Tindigo

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Könnyed, lotion állagú emulziós krémbe tettük a hatóanyagot, tehát olyan, mint egy habkönnyű hidratáló. Gyorsan felszívódik, a hatóanyagok bejutnak a bőrbe."

• 20% Magnézium ascorbyl foszfát (MAP) különleges C-vitamin származékkal
  • Öregedésgátló, folthalványító és bőrregeneráló hatás
  • Illat- és alkoholmentes formula a legérzékenyebb bőrűeknek
  • Értékes növényi olajokkal: mandula, jojoba, csipkebogyó és szőlőmagolaj
  • Extra bőrregenerálás: édesgyökér kivonat, ceramid np, körömvirág

titti78

2020. január 29.

A márka árai magasabbak, mint a legtöbb luxusmárka árai, mégis van az egésznek egy olcsó, sufnituning hangulata. Olcsó, filléres tubusok, gagyi dizájn, túlárazott termékek...
És ami a szérumot magát illeti: semmit, de komolyan mondom, SEMMIT nem csinál, cserében viszont hagy maga után egy olyan ragacsos réteget, amitől nem szellőzik a bőr, és jól bedurran. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

balintadrienn

2019. november 20.

Félve rendeltem meg. Itt nem kapott jó kritikát. De kellemes csalódás! Jelenlegi kedvenc. Reggel használom. Könnyen beszívódik, nincs discogömb hatás. Már, már átveszi a hidratálóm szerepét. Halványodtak a pigmentjeim, határozottan szebb a bőrképem. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Elhasználtam két üveget... és nagyon szeretném szeretni, nagyon klasszul hidratál, és szeretem az állagát is, a kombinált bőrömnek ez elég hialuronsavval kombinálva. Viszont összesen ennyi, és ezt kevésbé drága termékek is tudják hozni. Elhasználom még, de azt hiszem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

anette0118

2019. november 10.

Sajnos nekem sem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Nekem mitesszeres lett a bőröm tőle, eleinte nem gondoltam, hogy a krém miatt, majd további használatánál pattanások jelentek meg az államon. Valami összetevőt nem szeret a bőröm. Amióta elhagytam, szépen elmúltak.
Sajnálom nagyon, mert nem egy olcsóság...

Update: Nem tudom mi a baj a termékkel, de konkrétan besárgul, bebarnul idővel. Elvileg nem kell hűtőben tartani. Kaptam cserét, ami nagyon kedves volt Ilditől, de ezzel is ugyanúgy jártam....
Kár érte....ennyi pénzért inkább PC vagy a The Ordinary, sőt, utóbbi még olcsóbb is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Sajnos nekem sem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Sajnálom nagyon, mert nem egy olcsóság...

Kmitty

2019. november 10.

Elhasznaltam egy tegellyel es nem valt be. Semmilyen hatasat nem lattam, sem rovid, sem hosszabb tavon. Ahogy mar valaki leirta, nem lehet tudni, hogy mikor fogy ki. Egyik reggel nem jott belole tobb es ennyi. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

n0em1

2019. november 9.

Nézzük csak mit ígér...
*Folthalványítás: nálam ebben egyáltalán nem jeleskedett sajnos, hiába használtam el belőle több flakonnal, nem első használatra vártam a csodát. Fényvédőzök is szorgosan, és fél évnyi használat után legalább halványíthatott volna a foltokon.
*Öregedésgátlás, nekem még nincsenek ráncaim ugyan, szóval erről nem igazán tudok nyilatkozni.
*Bőrregenerálás, abszolút nem gyógyult szebben vagy gyorsabban az esetleges pattanások utáni nyomok.

Szép a csomagolása, gyorsan fogy és nem lehet tudni mikor nyomod ki az utolsó adagot. Nagyjából 1-1,5 hónapig elég egy tubus.
Nem irritálta a bőröm aminek örülök, de ennyi pénzért ez nekem nagyon kevés. Sajnálom, ez nem a tiszteletről szól, fizettem egy termékért, ezek a tapasztalataim, nem fogok hazudni, hogy bevágódjak bárkinél is.
A marketingje a termékeknek pedig kifejezetten lekezelő, bármit kérdezett valaki a csoportban, mindenre a válasz a konzultáció és valamelyik saját márkás termék.
Persze meg kell élni valamiből,értem én, de azt is meg kéne érteni, hogy bizony nem mindenkinek telik 9000Ft-os retinolos olajra,mint körömágybőr ápoló. Attól még nem kéne flegmán, lekicsinylően kommunikálni senkivel, magyar márka és flancolás ide vagy oda.
Tudom, tudom a krémmániás vélemények nem számítanak, pedig pont hogy itt talán leírhatják, amit a csoportban nem vagy nem törli ki senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Nézzük csak mit ígér...

szannamari85

2019. szeptember 24.

