Legújabb vélemények

LittleSpark
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Nagyon jó kis testradír. A cukorszemcsék szépen radíroznak. A benne levő olajok nem irritálják a frissen radírozott bőr és nagyon kellemes az illata is. Én inkább télen használom az ilyen típusú radírokat, így a tavasz közeledtével egy kicsit könnyedebbre váltok. Sokáig elég szerintem így az ára is jó. Biztos kipróbálom még a többi változatot is. A Hammam-osat is nagyon szerettem :)

arimer
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

A legutolso darabot hoztam el, 003-ast.
Onmagaban is szep fenyes, de a pupa gel fedovel gyonyoru. Tartossagarol annyit, hogy 6napos volt, mikor elkezdtem vekengeni mikor kezd mar lejonni, mert szivesen lakkoznék ujra, de csak nem akarja megadni magát..
annyira szép a kupakja is, nagy szerelem lett koztunk.

mmartina97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Szépek a színei,viszont nem olyan tartósak :)

mmartina97

Vegyes érzéseim vannak,szeretem is meg nem is.Az illata nem jön be,viszont nem szárít,ami egy hatalmas pozitívum.Az illata szerencsére nem marad meg a bőrön. :) Az is lehet,hogy a végére teljesen megszeretem :DD

ritusss90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Valóban Bvlgari utánzat. Eszméletlen finom, a tartóssága viszont nulla..
Pedig úgy vágytam egy babaillatú parfüm olcsóbb alternatívájára...

arimer

Egy 63-as Early mornings, big shirt, perfect nails árnyalat volt az, ami miatt elkezdtem szeretni, na meg az összetevőktől. Van még 2 kicsit ezustos árnyalat, na ezekkel még barátkozom, viszont a tartóssága szuper. A körmeim gyengék, hajlekonyak, de ez egyáltalán nem latszik a lakk alatt. Az ecsete szuper, nekem a szélesebbek jobban kézre állnak, mivel igy elég 3 mozdulat nem kell pepecselni a koromagybornel, szépen terul, siman géllakknak tűnik ez a 63-as, az ezustosek kicsit csíkoznak, de nagyon nagyon szép a végeredmény még így is! Egy pirossal szemezek még:) ja és kb 4-5 perc alatt egy réteg szépen megszárad. Vinyluxot fogok ezutan hasznalni fedolakknak, es igy is letesztelem.
Update: megvettem eg piros arnyalatot is, illetve egy sotet szurket. I má dom! Gyonyoru mind!
Pupa fedőlakkal 7 napot bírt, mikozben 1-1 orat homokozóban, jatszoteren toltok, gyerekruhat sikalok!

adri0419
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Nagyon drágán vettem ahhoz, hogy ne érjen semmit... nem kánikulában teszteltem- szándékosan. Még jó. Annyira büdös lettem tőle, hogy még azon is gondolkodom, hogy itthon elhasználjam-e. Irritációt nem okozott, ez az egyetlen pozitív vele kapcsolatban.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Dekoltázsra, nyakra és karra kentem, nagyon jól szerepelt. Smink alá nem próbáltam, van a bb-mben fényvédő.

Luna1024
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Totál "hullámvasút" illat: egyszer fent, egyszer lent. A kezdeti fázisnak és a leszáradásnak köze nincs egymáshoz, homlokegyenest más produkál a bőrömön... Kifújáskor szinte táncot jártam örömömben, mert egyszerűen MINDENT megtestesített, amit anno az EDP verziótól vártam: finom, fanyar lime, egy kis cukrozott mandula, és gyümölcsös zamat, amitől összefut a szádban a nyál... Csodálatos összhangban volt minden, az illat pedig ízig-vérig Burberry: határozott, karizmatikus elegancia, kifinomult stílus és visszafogottság tökéletes elegye. Épp kezdtem volna örülni, hogy a My Burberry Black és a Blush után létezik még olyan Burberry illat, ami nem lesz tragikus a bőrömön, de aztán jött a fekete leves: mire hazaértem, az addig gyönyörű illat olyasmivé transzformálódott a bőrömön, ami szó szerint taszított. :( A leszáradásában már sehol nem volt az általam kedvelt, nyálfakasztó édes-savanykás fricska: krémesebbé, púderesebbé és sokkal töményebbé vált. Nem is tudom, az egész valahogy... ellaposodott, "rápunnyadt" a bőrömre, és sokkal egysíkúbb lett, mint volt. Igazából valamiért nagyon hasonlónak találtam a Joop Le Bain-hez, amit magamon egyáltalán nem kedvelek... Erősen gyanakszok a mandulára, az szokott ilyen genyó lenni velem, mandulás illat rajtam az esetek 99 %-ában nem működik, de ez egyenesen szörnyű volt. Nagy kár érte, mert az eleje tényleg tetszett, emlékeim szerint az EDP-nél még ez se volt elmondható.

Csalódásom másik tárgya a tartóssága és a hatósugara, ami rajtam még EDT-hez képest is gyalázatos: felfújáskor még úgy-ahogy éreztem, utána azonban csak néha-néha sikerült elcsípnem egy-egy illatfoszlányt, azt is inkább bőrközelben... Próbálkoztam, reménykedtem, de ebből a Burberry-ből se lesz üveges verzió a polcomon. :(

Csutak

Nem tudom, hová lett a sampon adatlapja...az értékelésemmel együtt odavan, úgyhogy most itt értékelem őket, együtt. :) Akciósan vettem a samponnal együtt és ma használtam másodjára. Nem tolja ki a hajmosást egyetlen nappal sem tovább, mint a mézes Garnier, ugyanúgy a hajmosást követő negyedik napon mosok hajat, de ezek ketten fenomenálisak. Olyan puha és szinte kócmentes lesz az amúgy gyakran száraz végű és kócos hajam, hogy az hihetetlen. És ez a hajmosásig így is marad, egyedül a hajtöveim és a fejbőröm lesz szokás szerint zsíros.