Legújabb vélemények

Becca0401
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. szeptember 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. szeptember 30.

Első fényvédőm, először megijedtem, mert simán arcbőrre nagyon nehéz volt elkennem és egyből lehámlott, kukacosodott. Sok probálkozás után rájöttem, hogy kicsit vizes, arckrémes bőrre sokkal könnyebb elkenni és nem is kukacosodik. Azóta szeretem és tényleg matt.

KezdoManias
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 30.

Valóban dús, meleg és intenzív. (ld. Szeliger:)
Érdekes, hogy bár virágos illatként írják le, nekem az éppen erjedésnek induló, de még nem intenzíven alkoholos gyümölcs (jó értelemben vett cefre) jut róla eszembe.

Külön-külön semelyik illatjegyet nem tudom beazonosítani (igen, belátom, a szimatom.messze nem tökéletes), viszont talán jól is van ez így. Még csak egyértelműen édesnek sem mondanám, valóban sokkal inkábba "dús" jelző illik ide. Hosszan tart, a ruhán még másnap is érezni. Szerencsére nem érzek eközben nagy hullámokat, változásokat. Sokkal inkább meghittséget.
Köszönet Nikinek, hogy megmutatta ezt a kis csodát!

biuus12207
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 30.

Sziasztok!
Leszek én a nagy ellentmondó. :)
26 éves vagyok, az illattal 24 évesen ismerkedtem meg. Azóta teljes szerelemben élünk. Számomra ez "Az Illat".
Nem használom hétköznapokra, kifejezetten eseményekre tartogatom - és nem az ára miatt. Számomra feltűnést kelt, ambíciózus, elegáns, dacos, s közben mégis érzéki, buja... az az illat, amit megjegyeznek utánad az emberek,
nem illik minden alkalomra, minden szetthez - akkor öltöm magamra, amikor én szeretnék lenni az érzéki Nő.
Azt hiszem, erre az illatra meg kell érni - engem is sokszor neveznek koravénnek. :) (csak mosolygok rajta)
Ahogy megy az idő, úgy érzem mindig egyre inkább magaménak. Talán mondhatom azt is, amikor elképzelek magam előtt egy élet utat - ezt mutatja meg ez a parfüm.
Mindig lesz belőle egy itthon!
Komolyra fordítva a szót: véleményem szerint tartós parfüm, másnap reggel is mindig érzem a hajamon. Mindig más arcát mutatja, én pl. az év minden szakában használom, nyáron is tökéletes. - annak, aki szereti a tömény parfümfelhőt maga körül. (imádom!)
Egyébként a környezetemben nagyon megosztó illat. Mind életkortól, társadalmi helyzettől függően - van akinek "öreglányos", van aki imádja, van aki csak megjegyzi...

Dettsz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. szeptember 30.

Én nem nagyon vettem észre semmit használat közben. Rengeteg ideig elég. Az enyemet februárban vettem és most októberben kb a negyede se ment el. Valoszinu ettől függetlenül ujravevos lesz az UV védelem miatt.

Dettsz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. szeptember 30.

Imádom!! Vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamat csodaszéppé varázsolja. Az illata isteni! Már csak az illata miatt is újravevős

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

Amea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 30.

Nyilván ki kellett próbálnom, jó árban is volt meg itt is sokan szeretik és mintha mostanában új lendületet kapott volna a brand.
Az állaga ugyan szuper géles-krémes, pont, mint amit a Shiseido Essential Energy-ben is szeretek, de az erőteljes illata kicsit megbillentett. Vöslauer műszőlő szteroidokon. Sebaj, csakazértis kap egy esélyt, mondtam, és a szokásos arctisztítás mellett csak ezt kezdtem használni.
Akartam szeretni. Felkenés után közvetlenül kellemes, puha lett a bőröm, fellángolt a remény, hogy kincset találtam biztosan, csak át kell küzdeni magam az illatfelhőn, de ha ez az ára, én akár ökölbe szorított orrcimpával fogom ezt a kencét magamhoz édesgetni és beköltöztetni a rutinomba.
A harmadik napon adtam fel, mikorra nem csak a remény lángolt fel, hanem a gyulladt pattanások is az arcomon, az orromon és még a nyakamon is.
Be kell ismernem a vereséget, nem egymásnak vagyunk teremtve.

