Legújabb vélemények

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 24.

Ha hegyekben áll otthon a parfüm,ez akkor is kell! Az abszolút függőséget generáló illatok egyike ,semmi hókusz-pókusz ,ilyet még soha nem szagoltam,nem ilyennek érzem,mégis az olthatatlan vágyat általa, tán megtaláljuk.A minőség kultúrája,ami nem harsog,de nyomot hagy,kecses szép ívű, mintha egy tokéletes női test ábrázolása ,egyet jelent a szépséggel..Érezni a tubarózsát de keveredik a gyümölcsökkel,és a virágok is hasonlóképpen,cirógató finom édesség veszi körül,de nagyon könnyedén,Ennek ellenére tartós,,,,olvastam fragin h Black Opium Edp-re hasonlít,és itt előttem is azt olvasom,hát ez most nekem,totál képzavar,ugyanis teszteltem már ezt a parfümöt,és tudom h nagyon nem tetszett,,,ez régen volt,kb mikor megjelent,emlékeim szerint édes,és kávés,a többit nem tudom,de újra megszagolom,,,ezek után biztos.

Andii017
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.

Nagyon jó hajkefe. Könnyen ki lehet a hajat fésülni vele, legyen akár vizes vagy száraz. Én főként hajvégápoló eloszlatására használom.

sateenkaarigirl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.

Olyan lemosót kerestem, amivel könnyedén leszedhetem a szemfestéket anélkül, hogy órákig kelljen dörzsölnöm a bőrt. Nos, megtaláltam.
Meglepően jól működik, az eredménnyel teljes mértékben elégedett vagyok, ár-érték arányban nem is lehetne ennél jobb terméket találni.

NikolettaP
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

Nekem nagyon bevàlt, tökèletes. Egyàltalán nem pattogok ki utána (màs után szoktam). Hasznàltam màr dràgàbb, màrkàsabb termèket, de nekem ez jobb annàl, meg is vettem a 8db-os utánpótlást.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 24.

Télre nincs jobb ár/érték arányú kézkrém. A hidegtől mindig kijön az ekcémám, mielőtt reggel elindulok otthonról, jó vastagon bekenem a kezem és nem is repedezik ki a bőröm. Csillagos ötös!

Zdenka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

Egy olyan hidratálót kerestem, ami kiváltja az arckrémeket, amikre rendre rosszul reagál az arcbőröm, de mégis kellően ellátja a feladatát az állaga ellenére.

És ez volna a nagy Ő!

Átlátszó, a folyékony és zselés közé eső állagot kell elképzelni, ami hamar beszívódik. Üveg az adagoló és maga a tároló is.
Nem okozott irritációt az érzékeny bőröm ellenére, sminkelni is szuperül tudtam rá. Célját pedig túlszányalta; nemhogy pattanást nem okozott, de a meglévőek pirosságát is visszahúzta; megnyugtatta.
A rendszeresebb használatot követő egységesebb, teltebb/pihentebb összkép pedig bónusz.

De hogy ne csak áradozzak róla: nagyon hamar elfogy, és piszok drága! Nekem kb. egy hónapig volt elegendő mennyiség.
Újrarendeltem, remélhetőleg nem vész el a varázslat.

blondiebunny
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

Picit nehezen habzik fel, de megéri vele bíbelődni, mert nagyon finom puha utána a haj, egészen feltöltődtek tőle a tincsek, plusz a színe is kicsit életre kelt :-)) a csodás virágillata már csak plusz. Valszeg újravevős lesz 😊

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 24.

Nagyon ritkán fordul elő, hogy visszamondjak parfümrendelést. Vele ez is megtörtént. Az "intense" jelző teljességgel megtévesztő, se nem mélyebb, se nem szebb, se nem tartósabb ez a flanker, mint az anyaillat. A Mon Guerlainban pont azt szeretem, hogy elegánsan trendi vagy trendin elegáns, mindenki beoszthatja ízlése szerint. Az Intense számomra alig tér el a Florale verziótól, nem nagyon tudok blikkfangot felfedezni benne. Édeskésebb és gyengébb mint sikeres előd... és most egy kicsit szégyellem magam, hogy csak ennyit tudok elmondani nektek Vietnamról.

HiddenBeauty
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

Befogja a hajat, csak éppen minden mást is, amihez a fejed hozzáér. Nekem speciell viszekt is tőle kicsit a fejem, és amikor megvakarom, a körmöm alá megy a szín, mintha földben túrtam volna. Pénzkidobás.

avalanche
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

A kezem katasztrófálisan ki tud száradni, főleg télen. Ez egy szuper krém, érezhetően javít a helyzeten egyszeri használat után is, viszont elég vastag, nekem nem szívja be pikk-pakk a bőröm, így nem feltétlen a feldobom és rohanok tovább a napi teendőim közt típusú krém, de lefekvés előtt vagy egy film alatt megéri elővenni.