Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és nyugtató krém intoleráns bőrre

Illatanyag-, paraben-, és színezőanyag-mentes

Charmingrose

2020. április 15.

Sok mindent nem adott hozzá ez a krém a bőrápolási rutinomhoz... Az árához és az összetevőihez képest nagyot csalódtam benne. Nem hidratál eléggé, de még csak nem is nyugtatja a bőrömet. Rétegezős rutinba beépíthető, de semmi értelme, egy arcolaj is többet ér hidratálás szempontjából mint ez. Nem szeretem az állagát sem, túl szilikonos...Azért elkenegetem, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Dana1983

2020. április 9.

Teljesen el vagyok keseredve! A bőröm annyira érzékeny, hogy mindentől piros és/vagy pattanásos lesz. Évek alatt csak három terméket találtam, amik nagyjából megfelelnek: a Clinique City Block fényvédőjét (ami nem tökéletes, mert szárít), a PC Calm lemosóját (ami szintén szárít), meg a The Ordinary chia mag olaját (ami télre kevés). Ennyi! Nincs több! Ezeken kívül MINDENTŐL csak rosszabb lesz a bőröm. Már elköltöttem egy csomó pénzt, beleöltem egy rakat időt, energiát, de hiába. Szomorú. Keresgélek tovább, de már nem sok reményt fűzök hozzá, hogy találok bármit is.:-(

Szóval ez a krém nekem pattanásokat okoz és egy kicsit irritálja a bőröm; viszont nem a legrosszabb, mert nem lesz tőle vörös az egész fejem. Jól hidratál és hamar beszívódik. Majd még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

loniekaet

2020. március 2.

Hidratálja és nyugtatja az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm. Kicsit élettel telibb lett az ábrázatom mióta használom :) Teljesen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, a zsírosabb T zónámon sem. Könnyű, parfüm és alkoholmentes hidratálót kerestem és ez nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Geva74

2019. július 8.

Érzékeny, égő, feszülő, kipirosodásra hajlamos börömnek ez az egyik legjobb krém. Nem okoz pattanást. Használatával megszünnek a kellemetlen tünetek az arcbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

estrella13

2019. július 3.

Évek óta használom, az összes eddig próbált hidratáló közül ez vált be legjobban. Nagyon gyorsan beszívódik, és nem hagy réteget maga után. Nagyon jól hidratál, és hatalmas pozitívum, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Szisszka

2019. július 2.

A száraz bőrre való változatával kezdtem ami tavasszal nagyon jó volt, gondoltam nyárra kipróbálom a normál bőrre valót (nyáron minimálisan száraz a bőröm) és nem csalódtam, ez is nagyon jó kis krém. Azonnal beszívódik, nem csillog tőle a fejem, kevés szilikon van benne így nem idegesít. Én utálom az agyon szilikonozott krémeket. Egyébként egy allergiás reakció (nem tudom mitől de nagyon csúnya volt az arcom) után választottam az Uriage Toléderm termékcsaládot, biztos, hogy maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

noirsz

2018. július 9.

Most már kb 2 éve használt termék nálam, ami a napi rutinom része lett. Könnyen beissza a bőröm, de nem az a típusú krém, ami 10 másodperc után eltűnik "élni" az arcomon, és nem "terhes" az egész napi viselethez. Nem marad ragadós érzés utána és nagyon nyugtatja a bőröm. Újra és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Val

2018. július 3.

Önmagában engem nem hidratál eléggé, de a Cosrx Snail Mucin Power Essence fölé kenve tökéletes, eltünteti azt a feszülős-csillogós réteget, amit az hagy maga után. Ha valaki egyedül szeretne használni valamilyen mindenmentes hidratálót, akkor inkább a La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide-et ajánlanám, rétegezni viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Preciosa

2018. július 2.

Alap hidratálónak vettem. Zsíros bőrömön akkor nyert értelmet, amikor elkezdtem hámlasztani, azelainsavat használni, meg sokat kísérletezgetni a bőrápolási termékekkel, és néha jól esett megnyugtatni egy kicsit a bőrt. Főleg este használom, de néha nappal is, pl. a Paula kék színezett fényvédője alá, mert újabban magában túl száraznak érzem már. Szemkrémnek naponta használom. Valószínű újra fogom venni, mert mindig jó, ha van egy ilyen krém otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

SPetrus94

2018. június 20.

Nagyon szerettem volna, ha működik, de valamiért nem kompatibilis a bőrömmel. Pont az olyan esetekre vettem, amikor semmit nem visel el a bőröm, de kellene valamilyen kis finom, nyugtató krém. Pozitív változást nem okoz a bőrömmel, a hidratáló hatását sem igazán érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.