KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és nyugtató krém intoleráns bőrre

Illatanyag-, paraben-, és színezőanyag-mentes

Ár: 1500 Ft , Eladó: evelinpataki
Állapot: több, mint félig van, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 1500,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Eger, fizetés: személyes átvét, posta, stb.

noirsz

2018. július 9.

Most már kb 2 éve használt termék nálam, ami a napi rutinom része lett. Könnyen beissza a bőröm, de nem az a típusú krém, ami 10 másodperc után eltűnik "élni" az arcomon, és nem "terhes" az egész napi viselethez. Nem marad ragadós érzés utána és nagyon nyugtatja a bőröm. Újra és újra fogom venni.

noirsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Val

2018. július 3.

Önmagában engem nem hidratál eléggé, de a Cosrx Snail Mucin Power Essence fölé kenve tökéletes, eltünteti azt a feszülős-csillogós réteget, amit az hagy maga után. Ha valaki egyedül szeretne használni valamilyen mindenmentes hidratálót, akkor inkább a La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide-et ajánlanám, rétegezni viszont tökéletes.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Preciosa

2018. július 2.

Alap hidratálónak vettem. Zsíros bőrömön akkor nyert értelmet, amikor elkezdtem hámlasztani, azelainsavat használni, meg sokat kísérletezgetni a bőrápolási termékekkel, és néha jól esett megnyugtatni egy kicsit a bőrt. Főleg este használom, de néha nappal is, pl. a Paula kék színezett fényvédője alá, mert újabban magában túl száraznak érzem már. Szemkrémnek naponta használom. Valószínű újra fogom venni, mert mindig jó, ha van egy ilyen krém otthon!

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

SPetrus94

2018. június 20.

Nagyon szerettem volna, ha működik, de valamiért nem kompatibilis a bőrömmel. Pont az olyan esetekre vettem, amikor semmit nem visel el a bőröm, de kellene valamilyen kis finom, nyugtató krém. Pozitív változást nem okoz a bőrömmel, a hidratáló hatását sem igazán érzem.

SPetrus94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Pelzodora

2018. április 6.

Évek óta használom nagy megelégedéssel. Először tavaszi időszakban vettem ezt a könnyű krémet, a több napfénytől sokkal érzékenyebbé válik a bőröm. Imádom, mert könnyen felszívódik és szinte nyugtatja a bőrt. Smink alá is szívesen használom.
Ha ki van szomjazva a bőröm, a termálvíz spray-vel kombinálva használom, ezt tudom ajánlani azoknak is, akik zsíros érzetűnek tapasztalják.

Pelzodora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

beaata

2018. január 25.

2 napja használom, és úgy tűnik, hogy nem hidratál eléggé... a bőröm nem száraz, így gondoltam ez a termék lesz a nyerő... de hiába kenem vele az arcom lemosás után reggel, egyszerűen feszül utána is a bőröm, akár még 2 órával később is :( Nem is értem... és igen, azt a fura zsíros réteget, amit többen írtak én is tapasztalom :(

beaata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

papramona

2018. január 19.

Pár napja használom, amit eddig tapasztaltam, hogy felkenés után lesz egy fényes zsírosabb réteg az arcomon, de nem hámlik és reggelre beszívódik teljesen, viszont emiatt csak este tudom használni. Felkenés után nagyon jól nyugtatja a piros, hámlós, foszlós arcom, utána nem fáj, nem viszket, nem csíp. Összességében jó véleménnyel vagyok róla, viszont nem hidratál eléggé, úgyhogy egy másik krémet is kell használnom mellé, ami hidratál ugyan, de az meg nem tűnteti el a piros foltokat... ördögi kör

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Pressia

2018. január 13.

Jó-jó, de mégsem annyira jó. Hidratálni hidratál, nem okoz irritációt de néha olyan fullasztó , zsíros réteget hagy az arcomot amit legszívesebben levakarnék. Még keresem az igazit...

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

missdyke

2017. november 10.

Update: Nem igazán szívja be a bőröm azt hittem hogy később jobb lesz. Találnom kell helyette másikat.- hosszú távú tapasztalat (2 év)

Nagyon szeretem, mivel a kicsit érzékeny és vízhiányos bőrömre tökéletesen jó hidratáló krém. :) Már fogyóban van, tuti újra vásárolom.

missdyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Miaaa

2017. július 27.

Eddig ez az a gyógyszertári hidratéló krém amivel a legjobban meg vagyok elégedve. Gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet maga után és jól hidratál, sminkelni is könnyen lehet rá.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.