Tindigo

Ár:   12 990 Ft 19 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pagerniki, Módosítva: 2019. december 19.

Ár:   12 990 Ft 19 990 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed lotion állagú, hatékony enzimes peeling a legérzékenyebb bőrűeknek, extra anti-aging hatással. Ez az enzimes peeling a lehető legkíméletesebb módon szabadít meg az elhalt hámsejtektől. Különlegessége, hogy bőrbarát pH-n működik, és annyira gyengéd, hogy használható rosacea és terhesség alatt is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emma23

2021. augusztus 4.

Nagyon nagyon szeretem. Ha használom másnapra tényleg nagyon puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Nagyon nagyon szeretem. Ha használom másnapra tényleg nagyon puha lesz a bőröm.

pogibetti

2021. július 18.

Első hámlasztó amit próbáltam, ezért mindenképpen egy gyengéd enzimessel akartam kezdeni.
Szeborreás bőrömet nem irritálta, először csak heti egyszer használtam, mostanában már inkább heti kétszer. Gyakrabban nem merem, meg szerintem nincs is rá szükségem.
Nálam ez a termék nagyon bevált, este felkentem és reggelre tényleg pihe-puha a bőröm.
Ezután egy BHA hámlasztót tervezek kipróbálni, de minden bizonnyal majd ezt is újra fogom venni, jövő nyárra biztosan.
Drága, de szerintem sokáig elég, ha heti 1-2-szer használod abszolút megéri ez a termék, sokáig elég!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

ritaisdoingthings

2021. július 13.

Számomra nem jött be, semmilyen hatást nem láttam sajnos tőle. Lehetséges, hogy az arcom hozzászokott a retinolhoz, de ez a termék abszolút semmit nem csinált, ennyi pénzért ez nem szívderítő. Én a szagát sem szerettem,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

nrebek

2021. május 31.

Életem első peelingje, és abszolút bevált! Hajlamos vagyok nyomkodni az arcomat, próbálok róla leszokni, de néha mégis elszalad velem a ló.. ez a termék másnapra szépen leviszi a pirosságot, egységesíti a bőrt, az első használat után látszik az eredmény.
1 évig jó a szavatossága, ezalatt simán el fogom használni a 100 ml kiszerelést. :)
Véleményem szerint megéri az árát, és örülök, hogy erre ruháztam be egy 100. bőrradír helyett, ami többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

nrzsofi

2021. május 13.

En konkretan “locsolom” magamra a termeket. A labamon benott szortuszok hegeinek halvanyitasara is hasznalom, es bar evek munkajat nem tuntette el 100%osan, en nagyon elegedett vagyok.
Az arcomon is szepen dolgozik, latszik a hatasa. Tindigo termekei szuperek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Az arcomon is szepen dolgozik, latszik a hatasa. Tindigo termekei szuperek.

vfejes

2021. április 28.

A lányom még nincs egész 12, de ezt a cuccot egyszerűen imádja. A kiskamasz minden problémájával küzd és fehér, extrém érzékeny a kis pofija, ekcémára hajlamos. Pár hét után csodaszép a bőre (persze, mikor figyel rá). Az első alkalommal nagy kerek szemekkel nézett, hogy tényleg, ilyen kence is létezik?! Azonnal megnyugtatta a bőrét, de mégsem ült rá, mintha ott sem lenne és mégis. Figyelnem kell, heti 2-3 x használja maximum, ne essen a ló túloldalára. ❤️🌷

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

baloghantonia

2021. április 19.

Már két hete használom a terméket, mellette használok heti egyszer egy pc 2%-os BHA-t, az enzimes peelinget pedig heti 2-szer használom. Nagyon elégedett vagyok ezzel a tindigo hámlasztóval, nagyon gyengéd és alapos, már második alkalommal is láttam a különbséget az arcomon, nagyon sokat halványított a mitteszereimen is, sőt van egy nagyon makacs whitehead az államon és azzal is szépen elbánt. Nagyon tetszik a könnyű lotion állaga, ezáltal nem szárítja egyáltalán a bőrömet, de azért szoktam használni utána hidratálót. Drága, de én egy akció keretein belül vettem, de ha elfogy akkor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Sevi10

2021. április 17.

Érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömben vettem, 1 hete használom minden este, irritációt nem okozott és szuper puha utána a bőröm. Remélem, hosszútávon még látványosabb lesz a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Tardie

2021. március 7.

A karomra vettem elsősorban, a száraz részekre és a keratosis pilaris-ra, de legnagyobb megdöbbenésemre kihozta másnapra az ekcémámat az egész karomon (azt hozzá kell tennem, hogy még a Nacomi mangó macaron mousse testápolótól sem szokott kijönni!)... :( Az arcomon is kipróbáltam, ott nem volt vele probléma, de fogalmam sincs hogyan fogom elhasználni ezt a mennyiséget ilyen rövid időn belül....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

barnadalma

2021. március 6.

Nagyon érzékeny, könnyen kipirosodó bőröm van. Szerettem volna egy peelinget ami nem kémiai hámlasztó, így erre esett a választásom. Nincs problémás bőröm, emiatt nincs nehéz dolga. Egyszerű, de nagyszerű termék. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.