The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Élvezd a ragyogóan tiszta és nyugodt bőr élményét, ezzel a kifejezetten érzékeny és száraz bőrre kifejlesztett tusfürdővel. Szappanmentes, kényeztető formulájának köszönhetően nem hagy maga után kellemetlen, feszülő érzést a bőrön. Organikus mandulaolajjal és mézzel táplálja és hidratálja a bőrt, csodás, hipoallergén illatot hagyva maga után."

rtteszvesz

2018. szeptember 25.

Krémmániás boxban volt 60ml-s kiszerelés belőle. Az illata először jó volt, de aztán nem tetszett. Semmi extra igazából, fürdés után már nem érezni a bőrön. Soha nem venném meg teljes kiszerelésben, borzasztó drága, vannak ennél olcsóbb és jobb illatú, jobban működő tusfürdők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

werus06

2018. szeptember 7.

Ajándékba kaptam az üzletben. Az illata nagyon jó. Jó minőségű termék, viszont olcsóbb árkategóriában is van ugyanilyen minőségű szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Egy kis mintám van belőle. Az illata először jó volt, de aztán nem tetszett. Semmi extra igazából, fürdés után már nem érezni a bőrön. Soha nem venném meg teljes kiszerelésben, sok érte. Ugyanezt tudja egy jóval olcsóbb tusfürdő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Blackxentric

2018. július 16.

Nekem nem tetszik az illata. Az állaga és a hatása megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Nekem nem tetszik az illata. Az állaga és a hatása megfelelő.

andrej

2018. június 30.

Nagyon jó illatú kis tusfürdő, engem a téli hónapokban szárított, de elhasználtam (ajándékba kaptam egy kis kiszerelést). Vannak ennél sokkal olcsóbb és jobb tusfürdők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

VargaViktoria

2018. június 20.

Kremes allagu, hidratalo, sokaig eleg:) az illatat imadom. A testvajat is hasznalom melle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Bridddzs

2018. június 20.

Te jó ég!!! Nem gondoltam volna, hogy a sheás társát bármi is tudja überelni, de mégis. Fantasztikusan jó illata van!!! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

nreka

2018. június 8.

Nagyon krémes állaga van, nem szárít és csodás az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Nagyon krémes állaga van, nem szárít és csodás az illata. :)

bszandi

2018. április 26.

Bőrgyógyász állapította meg hogy nagyon száraz a bőröm, de nem egységesen, hanem inkább foltokban, úgyhogy ajánlotta hogy hagyjam el a "trendi" színes, csillámos, mindenféleillatú tusfürdőket ha szeretnék megint puha bőrt. Kipróbáltam az általa felírt gyógyszertáras babafürdetőt ami persze szörnyű volt, hiszen se illata, arról nem is beszélve hogy nem is fürdés közben kell használni, aztán sok más babáknak szánt tusit is próbálgattam, sajnos semmit nem segítettek. Utána vettem meg ezt a tusfürdőt, a testápolóval együtt, és csodás eredménye lett, megint hidratált, puha bőrt eredményezett nálam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Diamiau

2018. március 19.

Nagyon jó az illata,de a száraz bőrömre nem volt semmilyen hatása :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon jó az illata,de a száraz bőrömre nem volt semmilyen hatása :(

Antioxidánsok: Tocopherol