Tindigo

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gaudeama, Módosítva: 2021. február 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyed állagú, a bőr védőrétegét erősítő és vízmegkötő összetevői miatt erősen hidratáló, pillanatok alatt beszívódó, zsíros érzetet nem hagyó krém, amely arcon és testen egyaránt használható.

edus0201

2021. május 5.

Elképesztően szuper hidratáló, magas hatóanyag-tartalommal, lassan egy hónapja használom. Azonnal beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, közben nem mattít le annyira, hogy ne legyen egy egészséges bőrképed. Elég érzékeny a bőröm, illetve van, ahol normál van, ahol nagyon száraz, közben meg pattanásos/mitesszeres is. Az egyetlen krém, ami nálam vetekszik a Hydro Quenn-nel az a Clinique Moisture Surge 72h gélkrémje. De ár-érték arányban a Tindigo nyer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Amorbird

2021. április 13.

Nem rossz nem rossz, de mégsem az igazi!
Kiszerelés, ár, tubus 5 csillag
Nem zsirosit, így szuper zsíros kombinált bőrre. Viszont a formula nem az igazi, nehéz elkenni, sokáig tart mire a krém olyan állapotba kerül az arcomon hogy ne keljen tovább kenegetni, ha önmagában használom akkor is ha van alatta valami akkor meg pláne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Nem rossz nem rossz, de mégsem az igazi!
Kiszerelés, ár, tubus 5 csillag

Ivett0502

2021. március 31.

Hatalmas mennyiség, remek kialakítású tubus és egy nagyon kellemes, könnyű, gyorsan felszívódó hidratáló krém. Fényvédőt, sminket szereti, nem bántják egymást. Szerintem újra veszem, télen kipróbálom az erősebb változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

katonabianka

2021. március 17.

A HIDRATÁLÓ, csupa nagybetűvel. Influencerek között most elég nagy a hypeja (legalábbis azoknál, akiket én követek), de teljesen jogosan. Tonikra, HA-ra és BHA-ra szoktam tenni, teljesen jól kijön velük (nem tindigos termékekkel!). Rá még jön a színezett spf, ami gyönyörűen mutat rajta. Estére nekem még kevés, akkor a butter queen-t használom, de alapból így készültem, egyszerre rendeltem meg a két hidratálót. Én alapozót nem szoktam használni, de van, hogy a színezett spfre még rakok fel bb krémet is, az is nagyon szépen mutat rajta. Nyáron valószínűleg elég lesz estére is. Clinique moisture surge-t váltotta le nálam, egyértelmű győzelemmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.