Legújabb vélemények

hippiesaur
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Eszméletlenül puha, fényes, sima és selymes hajat eredményez, nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a hajpakolást. A szőkített, igénybevett hajammal tényleg csodát tesz. Frissen mosott, törölközőszáraz hajon használom, rá zuhanysapi és 20-30 percig hagyom hatni, de az ajánlott 5 perc alatt is kifejti már a hatását. :)

Maya92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Még tavaly vettem ezt a terméket, sajnos valószínűleg ideiglenesen lehetett csak kapni, mivel azóta sehol sem találok. :(
Viszont nagyon tetszett az enyhe illata, és nyilván a csillámok is benne, ami a fő motiváció volt a megvásárlásához. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Nem tapad, nem ragad, nem kenődik szét. Szépen szét választja a szempilláim, láthatóan hosszabbak és íveltebbek tőle.

bendi13    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 15.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit innen is köszönök szépen! Én a mindennapos szennyeződések eltávolítására használom(pl. por), mivel érthető módon nem sminkelek. Nekem kicsit sok az illata, de ez azért van, mert eddig csak illatmentes micellás vizet használtam. Nem okozott pattanásokat, és a szemkörnyéken is tudom használni. A csomagolása pedig szuper. Nagyon jól tisztít, és kevés is elegendő belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Ez a kedvenc alapozóm. Évek óta ezt használom, jól fed, egységessé teszi a bőröm. Nem tűnik úgy mintha vakolat lenne az arcomon. Nem ragad, nem tapad. Nem szárítja és nem is zsírosítja a bőröm.

Maya92

Nagyon szép matt színekben kapható, mondjuk örülnék ha még több árnyalatban is kapható lenne. :)
Emellett viszont nagyon tartós, és ennek ellenére igen olcsó kis termék.
Talán egyetlen hátránya számomra, hogy nagyon szárítja az ajkaimat, csak ezért adtam rá 4 csillagot.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Kisfiamnak ezt használom, eddig minden rendben volt. Könnyen fel kenhető, nem ragad, nem tapad. :)

Puszedli83
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 15.

Nekem ez nem jött be annyira, mint az eddig használt Balea tusfürdők. Alig habzik és nekem az illata kicsit mű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Az egyik kedvencem, nagyon finom, édes illata van. Még este is érződik az illata. :) Már többször újra vettem.

Maya92

Abszolút kedvenc izzadásgátlóm! :)
Csak megerősíteni tudom az előttem véleményezők pozitív tapasztalatait. :)