Tindigo

Ár:   7990 Ft és 11 990 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Gaborlifestyle, Módosítva: 2019. augusztus 17.

Ár:   7990 Ft és 11 990 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

5% niacinamide tartalmú könnyed permet

Illat és alkoholmentes formula mitesszerekre, pattanásokra hajlamos, vízhiányos bőrre

Jennie94

2019. szeptember 4.

A márka termékei sajnos eddig úgy tűnt nem jönnek ki jól a bőrömmel, jöttek ezek a szuper permetek és egyből megváltozott minden. Már leírtam a véleményem a márkával kapcsolatba 3 terméknél, MAP szérumnál, a zöld üveges retinolnal és az olajos retinolnál. Sajnos egyik termékkel sem lettem jó baratságban, viszont nagyon szimpatikus nekem Ildi, a márka és úgy a teljes marketing. Továbbá borzasztóan hűséges vagyok a magyar márkákhoz, nem mondtam le róla teljesen. És milyen jól tettem. Ez a permetek valami csodák. Megvettem ezt estére és a sárgát reggelre és imádom. A tonik helyére építettem be őket rutinomba, így nyáron amúgy is imádom a misteket, az olyan misteket meg amik még szuperek is azokat meg végképp. A helyzet az hogy nem is akarok nélkülök többé élni. Általában télen mindig visszatérek a hagyományos tonikokhoz de simán előfordulhat hogy többé nem fogok. Ja es mondtam már hogy imádom őket?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

zsizska

2019. szeptember 2.

Nagyon meggyőző a hatása. A családom több tagjánál kezeltem vele egy egy nagyon durva mély pattanást. Hihetetlen, hogy egy használat után mennyivel lelohasztotta a piros dúzanatot, enyhitette a fájdalmat.már egy használat után. Az én arcomat szépen rendben tartja, nem jönnek ki új pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.