Legújabb vélemények

ansc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 21.

Kezdő retinolnak választottam, kezdetben heti pár alkalommal, mostmár minden másnap használom (amikor nem, akkor hámlasztok). Nagyon bevált! Alapvetően nincsenek még ráncaim, inkább megelőzés végett iktattam be a rutinomba. Nagyon kellemes a használata, a furcsa sárga színén gyorsan túltettem magam, nagyon könnyen beszívja a bőrőm, nem hagy ragacsos vagy bármilyen fura érzetet maga mögött. Összességében a bőrképem sokat javult amióta használom. Nagyon jó a pumpás adagolója, könnyen tudom szabályozni a mennyiséget.

Liliannaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 21.

Évek óta ezt a szempillaspirált használom. Imádom! Gyönyörű szép hosszú fekete ívelt pillákat tudok vele varázsolni. Szuper tartós, egész nap fenn marad, nem morzsolódik mint a legtöbb spirál.

Theodora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 21.

Ez a nagybetűs highlighter! Amint megérkezett és felkentem, mentem is kidobni az összes többit. Olyan szép, nem tudok betelni vele. Mindenre jó, mindenhova jó, lehet építeni. Ecsettel vékonyan visszafogott, kis elegáns, ujjal lehet rétegezni, akkor meg látszik az űrből is. Kell alá primer, hogy beletapadjon, de ez glitternél normális.
Nekem a Diamond Wet van meg, szerintem a leguniverzálisabb árnyalat. Én használom szemhéjra, arcra, ajakra, dekoltázsra, karra... :D Szerencsére elég lesz évekig, ugyanis vegán, elég száraz, nem nagyon tud megromlani sem. Imádom!

Liliannaa

Az eddigi legjobb arctisztító amit használtam. Még egy Trnd-es projekt keretén belül sikerült tesztelnem a terméket, azóta már többször újravásároltam. Szuper kellemes az illata, nagyon szeretem hogy jól habzik, így tényleg érzem a tisztító hatását. Jól előtudja készíteni a bőrömet az azt következő kozmetikumokhoz. 1 pumpálásnyit szoktam használni reggel-este ez bőven elég az egész arc tisztításához, szuper a kiszerelése, nagyon sokáig elég.

sstunde
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 21.

Rengetegféle szemhéj tust próbáltam már, de nekem ez lett az abszolút kedvenc. Sajnos hajlamos a szemem random elkezdeni könnyezni, és a többi tus nem állta ki a próbát még sminkfixálóval se, sokszor pandamaciként végeztem. De ez bírja a strapát szerencsére. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, szép vékony vonalat lehet vele húzni (már amennyire a kézügyességem engedi :D) Nagyon sokáig elég, pedig kb minden nap használom.

fanniiii_

Könnyen maszatol. lefolyik, de az áráért ez nem meglepő. Szép, hosszú pillákat ad, de nekem sajnos nagyon nem tartós.

fanniiii_

Az illatán kívül szerintem nem ad semmi pluszt ahhoz képest, ha otthon készítesz testradírt.

fanniiii_

Nagyon szeretem. Összevetve az Ordinary termékével, ugyanaz a hatás, azonban ez olcsóbb.

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 21.

Finom illatú, fehér, krémes állagú balzsam.
Ezzel kevésbé vagyok elégedett mint a samponjával. Párban vettem meg, de a balzsam nem sokat ad hozzá a dolgokhoz. Sokat kell használni, de a hatása még valahogy úgy sem az igazi. Könnyebb kifésülni a nedves hajamat, amikor használom, de hajszárítás után nem érzem hidratáltabbnak ahhoz képest mint mikor nem használom. Feleennyi árért 5 csillagot adnék (átlagos), de így nem.

fanniiii_

A samponjával együtt használom, és kifejezetten szeretem. Az illatuk is kellemes, nem tesznek csodát, de elvégzik a feladatukat.