KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Kittsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Nagy csalódás.. A pozitív véleményekre alapozva rendeltem meg. 2 hétig folyamatosan használtam,némi javulással a nagyon száraz kezeimre.. Ugyanúgy kiszáradt,reggelente volt talán kicsit elfogadhatóbb a bőröm tőle. Vettem egy körömvirág krémet 800 ft-ért,2 nap alatt rendbehozta a kezeimet.. Ennyit a gurugu-ról... Drága tapasztalat volt.. A illata pedig...,hát a párom nem tudja elviselni... Erős.

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Nem rossz, de semmi extra. Teszi a dolgát, szépen tisztít, frissít, de azért vannak nála hatékonyabb agyagmaszkok. Előnye talán, hogy kedvező összetétele miatt érzékeny bőrűek is használhatják, ami nem mondható el minden agyagmaszkról. Azonban hatását tekintve vannak jobbak akár olcsóbban is, így például a L'oréal agyagmaszkjai. Ettől függetlenül egy korrekt maszk, csak ár-érték arányban nem kiemelkedő.

Zsokuci5321
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

A száraz, érzékeny bőrömet is hidratálta, nagyon kellemes levendula illata van.

Leander

Nagy kedvenc. Tökéletesen lehozza a sminkmaradványokat, akár önállóan is használható szemfesték lemosóként, hatékonyan frissít, tisztít, teszi a dolgát és egy flakon a végtelenségig elég.

Ad-Namah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Pont olyan illata van mint a kókuszos szaloncukornak, ugyanúgy hat, mint a mandula illatos párja, én nagyon szeretem mindkettőt. Nem szárított ki, nem lett baja a boromnek tőle.

Zsokuci5321

Ez a szappan tényleg hidratál, nagyon kellemes 'meleg' rózsaillata van, ezért én ezt főleg ősszel-télen használom, és váltogatom más "Szappanfalus" csodákkal.

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Megkérdeztem a Garniert és a terméket továbbra is gyártani fogják, köszönöm annak aki megtévesztett ezzel a terméket nem gyártjákkal a krémmánián! