The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású, géles ecsetelő pattanásokra. A teafaolaj felveszi a harcot meglévő pattanásokkal, felgyorsítja a pattanások okozta hegek gyógyulását anélkül, hogy túlzottan kiszárítaná a bőrt. Kis méretének köszönhetően könnyen elfér a táskában, így SOS helyzetekben mindig kéznél lehet.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Célzott ápolás pattanásokra
  • Azonnal hűsíti a bőrt anélkül, hogy túlzottan kiszárítaná
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

hvnycsll

2020. november 6.

Ritkán van pattanásom, de akkor olyan nehezen múlik el, mert állandóan piszkálom. Amióta ezt az ecsetelőt használom, azóta néhány nap alatt teljesen lehúzódik a gyulladás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

Camillala

2020. augusztus 29.

Még csak egyszer mentette meg az életem, de akkor nagyon! Óriás fájó pattanás kezdődött az orromon, ezzel ecsetelgettem 1,5 napig és szépen levitte pedig már azt hittem nincs menekvés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Dolo

2020. augusztus 6.

Kipróbáltam, nem vált be. Elkenegetem, amennyi van benne, de semmi hatása sajnos. Az illata jó és nem szárít sebesre, mint a sima teafa olaj. Csak ezért nem 1*...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Chyly

2019. július 1.

Sokkal jobb a sima TBS teafaolaj. Az én pattanásaimmal semmit nem csinált, ráadásul nagyon kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Adriii93

2019. január 29.

Igazi csodaszer. Ez az egyetlen teafa olajos termék, amit használok mivel alapvetően nem zsíros a bőröm, de azért 1-2 kisebb pattanás néha előbukkan az arcomon. Ezeknek a kezelésére tökéletes ez az ecsetelő. Tényleg nagyon pici kiszerelésben kapható, de mivel nekem nem kell sok belőle így viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

anetthegyi

2018. október 23.

Az elején még mintha használt volna, az első két használatkor kb, utána viszont egyáltalán nem. Nagyon szerettem volna ha működik nekem is mert imádom a teafaolajos TBS termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

deodata96

2018. augusztus 13.

Nekem kis pattanásaim szoktak lenni, így azokra bőven elég ez az ecsetelős megoldás, a száraz részekre azént nem szerettem volna még teafaolajos dolgokat tenni, hogy szárírítsa a bőröm, mert akkor azért lennék foltos. Ez praktikus, az én kis kevés foltomra. Egy negatívul vele kapcsolatban, hogy kevéske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ladyfalcon

2018. július 1.

Nagyon szeretem a TBS teafaolajos termékeit (tonik, nappali és éjszakai krém), de ez az ecsetelő konkrétan hatástalan. Semmilyen gyulladt pattanáson nem segít, és baromi kevés termék van benne. Én nem fogom újravenni, a 200 Ft-os baleás maszkok jobban elbánnak a pattanásaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

austenland

2018. február 1.

Próbáltam más teafaolajos terméket a Body Shoptól, nekem túl erőszakosak voltak, az ecsetelő viszont koncentráltan működik, így pont tökéletes. A nagyon nagy és gyulladt pattanásokhoz kevés, de nem is lenne realisztikus csodát várni tőle, nem érhet fel egy látogatással a kozmetikushoz. Az illata elég jellegzetes, szúrós, de ilyen pici mennyiségben egyáltalán nem zavaró, az alatt az egy-két év alatt, mióta használom, már teljesen hozzá is szoktam.
Annak ajánlom, akinek érzékeny, száraz a bőre és nem szeretné egy szárító termékkel sokkolni az egész arcát vagy csak néha jönnek elő a kiütései.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

mmohaa

2018. január 12.

Mintha semmi sem válltozna tőle, nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Mintha semmi sem válltozna tőle, nem venném újra

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.