The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Élvezd a ragyogóan tiszta és nyugodt bőr élményét, ezzel a kifejezetten érzékeny és száraz bőrre kifejlesztett tusfürdővel. Szappanmentes, kényeztető formulájának köszönhetően nem hagy maga után kellemetlen, feszülő érzést a bőrön. Organikus mandulaolajjal és mézzel táplálja és hidratálja a bőrt, csodás, hipoallergén illatot hagyva maga után."

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő 60ml
Ár: 600 Ft , Eladó: LunaLiza
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Nemesene

2020. április 14.

Nagyon kellemes illata van, kicsit híg, szinte csak szivacson habzik fel rendesen. Szépen hidratál, nem repedezik ki tőle a bőröm használat után. Az ára picit borsos, de a The Body Shop esetében valóban a minőséget fizeti meg az ember, szóval szerintem megéri, legalább tudja az ember lánya, hogy amit magára ken honnan és miként került abba a palackba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

csill87

2019. december 30.

Szinte kifolyik a tubusból, nagyon híg állaga van, és egyáltalán nem habzik. Viszont nem irritálja az érzekeny bőrt és nagyon kellemes illata van. Szerintem nyáron nem szeretném, és a naptejet magamról tuti nem ezzel mosnám le, mert szerintem le sem vinné. De most télen a kiszáradt érzékeny bőrrel csodát tesz! Ezen tényleg érződik a minőség, még éri az árát, nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Nabi

2019. december 8.

Engem minden Body Shopos tusfürdő iszonyatosan szárít és viszketek tőlük. Mikor megláttam, hogy ez érzékeny bőrre készült és szebbek az összetevői mint a többinek megörültem, hogy talán akkor ez lesz a nekem való. Sajnos viszont ez is szárította a bőröm, igaz nem annyira mint a többi de ezzel is voltak gondok ilyen téren. Az illata számomra először semleges volt, nem tetszett kifejezetten de nem is tartottam rossznak. Aztán egy idő után a flakon végére érve elkezdett zavarni ez az illat. Ja és valamiért ez a tusi nehezen jött ki a flakonból, többször le kellett csavarnom a tetejét. Akciósan vettem, teljes árukat nem érik meg ezek a termékek, de még így se igazán. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

tzs

2019. október 18.

Kb. ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólónak. A márka egyik legjobb illata, nem szárít, de valahogy várok még a tökéletes tusfürdőre, ami után puha és hidratált lesz a bőröm. Ez még nem az, de majdnem:) Ja, nem nagyon habzik, de engem egyáltalán nem zavart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Lilium

2019. szeptember 14.

Talán ez a kedvenc illatcsaládom a márkától. Kellemes, lágy, nőies.. Nem túl tömény, de lehet érezni. Mivel ez egy krémtusfürdő, ezért nem nagyon szárítja a bőrt, de nem is habzik annyira mint a gélesek. Szerintem az őszi/téli időszakban szuper választás, plusz érzékeny bőrűként is tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Mandarindream

2019. augusztus 28.

Számomra ez az az időszak, amikor képbe jön ez a tusi.Kánikula, és én semmivel sem tudom bekenni magam, mert le is izzadom. Ez viszont nyújt annyi hidratálást, hogy száraz bőröm átvészelje vele a hőséget. Ami zavaró benne, az az, hogy ipari mennyiség kell belőle ahhoz, hogy rendesen el tudjam kenni mindenhol. Szóval elég hamar ki fog ürülni. De ezen kívül jó termék, beválhat száraz és érzékeny bőr esetén is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

boni04

2019. április 26.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, az illata enyhe, kellemes, nem szárít. Kevés mennyisėg is elegendő belőle, kissé krėmesebb állagú. Egyszóval szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

kgk

2019. február 15.

Jól hidratál, az illata kellemes ami sokáig megmarad, a testápolójával együtt pedig tényleg jó választás,de akkora extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

vandacsontos

2018. december 12.

Az elöttem szólókkal egyetértve valóban nem habzik de nekem nem zavaro. Az illata nagyon kellemes nálam újravevös ;]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Violetta2

2018. december 11.

Nagyon kellemes, édes illata van, sokáig érezhető a bőrön. Ami negatív benne, hogy nem habzik és drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey