Tindigo

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. március 9.

Ár:   13 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Könnyed, lotion állagú emulziós krémbe tettük a hatóanyagot, tehát olyan, mint egy habkönnyű hidratáló. Gyorsan felszívódik, a hatóanyagok bejutnak a bőrbe."

• 20% Magnézium ascorbyl foszfát (MAP) különleges C-vitamin származékkal
  • Öregedésgátló, folthalványító és bőrregeneráló hatás
  • Illat- és alkoholmentes formula a legérzékenyebb bőrűeknek
  • Értékes növényi olajokkal: mandula, jojoba, csipkebogyó és szőlőmagolaj
  • Extra bőrregenerálás: édesgyökér kivonat, ceramid np, körömvirág

Ár: 10.000,- Ft + Foxpost vagy posta díj , Eladó: Szabinusz
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy posta előreutalás után

maow

2020. november 15.

Részt vettem Ildi személyes konzultációján, ott ajánlotta ezt a szérumot a kombinált-érzékeny bőrömre. Kb. egy évig használtam, ezalatt nagyjából 4 tubussal fogyasztottam el, de nem is tudom, hányadán állok ezzel a szérummal. Ártani nem ártott, de semmi extra. Valamennyire hidratál, nem nehezíti el a bőrömet, nem irritál, de ugyanakkor nem látom a hatását. Amikor néhány hétig nem használtam, semmi különbséget nem vettem észre. Szerencsére nincsenek ráncaim, megelőzés céljából vettem, szóval lehet, hogy teszi a dolgát és csak később látnám az eredményét. Pozitívum, hogy nem kell hűtőben tárolni és nincs az a jellegzetes C-vitaminos vasszaga. A pumpás kiszerelés miatt könnyen adagolható, viszont sajnos sosem tudom, mikor fogy ki. Napi egy pumát használva nekem kb. 2,5 hónapra volt elég. Ezentúl nem veszem újra, ahhoz túl drága, inkább egy kedvezőbb árú alternatíva után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

vmarti

2020. november 11.

hááát ez nekem semmit sem használt ahogy a legtöbb tindigo termék sem...mondjuk rosszat sem tettt a bőrömmel de közel 15.000 ft-ért azért közel sem ezt vártam...sajnos nagy csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

KisTigris

2020. október 27.

2020: május 2: 3 hete használom, esténként. Gyorsan beszívódik, ennyi a jó tulajdonsága. Miteszerek, pattanások jöttek ki. Eddig csak mensi előtt pattogtam ki, most meg.... Jó lenne itt is pénz visszafizetési garancia, én tuti visszaküldeném ☹️😕
Update október 27: 2 hete használom reggelente hidratáló krém alá. Egy másik termék miatt kipattogtam, a piros foltot szépen LASSAN húzza le. Most bírja a bőröm, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

sandor_zsofia

2020. július 4.

Tökéletesen hozta amit ígért, és szívesen használom folyamatosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Tökéletesen hozta amit ígért, és szívesen használom folyamatosan.

Bonn1e

2020. május 29.

Kb egy hónapja használom, az arcomról eltűntek a komolyabb pattanások, amiket sajnos mindig elkapartam. 1-1 apró néha előjön, de az könnyen eltávolítható és nem marad seb és folt utána. A rosaceám is halványodott és a száraz kezem is szereti. Nem olcsó, de ha megnézzük mennyit költ az ember külön testápolóra, kézkrémre, szemkörnyék ápolóra, arckrémre, stb, (kb feleslegesen) akkor kb ugyanott vagyunk árban is, Csak ebben legalább jobbak az összetevők és látok hatást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

sz.juca

2020. április 17.

Még sosem írtam véleményt, de most elérkezett az idő, mivel ezt a terméket már egy éve használom. Tavaly valamikor ilyenkor, tavasszal konzultáltam online Ildivel. Annyiból hálával tartozom neki, illetve annak, hogy megtaláltam, hogy elindított egy úton, hogy igenis nem elég annyi, hogy reggel megmosom az arcom, és egy drogériás hidratáló krémet rákenek. Ennél több kell....főleg azok után, hogy letettem a fogamzásgátlót, és megjelent egy halom pattanás és mitesszer. Ildi összeírt egy reggeli és egy esti rutint, ami alapján ezt a C-vitaminos krémet, és a lila 1%-os retinolt elkezdtem használni. Egy ideig hatott...naná, hiszen soha azelőtt nem látott még ilyet a bőröm, szerintem felüdülés volt neki, a sok drogériás kence helyett. Azonban egy idő után semmi javulást nem éreztem...sőt inkább rosszabb lett az arcbőröm állapota. Úgyhogy megint felszívtam magam, és jobban utána jártam, hogyan is kellene kinéznie - 30 év felett - egy arcápolási rutinnak. Most már azt gondolom, hogy annál sokkal-sokkal többnek és változatosabbnak,mint amit Ildi ennyi pénzért összeírt nekem. :S Egyébként azt gondolom, hogy a termék nem rossz, de nem is csodaszer. A csomagolás, és a marketing átlagos, Ildi stílusa pedig..hát meg kell szokni, valakinek tetszik, valakinek kevésbé :) Árban szerintem nagyon túlárazott a termék, a hatásához képest. Egy erős hármast megérdemel, de 1 év használat után ennél többet nem tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

FatimeFay

2020. április 14.

Imádtam!
Nyáron használtam a hidratálóm alá (néha magában is elég volt).
Gyönyörűen hidratálta és simította a bőröm. Szerettem az állagát és azt is, hogy végre volt egy olyan magas hatóanyag tartalmú C vitamin szérumom amit nem kell hűtőben tartani.
Pigmentfoltjaim nem igazán vannak, szeplőktől eltekintve (nyilván ezek eltüntetését nem vártam el tőle) ha nagy ritkán kijött egy pattanás azt szépen lehúzta és nem maradt utána folt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Imádtam!
Nyáron használtam a hidratálóm alá (néha magában is elég volt).

Akara

2020. április 5.

Szerettem a vizes állagú szérumot is, de ez a termék maga a csoda. Imádom kenegetni, olyan, mint egy lazább hidratáló krém, lehet, nyáron annak is megfelelne, de azért én használok mellé külön hidratálót. Szemkörnyékre és mindenhová bátran kenem.
Amire nem számítottam, hogy a nehéz napok előtt megjelenő nagy gyulladásokat is megelőzte. Úgyhogy marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

titti78

2020. január 29.

A márka árai magasabbak, mint a legtöbb luxusmárka árai, mégis van az egésznek egy olcsó, sufnituning hangulata. Olcsó, filléres tubusok, gagyi dizájn, túlárazott termékek...
És ami a szérumot magát illeti: semmit, de komolyan mondom, SEMMIT nem csinál, cserében viszont hagy maga után egy olyan ragacsos réteget, amitől nem szellőzik a bőr, és jól bedurran. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

balintadrienn

2019. november 20.

Félve rendeltem meg. Itt nem kapott jó kritikát. De kellemes csalódás! Jelenlegi kedvenc. Reggel használom. Könnyen beszívódik, nincs discogömb hatás. Már, már átveszi a hidratálóm szerepét. Halványodtak a pigmentjeim, határozottan szebb a bőrképem. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.