KezdoManias

3 Khaki - csillámos, szürkés zöld. Vastagabb vonal húzásához használom a pillatőbe, vagy néha szemhéjfestékként, ujjal elmaszálva. Annyira viszont még nem használom rég, hogy teljesen eltompult volna. Tényleg puha, stabil és tartós. Akkor szeretem leginkább, amikor valójában nem is kellene smink (pl. reggeli gyerőcfuvarozás), csak jobban esik, ha van rajtam valami.

Én bátran használok csillogósabb szemhéjfestékeket is, a fedett szemhéjam alól úgyis csak annyi látszik ki, ami frissíti a tekintetem. A nagy csillámokat persze nem szeretem - ez a cerka viszont nagyon finoman csillámos.

Egy dolgot nem értek csak. Ezt a zebracsíkos tokot a Sisley-nél. Az oké, hogy elüt a hasonló árkategóriájú, általában sötétkék vagy fekete, edetleg arany/ezüst versenytársaktól, de valahogy nincs összhangban a minőségi tartalommal és az árral. Persze sebaj, legalább könnyebben előkerül a többi cuccom közül, ráadásul maga a termék 5 csillag.

zoraima
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 30.

Meg kell hagyni nagyon felment az ára, tegnap vettem egy nagy üveges kiszerelést a Zarában és 7990ft-ot kértek el érte. Hm, na dehát ma nem is lehet ezen meglepődni...Mindegy is...
Az illat rajtam egy az egyben Montale - Intense Cafe (szóval a fent említett ár ehhez képest még így is bőven megéri) , nagyon jól összerakott illat, rendkívül tartós (rajtam egy fújás csuklóra hozta a 8+t!), nagy hatósugarú. Semmit nem lehet a szemére vetni. Dupe-ként és önálló illatként is viszi a prímet! Ha szereted a Montale/Mancera féle rózsa illatát, nyugodtan vedd mef

virumiru
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 30.

szerk.: pár hete kezdtem meg a harmadik üvegemet, és nagyon csalódott vagyok, mert nem olyan tartós már, mint eddig:/ azt hittem csak hozzá szokott az orrom, de nem, 3-4 óra és simán eltűnik :( (legalább az illatjegyeken nem változtattak...)

szerk.: én ezt hamarabb ismertem, mint az eredetiét, a zadig&voltair this is her!-t. mivel a csapból is az folyik, hogy ez annak a dupe-ja, elmentem a douglasba megszaglászni, hátha többet tud ennél. kifújáskor a zadignak van egy elég markáns borsos vonala, de leszáradás után 99% egyeznek. a tartóssága sem jobb, mint a zaránal, szóval eszembe se jut leváltani😍

Imádom, AZ illat számomra❤️ annyira édes, komfort illat, mégis van benne valami extra, amitől rajtam kicsit maszkulin beütése lesz. nagyon sokan megjegyzik, a férfiak általában imádják rajtam, a nők meg uniszex vagy férfi parfümnek tippelik (én is így érzem magamon). rettenetesen tartós, ruhán túléli a mosást is! bőrön min. 5-6 órán át érezni. alig várom, hogy hűvösebb legyen, sajnos 25 fok felett nekem fáj tőle a fejem, szeptemberig marad a a random szaglászás:(

virumiru

az egyik barátnőmnek van eredeti baccaratja, nagyon tetszett, csak hát az ára...😱 elég megosztó, érdekes illat ez, úgyhogy nem akartam szaglás nélkül dupe-ot rendelni. a cloudnak az én orrom szerint semmi köze hozzá, ez viszont baromira hasonlít! brutálisan tartós és erős, nagyon óvatosan kell fújni, mert ezt tényleg húzza az ember maga után💨 első szaglásra meg úgy alapból én édes búcsús nyalóka illatot érzek pasis beütéssel, de ha nagyon szaglászom tényleg bele lehet képzelni a fertőtlenítő szagot. nyáron botrány, betiltanám 25 fok felett a viselését, de ebben a hűvösben nagyon szeretem. annyira karakán parfüm, hogy szószerint úgy érzem, hogy hozzátesz az outfitjeimhez❤️ páran férfi parfümnek tippelték, valóban elég uniszex vonal, de abszolút viselhető nőiesen. szaglás nélkül senkinek sem ajánlanám a megvásárlását😂