Garnier

Ár:   2924 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2010. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bonzee

2018. március 16.

Hát, vettem egy ilyet, mert egyrészt úgy határoztam, hogy behúzván a negyedik x-et, most már illene elkezdeni valami kencét rendszeresíteni, legalább éjszakai regenerálás gyanánt, másrészt mert olcsóér' adták... Hát, szóval, így elsőre ezt dobta a gép.
Bekentem vele az arcomat, aludni tértem - és reggelre kiszárította a kezemet. Az ágyból kikelve, alig mertem a tükör elé lépni... de arculatilag nem hozott ilyen azonnali és drámai eredményt (semmilyen értelemben). Mindenesetre beszereztem még néhány másik krémet is.
Pár nap (éjszaka) elteltével ismét sort kerítettem erre a kencére. Másnap reggelre ugyanaz volt az eredmény - illetve még annyi, hogy a szemem sarkánál és halántékomon megjelent néhány kisebb kiütés.
Ezután még egyszer kinyitottam a tégelyt, két-három hét múlva (a többi krém addigra remekül tette a dolgát), de már csak a kezemet kentem be vele, mert muszáj volt még egy próbát tennem, egyszerűen nem akartam elhinni, hogy ennyire fordítva vagyok bekötve.
Pedig de. Reggelre kiszikkadtak az ujjbegyeim és smirglis lett a tenyerem.
Nincs több kísérlet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Pedig de. Reggelre kiszikkadtak az ujjbegyeim és smirglis lett a tenyerem.
Nincs több kísérlet. :(

Timi92

2013. április 13.

Anyukámnak vettem egyszer egy ilyen krémet nappali párjával együtt és bár még nem vagyok abban a korban egyszer-egyszer én is bekentem vele az arcom, az illata nagyon finom, gyorsan beszívódik és hidratál...A ráncos bőrön nem tudom milyen hatása van, de nekem igazából semmi extra..Gondoltam megelőzésre jó:D Az összetevőit tekintve viszont egyetértek NGT-vel...ezért nem hiszem, hogy a jövőben bármikor is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

NGT

2013. március 13.

Borzasztó. Nincs rá jobb szó. Hatása semmi, érzésre a többi általam próbált krémnek a nyomába sem ér, hosszú távon szárít inkább és függővé teszi a bőrt (glicerin: felül hidratál, a mély rétegekben szárít...). Anyukám a Vichy-re állt át erről. Az összetevőit elég elolvasni, és már attól mérgezést kapok. Sajnos itt is bebizonyosodik, hogy aki minőségi krémet szeretne, az ne ebben az árkategóriában gondolkozzon, és áldozzon egy drágább, ám tovább is tartó krémre, ha teheti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

nikita

2013. február 5.

Imádom!
Vegyes bőrre nem könnyű ránctalanítót találni, mert mind zsíros,de ez nem. Felüdít, láthatóan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

Imádom!

dabones

2012. december 3.

Szeretem! Jó az illata, könnyű az állaga, egyszerűen jó használni. (ésimádomapirosat)
Bár ráncaim nincsenek, de ha gyűrött vagyok, pár nap alatt rendbe teszi az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

baobe

2012. október 9.

Hű, én ezt nagyon sokáig használtam. Akkoriban még nem foglalkoztam az összetevőkkel. Nagyon szerettem, nem véletlenül vettem meg többször is. Összetevőit elnézve, biztos nem venném meg újra. Az alumínium miatt csak 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 9.

Ngawang

2012. október 7.

Rendszeresen használom esténként évek óta. Szerintem nagyon jó ránctalanító krém, nem túl mély ráncokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

széva

2012. április 14.

Szeretem ezt a kémet már 3x újra vettem mikor akciós volt most vettem mást és meg is bántam.Egyszerűen komfortos érzést nyújt a használata és azt hiszem ennyi pénzért mást nem is várhatunk.De láttam már terméktesztelőket a tv ben és a drága krém se ért többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Morci

2012. március 20.

Bár még nincsenek komoly ráncaim, egyszer télen úgy gondoltam, elhasználok ebből a krémből egy tégellyel. Még az én halvány kis vonalkáimmal sem tudott mit kezdeni, nem tudom, hogy az ajánlott korosztály bőrével mennyire boldogulna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Használtam egyszer, kétszer.
Nekem kicsit drága, és nem annyira jó mint ahogy a reklámozták. Arról nem is beszélve hogy az összetevők közül három is pirossal van jelölve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

Használtam egyszer, kétszer.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.