The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Élvezd a ragyogóan tiszta és nyugodt bőr élményét, ezzel a kifejezetten érzékeny és száraz bőrre kifejlesztett tusfürdővel. Szappanmentes, kényeztető formulájának köszönhetően nem hagy maga után kellemetlen, feszülő érzést a bőrön. Organikus mandulaolajjal és mézzel táplálja és hidratálja a bőrt, csodás, hipoallergén illatot hagyva maga után."

Ár: 1200ft , Eladó: tajtianna
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalással, vagy személyes átvételkor
Ár: 1000 Ft , Eladó: meekoflit
Állapot: Új bontatlan csomagolás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
hoberboglarka

2018. november 14.

Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg nem ezt választottam volna. Az illata nem túl tartós, még a testápoló párjával együtt használva sem. Sok kell belőle, mert kevéssé habzik, így gyorsan fogyó. A textúrája pozitív, mintha tejben fürdenék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

mafalda

2018. november 9.

A testápolójával ellentétben, tusoláshoz ez az illat kiváló mint ha tejben fürödnék szó szerint. DE kétszer annyi kell belőle mint egy átlagos tusiból és nem tartós az illata sem az ára viszont nevetséges kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Vakantanka

2018. október 23.

Egyszerűen imádom az illatát, és mindenki körülöttem :) 3x vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Egyszerűen imádom az illatát, és mindenki körülöttem :) 3x vettem újra.

Maknae

2018. október 22.

A kedvenc Body Shopos illatom, odavagyok érte! Relaxáció vele zuhanyozni. Finom, krémes állagú, tényleg puha lesz tőle a bőr, és meglepően sokáig elég. Viszont sajnos nagyon hamar elillan az illata, ami ilyen ár mellett nem igazán elfogadható számomra. Emiatt vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

MormiOrsi

2018. október 22.

Az illata miatt kap csak 4 csillagot, valahogy a boltban szagolgatva nem jött ki, hogy ennyire émelyítő, egy kicsit szolidabbra számítottam, szerintem kicsit túltolták :D Amúgy tetszik, hogy ilyen sűrű tejes jellegű és nem szárítja a bőröm, mondjuk én szoktam zuhany alatti testápolót is használni, de mikor épp nem, akkor azért látszik, hogy gyengéd hozzá.
Amúgy a fő ok, amiért megvettem az az INCI-je volt. Előtte végignéztem itt KM-en pár márkát Dove, Nivea, Lush meg monnyuk ennek a márkának más illatú tusfürdőjét is, és tele volt ronda összetevőkkel, egy bio, mindenmentes meg kiszárította a bőröm (csak az alkohol nem tűnt fel időben a listáján...). Biztosan van olyan tusfürdő, ami olcsóbb, vagy kellemesebb illatú, de vajon az összetevőlistája alapján is jobban megéri azt magadra kenni?
Szóval, összességében meg vagyok vele elégedve, az illatát is kezdem megszokni, de ha elfogy lehet az olivással kísérletezem tovább, vagy visszatérek az argánolajoshoz, annak az illatát szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

rtteszvesz

2018. szeptember 25.

Krémmániás boxban volt 60ml-s kiszerelés belőle. Az illata először jó volt, de aztán nem tetszett. Semmi extra igazából, fürdés után már nem érezni a bőrön. Soha nem venném meg teljes kiszerelésben, borzasztó drága, vannak ennél olcsóbb és jobb illatú, jobban működő tusfürdők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

werus06

2018. szeptember 7.

Ajándékba kaptam az üzletben. Az illata nagyon jó. Jó minőségű termék, viszont olcsóbb árkategóriában is van ugyanilyen minőségű szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Egy kis mintám van belőle. Az illata először jó volt, de aztán nem tetszett. Semmi extra igazából, fürdés után már nem érezni a bőrön. Soha nem venném meg teljes kiszerelésben, sok érte. Ugyanezt tudja egy jóval olcsóbb tusfürdő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Blackxentric

2018. július 16.

Nekem nem tetszik az illata. Az állaga és a hatása megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Nekem nem tetszik az illata. Az állaga és a hatása megfelelő.

andrej

2018. június 30.

Nagyon jó illatú kis tusfürdő, engem a téli hónapokban szárított, de elhasználtam (ajándékba kaptam egy kis kiszerelést). Vannak ennél sokkal olcsóbb és jobb tusfürdők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey