű lemosóm, és nagyon örülök neki, hogy létezik. Végre nem kell dörzsölgetnem az arcomat. Az arclemosó tej erre nem volt megoldás, mert azt azonnal beszippantja a bőröm, aztán vakarhatom le róla, az olaj után meg arcot kell mosni, az túl nagy macera. Ez viszont mindent felold, aztán vízzel tökéletesen leöblíthető. Utána a biztonság kedvéért még micellás vízzel is áttörlöm az arcom, minimális valami általában marad a vattán. Ez a kombináció azért már eléggé szárít, futólépésben megyek utána krémezni, kíméletesség-hatékonyság arányban viszont így is ez a legtutibb eddig. Következőre beruházok majd egy Clinique-be, kíváncsi vagyok, az tud-e többet.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

evasimonyi

2017. február 8.

Imádom, minden sminket leszed, nagyon tetszik a vajas állaga és isteni az illata is.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Zsazsmazs

2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes
Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Lányok! Akinek épített pillája van az használhatja?

Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol