Vagheggi

Ár:   12 845 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothszilvi75, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   12 845 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű textúrájú emulzió, amely magas koncentrációban tartalmaz C-vitamint és lime kivonatot. Használható intenzív kúraként a stresszelt bőrökre. A kozmetikai kezeléseknél koncentrált hatóanyag-bevitelt tesz lehetővé. Antioxidáns, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatású, homogenizálja a bőrszínt.

pinkypie

2019. július 13.

Nyári krémnek tökéletes, nagyon szeretem. Az illata és az állaga is szuper, jól hidratál és az érzékeny bőröm is jól bírta. idén nyáron már áttértem egy másik Vagheggi krémre, az Emozioni Plusra, de csak a rozaceám miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Jucccc

2018. március 21.

Ez az első C vitaminos kencém, és így, hogy elhasználtam egy flakonnal, biztosan állíthatom, hogy hihetetlenül hatásos! Az első néhány használat után elég szembetűnően csökkent a ráncaim mélysége, aztán valahogy nem is figyeltem, de most, komolyan azt mondhatom, hogy évekkel ezelőtt volt ilyen sima a homlokom! De nem csak ott, az egész arcomon látszik a hatása. Szóval egyértelműen csodaszer, semmi kétség! Sajnos viszont a kozmetikusom most kifogyott a Vagheggi-ből, így egy másik (sokkal drágább) márka termékét vettem meg. Kíváncsi vagyok, hozni fogja-e ezt a hatást, mert az bizony nem lesz könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Csirci

2017. december 26.

Nagyon finom, friss illatú krém. Könnyen beszívódik. Megfelelően hidratàl. Szép kipihent bőrt eredményez. Felébreszti a fàradt bőrt. Tavasztól kora őszig tökéletes, de télen kicsit kevésnek érzem. Az àra kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

ercsike76

2017. szeptember 20.

Kicsit hígabb átlagú de tömör és tápláló krém (fluid). Könnyen beszívódik, utána matt lesz az arcom, és estére sem fényesedik ki. Én ezt az arcpermettel együtt használom, abból fújok párat és mielőtt beszívná a bőröm ezzel a fluiddal kenem el. Jól hidratál, kiütéseket nem okozott, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Fruskacsa

2017. február 26.

Kozmetikus ajánlotta kis mintában kipróbáltam, nekem ez A Téli Krém nappalra. Nyáron túl sok, olyankor Matis hyarulonsavas 24órás krémjét használom. Nekem csakis a könnyű krémek működnek h hidratáljon de ne tömítsen el. Ez mindent tud, amit elvárok: könnyű textúra, gyors felszívódás, pumpás kiszerelés, diszkrét illat, kiadós, könnyű eldolgozni és azt mondják nemnézek ki annyinak ahány éves valójában vagyok 😉 Ha épp színezni szeretném, 2 pumpa ebből plusz egy csepp La Roche Posay Hydreane BB, tökéletes hatás. Tuti újra veszem! Október óta még nem fogyott el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0