Első krémem, amit az utolsó cseppig elhasználtam és újra is veszek. A bőröm valahogy nem tolerálja ha arckrémekkel / szérumokkal bombázom. Próbáltam olcsót, drágát, high end-et, de mindtől előjöttek pattanásaim / aknéim. Abba is hagytam mindent, csak ezt használom a folthalványítás és öregedésgátlás/megelőzés miatt. A Shake & Shine szérum folthalványításban egyébként szerintem sokkal jobb, de mivel azt hűtőben kell tárolni nekem nyűgös volt a használata, és hiába kentem reggel, esti edzésen erősen éreztem a "szagát", ahogy izzadtam a tenyerem és a fejem is olyan fura szagú volt, pont mint a szérum... aki használja úgyis tudja mire gondolok :).
Ez a szérum szerintem tök jó... szebb a bőröm összképe (egységesebb), ha kijön 1-2 pattanásom az pikk pakk visszahúzódik. Igaz a foltokkal szerintem jobban is küzdhetne, de megbocsátom neki, mert legalább a bőröm szereti :). 4,5 csillagot adnék neki szívem szerint, de mivel nem lehet, ezért marad az 5*, mert inkább 5 mint 4 ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Jennie94

2019. szeptember 4.

Nagyon nehéz neki kezdenem ennek a szérumnak. Egyszerre rendeltem meg a zöld üveges retinollal, illetve az olajos retinollal. Az olajos retinolnál pár nap alatt rájöttem hogy nem vagyunk jóban, így helyette beillesztettem estére a zöld üvges retinolt, reggelre pedig elkezdtem használni. Elsőkörben nagyon meglepődtem mert baromi jó állaga van, kellemes érzés volt bőrre felvinni, gyorsan beszívódott és még hütőbe sem kell tartani. Viszont ennyi az összes pozitívum amit eltudok róla mondani. Nekem nem segített a foltok halványításábán, nem adott semmiféle ragyogást az arcomnak konkrétan nem tett semmi olyat amit egy c vitaminos szérumtól én elvállnék. Mentségére szóljon előtte a Dr Dennis Gross c vitaminos szérumát használtam ami egy igazi nagy ágyú volt, viszont rettentő ára volt így gondoltam keresek egy olcsóbb alternatívát, valamit 1000x inkább egy magyar céget támogatok, mint egy külföldit de ez sajnos nem vált be. Ki fogom próbálni a márkának a másik, pipettás c vitaminos szérumát mert arra nagyon kívancsi vagyok még.
Ja és bőven a lejárat előtt besárgul a krém. Kidobtam, utánna láttam hogy Tindigo jelezte hogy hasonló probléma esetén neki kell jelezni és akkor orvosolja a helyzetet. Úgy hogy akinek besárgul az írjon neki, mert nagyob segítőkész és megfogja oldani a gondotokat :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Lencseee

2019. augusztus 17.

Az en borommel kijon, hozza, amit iger. Maradektalanul. Itt vettem 7000 penzert, azert megerte (nagyon is). Azonban ha a vegere erek az andalou naturals szerumat viszem vissza a rutinba...(ugyanezt tudja annak ellenere, hogy nem azonos az osszeteteluk...de az is MAP). 5 csillag, de nem veszem ujra. Ennek ellenre kicsit ertetlenul allok a kremmanias, osszevont satnya ertekelese elott, ami talan nem is maganak a termeknek.szol (?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Annamy

2019. július 9.

Könnyen beszívódó, jól eloszlatható szérum, ragyogó bőrt varázsol. Utazáskor illetve reggeli edzés után ezzel váltom ki C-vitaminos Tindigos társát, hiszen ezt nem kell hűtőben tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.