Tindigo

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nasyaeszter, Módosítva: 2021. január 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon erősen (akár aknéellenes kezelések mellékhatásaként) kiszáradt bőrre kifejezetten ajánljuk, de normál bőrön is alkalmazható, vagy kombinált bőrön foltszerűen a szárazabb területekre. Kifejezetten ajánljuk még nagyon érzékeny, akár rosaceás bőrre is.

Terhesség és szoptatás alatt is bátran használható.

skin

2021. április 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az enyémek a pumpája is elég furcsán kezdett viselkedni. Kétszer is meg kell nyomni hogy valamit kiadjon. A krém valóban sűrű ,de könnyen eldolgozható. Nekem állágában ( illatában ami úgye nincs) nagyon hasonlít a gyógyszertárban kapható kevert krémekhez. Jól hidratál , pattanást nem okozott nálam. Összességében egy jó krém. Azt még nem döntöttem el ,hogy újra fogom-e vásárolni.Csak a pumpa miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 25.

Mia0602

2021. április 25.

Még decemberben leptem meg magam vele, amikor megjelent. Arckrémként használtam, testre van olcsóbb termékem.
Nagyon sűrü, de könnyen eldolgozható krém, illatmentes ami persze magától értetődő Ildi termékeinél. Ár-érték arányban nagyon szupi alapkrém lenne, de nem értem hogy fogyott el ilyen gyorsan. 100ml csak 5 hónapig bírta. Elötte a Sanatopic prémiumot használtam ami szintén sűrű és az 50 ml 4 hónap alatt fogyott el. Akárhogy számolom ennek még 3 hónap kijárt volna napi egyszeri használatnál. Viszont pumpa már 1 hónap után elég szakaszosan adagolta a krémet, végig azt hittem hogy bekrepál. Esetenként 2x is kellet nyomnom, hogy elfogatható mennyiségű terméket nyerjek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 25.

Magikalany

2021. április 13.

Én nem voltam/vagyok tőle elájulva. Olyan 2-3 hónapja használom este. Nem rossz, szeretem benne, hogy nincs kifejezetten illata, könnyű eldolgozni, és nem ül rá nagyon az arcra, de ugyanezt megkapom ez Eucerin érzékeny bőrre való arckrémétől is. Az sem tesz csodát a bőrömmel, ha télen nagyon kiszárad, akkor reggelre elég jól helyre teszi, de ennyi. Az ára viszont a sokszorosa az Eucerinnek, szóval én hosszú távon maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

tee

2021. március 26.

Imádom! Könnyen kenhető, testesebb krém, viszonylag gyorsan beszívódik. Kézfejemre is ezt használom. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a tindigo termékekre, mert végre olyan krémet találtam, amit anyukám a rosaceas bőrére is tud használni. Ez az első krém, ami nem bántja a bőrét. Megéri az árát, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

katonabianka

2021. március 17.

Nekem nagyon bevált. Ősztől tavaszig éjszakára testesebb krémeket szoktam használni (akneroxid és retinol után). Sokáig kerestem az igazit, végre megtaláltam és még ár-érték arányban is nagyon jó. The Ordinary és Cerave után találtam rá, tudom ajánlani. Nyáron valószínűleg sok lesz, akkor csak a hydro quuen-t fogom használni (most reggel használom azt). Nagyon jól működik együtt más krémekkel és nem okozott semmilyen irritációt, nem lettek pattanásaim tőle és a bőrömet sem nehezítette el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>