Tindigo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Varázslatos, gélből olajjá változó arclemosó értékes növényi olajokkal a tiszta és gyönyörű bőrért.

• Gyengéd tisztítás és ápolás
  • Napraforgó-, sárgabarack-, argán- és jojobaolajjal
  • Illat-, szulfát- és alkoholmentes, kímélő formula

minimancs

2021. március 16.

Még nem régóta használom és ez az első olajos lemosóm, szóval nincs összehasonlítási alapom. Kicsit olyan mintha nem tudnám lemosni teljesen utána, mintha olajos maradna a bőröm, pedig dupla tisztítást csinálok. Elhasználom, aztán majd frissítem a véleményemet. Ami kicsit hátrány, az az ára. Hihetetlen, hogy Koreából töredék áron lehet idehozatni olajos lemosókat, itt gyártva sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

zityka

2020. december 13.

Update: végül mégsem lett újravevős, mert találtam sokkal jobb lemosokat is (pl cerave nem habzó lemosoja), amikkel összehasonlítva ez olyan "semmilyen", minden tekintetben.

Nagyon jó lemosó, ajánlom. Az egyetlen, ami nem szárítja a bőröm, jól tisztít, azonnal be tudtam illeszteni a napi rutinomba. Sajnos sok kell belőle, gyorsan el fog fogyni, de újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

cbl

2020. július 4.

Beállnék a drága étolajos vélemények mögé. A csomagolás borzalmas, az első pumpa után tudtam, hogy ez hamar megadja magát. Büdös és borzalmas réteget hagy maga után, sima fényvédővel se birkózik meg. Tök mindegy, hogy nedves törcsivel törölgetem vagy csak simám mosom le, olajos marad a bőröm és fullasztó érzés marad. A flakon felénél meg avas szaga lett, inkább kidobtam. Nagyon dühös vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

sandor_zsofia

2020. július 4.

Nekem nagyon finom,puha lesz tőle a bőröm, a sminket én smink lemosóval vagy krémmel szoktam leszedni,egyik mezei arclemosó sem hozta le a bőröm nélkül... így nekem ez nem is volt elvárás. Ellenben a selymes, kellemes tapintású, nem húzódó, hidratált bőrömet köszönöm szépen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

BPetra22

2020. május 24.

Használata után szép puha lesz az arcbőröm, viszont én nem szerettem meg ezt a terméket (sem) a Tindigo márkától.
Sminkkel nem birkózik meg (ez a weboldalon fel is van tűntetve), viszont így egy kicsit értelmetlennek látom az én rutinomban. Sima micellás vízzel helyettesíthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Mse

2020. április 26.

Ahogy Tindigo egyéb terméke, ez sem jött be, amit sajnálok, mert szimpatizálok az olajos lemosókkal.
Sokkal jobb lemosók vannak a piacon.
Főleg olcsóbban. Ahogy az előttem lévők is írták, drága étolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Sokkal jobb lemosók vannak a piacon.
Főleg olcsóbban. Ahogy az előttem lévők is írták, drága étolaj.

anita86

2020. április 25.

Drága étolaj, hihetetlenül gagyi csomagolásban.
A funkcióját abszolút nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Drága étolaj, hihetetlenül gagyi csomagolásban.
A funkcióját abszolút nem látja el.

kristofdora87

2020. április 21.

En is vettem ebből az etoljabol. Nekem nagyon kipattogott tőle az arcom. A sminkkel nem birkózik meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

vgyongy

2020. február 2.

Ezek az új termékek szimplán pénzlehúzásnak tűnnek. Ez a lemosó szimpla napraforgóolaj, egy kis tartósítószerrel vegyítve. Maszatol, ragad, és semmit sem tisztít. A tiszta bőr érzetéhez még véletlenül sem nyújtja, pedig úgy használtam, ahogyan javasolta. Sokkal, de sokkal jobb arctisztítók vannak a piacon, ennek a terméknek az árának töredékéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

titti78

2020. február 2.

A kezébe adtam egy gyógyszerész barátnőmnek ezt a terméket, mert gyaníthatóan ez okozott brutális pattanásokat nálam (ez volt az egyetlen újdonság a rutinomban). Rámnézett, és csak annyit mondott, hogy ne csodálkozzak... egy deci nalraforgóolajat tartunk a kezünkben.
Szóval, Lányok, 6.490 Ft-os étolaj ez a "csodaszer".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Szóval, Lányok, 6.490 Ft-os étolaj ez a "csodaszer".

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate