Tindigo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Varázslatos, gélből olajjá változó arclemosó értékes növényi olajokkal a tiszta és gyönyörű bőrért.

• Gyengéd tisztítás és ápolás
  • Napraforgó-, sárgabarack-, argán- és jojobaolajjal
  • Illat-, szulfát- és alkoholmentes, kímélő formula

vgyongy

2020. február 2.

Ildinek hatalmas rajongója voltam egészen addig a pontig, amíg újra nem kezdte és profitorientálttá nem tette a vállalkozását. Értem én, hogy ő is pénzből él, de ezek az új termékek szimplán pénzlehúzásnak tűnnek. Ez a lemosó szimpla napraforgóolaj, egy kis tartósítószerrel vegyítve. Maszatol, ragad, és semmit sem tisztít. A tiszta bőr érzetéhez még véletlenül sem nyújtja, pedig úgy használtam, ahogyan javasolta. Sokkal, de sokkal jobb arctisztítók vannak a piacon, ennek a terméknek az árának töredékéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

titti78

2020. február 2.

A kezébe adtam egy gyógyszerész barátnőmnek ezt a terméket, mert gyaníthatóan ez okozott brutális pattanásokat nálam (ez volt az egyetlen újdonság a rutinomban). Rámnézett, és csak annyit mondott, hogy ne csodálkozzak... egy deci nalraforgóolajat tartunk a kezünkben.
Szóval, Lányok, 6.490 Ft-os étolaj ez a "csodaszer".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Szóval, Lányok, 6.490 Ft-os étolaj ez a "csodaszer".

balintadrienn

2020. január 13.

Visszajöttem felpontozni a terméket, ugyanis most már nagyobb tapasztalattal rendelkezem az olajos lemosókkal kapocslatban. A bőrömön keletkező szag maradt, ez miatt nem fogom használni, de ez egy jó termék, nem irritál, nem húzódik a bőröm, nincs kellemetlen réteg, csak piszok drága. Nincs valakinek ötlete, hogy miért lesz avas szaga a bőrömnek használat után?

Ez a harmadik Tindigo termék amit kipróbáltam és nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet, míg a másik kettő tetszett. Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom, Száraz kézzel maszíroztam a száraz bőrömre, majd vizes kézzel folytattam, és lemostam (a sminket micellás vízzel már a termék használata előtt eltávolítottam). Érdekes réteget hagyott a bőrömön, de nem kellemetlen. Ami óriási pozitívum, hogy nem húzódott tőle a bőröm. Ok, a termék ugyan drága, de tetszik,nincs benne parfüm, jól esik a bőrömnek.Innentől kezdett el érdekesen viselkedni. Ahogyan folytattam a rutinom, meg-meg csapta az orramat egy érdekes avas szag, ami a későbbiekben fokozódott, nagyon erőssé vált. A férjem és a lányom útálja. Így azt találtam ki, hogy a termék használata után, egy következő lépésként lemosom újra az arcom egy Bioderma géles lemosóval. De így meg megint elkezdett húzódni a bőröm. Az avas szag mérséklődött ugyan, de nem szűnt meg. Továbbra is kellemetlen szaga maradt a bőrömnek.Mivel senkinél nem olvastam ezt a problémát, így valószínüleg egy egyedi dologról van szó. A pumpa nekem is elromlott. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

nooncsyka

2019. december 9.

Életemben nem csalódtam még ekkorát termékben. Hatalmas fan voltam. DE!
2020 04 hónapban lejáró terméknek olyan szinten avas szaga volt, hogy azt hittem elhányom magam. Természetesen azonnal lemostam. Ennek ellenére reggelre olyan piros foltok voltam az arcomon, hogy azt hittem elájulok. Felháborító. 6490 ft-ot dobtam a kukába. Az előttem szólóval pedig teljesen egyetertek. A stílus amit képvisel a "termékfejlesztő" már már gyomorforgató. Az ember vagyonokat költött a szarjaira (bocsánat a kifejezésért) és olyan módon beszél az emberrel ami bicskanyitogató. Hiteget ígérget, közben pedig egy hatalmas buborék az egész nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Életemben nem csalódtam még ekkorát termékben. Hatalmas fan voltam. DE!

n0em1

2019. november 10.

