KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Ezt a 26951-es blending ecsetet én a szemsmink éleinek finom eldolgozására, elsatírozására használom, és ahhoz teljesen megfelelő. Mosás után nekem is szétállnak a sörtéi, nem is kicsit, akárhogy próbálom formázni. Félszáraz állapotában viszont két ujjal történő alapos összefogás, és alapos megcsavarás után, többször ismételve orvosolható a probléma. Ezt a drasztikus beavatkozást is jól bírja, nem sértődik meg vagyis hullik a szőre ettől sem, így részemről is megérdemli az ötöst, sőt elgondolkoztam azon is, hogy következő akció keretén belül be kellen még szereznem más típusú ecseteit is a márkának.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Nem mondanám, hogy úgy igazán puhítja a hajamat, a szőkítő hatást nem vettem észre. Ennél sokkal jobb a L'oreal preference infinia mellé kapott balzsam. az nem ígér szőkítő hatást (nem mintha ez valamit is tenne vele), de legalább hidratál.

zsu89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 22.

Ez a cseresznyés tusfürdő volt az első termék, amit megvettem ettől a márkától és azóta mániámmá vált. Imádom az illatát, ha fürdővízbe rakom, akkor szépen beszínezi a vizet, jól habzik és kellemes illatot ad. Valóban kevés is elég belőle, gazdaságos. Az egyik kedvencem a márkától, ha elfogy, biztosan újra fogom venni. :)

Andus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 22.

Imádom a rózsás változatával együtt !

Andus

Nagyon szerettem, több változata is volt már..nekem mindegyik bevált!

Andus

Nagyon szeretem, finom illat, nem zsíros! Többediket veszem már!

Ella
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 22.

Jesszus, 2007 nyarán csak ezt használtam! Annyira fényes, illatos volt. :-) Csak nagyon-nagyon ragacsos, mint a Glazewear ajaklakk. Viszont nagyon szép színekben lehetett kapni!

Andus

Imádom,nagy kiszerelést vettem meg. Nem bántam meg, pláne hogy korábban használtam arcra való arclemosó habokat, zseléket, de ezt simán hadsználom arcra is és ott is bevált!

Andus

Nem vált be, kék Bioderma volt előtte, vissza is tértem rá! Sminkleszedés közben felhabosodik a vattakorongom a cucc. Nem is értem miért.

Ella

Krémes, közepesen tartós, de csúszkál és iszonyat színei vannak. Semmi olyan, amire azt mondanám, hogy elhasználnám hétköznapokra. Persze tudom én, hogy fiataloknak készült, de vannak olyan tinik, akik nem használnak vad színeket és ritkán járnak buliba (én is ilyen voltam). Rájuk is gondolhattak volna. A bézs is ocsmány barna. :(