Tindigo

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pagerniki, Módosítva: 2019. december 19.

Ár:   12 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatékonylotion állagú kémiai hámlasztó, testre és arcra egyaránt. Hatékonyan megszabadít meg az elhalt hámsejtektől.

• 7,5% AHA: tejsav, glikolsav, mandulsav
  • 1% BHA: szalicilsav
  • Anti-aging hatás: Uborka kivonat, Hyaluronsav, E-vitamin

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

beatrixd

2021. május 18.

Nem elég, hogy drága volt, leégette a bőröm. Olyan sebes lett tőle, hogy 3 helyen is varas lett, úgy néztem ki, mint aki arccal nyalta végig a betont, pedig direkt figyeltem arra, hogy milyen terméket használok előtte/utána és kifejezetten figyeltem, hogy reagál rá a bőröm, így egyszer végeztem bőrpróbát, majd feltettem az arcomra kisebb mennyiségben, majd harmadik alkalommal megtörtént a "csoda".
Soha többet! Csalódott vagyok és rosszul érzem magam, mert a meglévő pattanásaim mellett még extrán jó lesz, ha heges lesz az arcom vagy foltos(abb).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Magikalany

2021. április 13.

Nem fogom újravenni. Minimálisan csípi az arcom néhány percig felkenés után, ezzel nekem nincs bajom. Gyorsan beszívódik, selymessé teszi az arcom, de én nem láttam a használata (3 hónap) alatt nagyon más különbséget. Nem lett tőle halványabb az orromon a mitesszer/nem tűntek el. Ennél hatékonyabb és sokkal rövidebb idő alatt látványosabb nekem a Bioderma Pigmentbio habzó arclemosója, az tényleg pár hét alatt sokkal egységesebb arcbőr-felületet varázsolt, és tisztította a bőröm. Nagy csalódás, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Tardie

2021. február 4.

Ajándékba kaptam, nem rossz maga a termék, de soha nem venném meg, mert a Tindigo termékek eszméletlenül túl vannak árazva! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Anikozmi

2021. január 3.

Nagyon szeretem.Este felkenem,reggel érzem a hatást.Miteszereimre nagyon jól hat,látványos javulást eredményez.Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

ostra

2020. május 3.

nekem nagyon bejött ez a hámlasztó, pedig coxrs és geek and g. féléket már használtam előtte bőven.
első alkalmakkor nagyon csípett, utána már csak kicsit. nagyon klassz h. krémszerű állaga van és nem vízes.
egy csillagot le kell vonnom az ára miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

egy csillagot le kell vonnom az ára miatt :(

Mimi88

2020. április 28.

A hatékonytól elég messze van...de bemelegítésnek jó lehet a PC hatékonyabb hámlasztóihoz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Mandelic Acid, Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.