Gyengéd tisztítás... gyengédnek gyengéd, de nem érzem tisztának az arcom a használata után.
Max egy reggeli arctisztítónak jó, annak is csak micellás víz után. Így nagyjából ha csak napi 1x használja az ember,elég kb 3 hétig. Miközben egy paula lemosó akár 4 hónapig is elég nekem napi 2x használat mellett.
Ez a valaha legrosszabb ár-érték arányban vásárolt lemosóm, és nem tudok elmenni amellett hogy a termék 1/4 részét nem tudom kipumpálni a flakonból 6490Ft-ért!!!
Nem irritálta a bőröm aminek örülök, de ennyi pénzért ezzel a tudással ez nekem nagyon kevés.
Sajnálom, ez nem a tiszteletről szól, fizettem egy termékért, ezek a tapasztalataim, nem fogok hazudni, hogy bevágódjak bárkinél is.
A marketingje a termékeknek pedig kifejezetten lekezelő, bármit kérdezett valaki a csoportban, mindenre a válasz a konzultáció és valamelyik saját márkás termék.
Persze meg kell élni valamiből,értem én, de azt is meg kéne érteni, hogy bizony nem mindenkinek telik 9000Ft-os retinolos olajra,mint körömágybőr ápoló.
Vagy nem szeretne 19ezres retinolos krémet venni a kezkrémnek.
Attól még nem kéne flegmán, lekicsinylően kommunikálni senkivel, magyar márka és flancolás ide vagy oda.
Tudom, tudom a krémmániás vélemények nem számítanak, pedig pont hogy itt talán leírhatják, amit a csoportban nem vagy nem törli ki senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Vagy nem szeretne 19ezres retinolos krémet venni a kezkrémnek.

pancsolos84

2019. október 4.

Az elején leszögezem, hogy nagyon tisztelem Ildi munkásságát. De ez..
Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:
- nem mossa le a spirált - tudom, 2 lépéses arcmosás, de sajnos kell még hozzá a micellás víz, ez már akkor 3 lépés és nem egy party sminkről beszélünk. Nem a géles lemosó feladata a smink, ez így már nekem sok, egy olajos lemosótól elvárom, hogy vigye a sminket
- kevés alkalomra elég - 5x mostam vele arcot és már oda a negyede; ez így ebben a formában, ezzel a tudással nagyon drága.

Update: Kuka lett a vége. Szégyen, de nem volt kedvem elhasználni, annyira sehova se volt jó. Levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Az elején leszögezem, hogy nagyon tisztelem Ildi munkásságát. De ez..
Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:

Annamy

2019. július 9.

Kicsit féltem kipróbálni az olajos lemosót, de kellemesen csalódtam!
Jó érzés a bőrbe masszírozni, öblítés után puha lesz tőle az arcom, nem húzódik.
Nagyobb kiszerelésnek örülnék, mert hamar elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Kicsit féltem kipróbálni az olajos lemosót, de kellemesen csalódtam!
Nagyobb kiszerelésnek örülnék, mert hamar elhasználom.

tamcs1

2019. július 1.

Szerettem, 2x is újravettem, mert kellemes érzetet hagyott maga után. De ár-érték arányban nem az igazi. Eléggé kicsi a kiszerelés, gyorsan is fogy. Én mindkét alkalommal akciós kuponnal jutottam hozzá, de teljes áron nem venném meg. A The Body Shop érzékeny bőrre való arclemosója fele ennyibe kerül, dupla mennyiség és érzetre ugyanezt hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Yndre

2019. június 21.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót, pont ilyenre vágytam amitől végre hidratált lesz a bőröm. Számomra teljesen hiánypótló termék, az eddig használt arclemosóim közül mind vagy zsíros, olajos vagy húzódó, száraz érzetet hagyott maga után. Nekem a sminket is szépen lehozza, ezzel nincs gondom. Én a szempillaspirált micellás vízzel szoktam lemosni előtte, úgy tudom, hogy Ildi is így javasolja. Negatívum, hogy valóban gyorsan fogy és kicsi kiszerelésű illetve a végén amikor már csak pici marad a tégelyben nehéz kiimádkozni mert azt már nem szívja fel a pumpa. Ezek ellenére szerintem megéri mert nekem szuperül bevált, ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Hermina99

2019. június 20.

Ildi termékei közül ez a második, amit kipróbáltam. Egyrészről kedvelem ezt a gélt, jópofa érzés a használata és az is, hogy utána nem érzem száraznak a bőrömet. Viszont nem fogom újra venni, mert kb ennyit tudok mondani róla, hogy jópofa. Ahányszor ránézek a kis flakonra, azon bosszankodom, hogy rohamosan fogy, naponta 2 pumpányit használok el belőle és pikk-pakk el is tűnik a cucc. Nem találom gazdaságosnak a kiszerelést és ár/érték aránnyal is vannak fenntartásaim. Ha esetleg lenne nagyobb kiszerelés jóárasítva úgy, mint a TIGHT&TIMELESS-ből, meggyőzőbb lenne. Így viszont visszatérek egy olyan gélhez, amit Ildi még akkor ajánlott, amikor ezt a termékét nem dobta piacra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate