The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Fru1229

2018. március 13.

meglepő, hogy milyen könnyen lejön vízzel. szinte elolvad az arcbőrön :) szememre is használom probléma nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

grey

2018. február 15.

Elég 6 hónapig, sőt. Én májusban vettem, szinte minden nap használom és még mindig van benne egy kevés. Felesleges egy borsónyinál többet használni belőle, kevés is megbírkózik a sminkkel. Imádom az illatát, hatását, jó ahogy van. Vízzel könnyedén leöblíthető, sohasem irritált. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

lilitoth

2018. február 15.

Évekig sok fejfájást okozott a sminklemosás, ha az alkalom nagy' ritkán megkívánta, hogy vízálló szempillaspirálhoz nyúljak. Ez az első lemosóm, amivel nem kell órákig vakargatni a makacs sminket, egyszerűen imádom!
A bőröm jellemzően T-vonalban zsírosabb, és ezeken a részeken valóban nem esik jól az a kis olajos érzet, amit maga után hagy. Csak ezért szoktam még a Garnier rózsaszín kupakos micellás vízzel áttörölni az arcomat.
Tényleg nagyon keveset kell belőle használni, és nagyon jó érzés, ahogy olvad a bőrömön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

d.tunde

2018. február 12.

szemsmink lemosásához tökéletes <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

szemsmink lemosásához tökéletes <3

zalla

2018. január 25.

A szemsmink + spirál eltávolítására kerestem alternatívát. Nem tudom hogy csinálom, de sok folyékony lemosó mellett csak félig-meddig jön le a smink (próbálom én ott hagyni a lemosós vattát a szemhéjamon, de vagy belemegy a lötty a szemembe, vagy a szempillatöveimnél marad a festék...), így gondoltam teszek egy próbát ezzel a balzsammal. A termék félúton van a szilárd forma és a balzsam között, kézmeleg hatására könnyen kezelhetővé válik. Az ujjbegyeimmel szoktam felvinni, és gyengéd körkörös mozdulatokkal "oldom le" a sminket. Általában meleg vízzel öblítem és utána áttörlöm a szemkörnyékem. Szerintem a nagy előnye az állagában keresendő, mivel ujjbeggyel könnyebb elérni azokat a részeket (szempillatő) ahova lemosóval átitatott vattakoronggal nehéz lenne. Viszont ha a termék (+leoldott) smink a szembe kerül, ez is homályos látást eredményez. Szerintem ez független attól, hogy milyen márkájú sminklemosó balzsamot próbál az ember. Azt se gondolom, hogy 6 hónapig elég lenne a tégely, esetleg csak a szemkörnyékre használva. Ennek ellenére jó vételnek tartom, főleg, hogy ez az egyik legolcsóbb sminklemosó balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

lolesandro

2018. január 21.

Hát 6 hónapra biztos nem elég ha minden sminklemosáshoz ezt használnám. Szeretem csak a szemem már nem annyira így csak arcra szoktam használni. Így viszont már nem éri meg annyira. Jó de mivel nem tudom teljesen kihasználni így nem veszem újra. Kár hogy a szemem nem tolerálja mert amúgy jó kis termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

LajosLilla

2018. január 21.

Tehát borzasztó!!!
Két kis kiszerelésű szem smink lemosóval együtt vettem, a nő állította, ez a cucc csodásan leszedi a sminket, nyoma sem marad a bőrön...6 hónapig elég. Nos 2 hónapja használom és csak az arcomra, a szememre mást használok (ami ehhez járt 2 kis szem smink eltávolító folyadék a kukában landolt mert szörnyűek voltak) és mindjárt elfogy, ennyit a 6 hónapról... nem szedi le jól a sminket, olajos érzetet hagy a bőrömön..borzalmas, de az pozitívum (az egydüli), hogy tényleg nem irritálja az arcbőrt, de inkább maradok a garnier kétfázisu sminkeltávolítónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Tehát borzasztó!!!

Zelmora

2017. december 29.

Már egy jó ideje az olajos sminkeltávolítás híve vagyok, de itthon alig kapható ilyen jellegű balzsam - ez pedig tökéletes! Nem irritálja a szemet, én a szintén Body Shop-os sminklemosó textilkendővel használom, egyrészt környezettudatosságból, másrészt mert úgy kapok némi radírozó hatást is a kendő textúráltsága miatt. Így semmiféle zsíros érzet nem marad a balzsam után, csak tiszta, puha arcbőr. Remélem jó sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Miposhka

2017. december 28.

Egyelőre nekem felemás a véleményem. Egy nagyon kedves eladólány ajánlotta nekem, neki is pattanásokra hajlamos bőre van, de ezt jószívvel ajánlotta, hogy ő is ezt használja, Meg is mutatta a kezén, milyen hatékonyan távolítja el a sminket, és ez nekem nagyon tetszett. Úgyis kerestem egy hatékony sminklemosót, és a Clinique Take the day off balzsamjával szemeztem, de nem tetszett, hogy sokan írták, hogy homályosan látnak miután lemossák. Na ezzel a kamillás balzsammal ez szerencsére nincs így, de sajnos nekem is hagy egy zsírosabb réteget maga után, amikor lemosom. Lehet, hogy bevetem én is a nedves törölközős próbát. Illetve hááát a TBS szempillaspiráljával nem küzdött meg olyan könnyen egyáltalán, és még csak nem is vízálló a spirál. Adok neki még pár használatra esélyt persze, mert nagyon szeretném szeretni, de nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Yvike

2017. december 11.

Nagyon szuper. Gyönyörűen lehozza a makacs sminket is. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem zsírosítja a bőrt, utána szinte még hidratáló sem kell. Nagy kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol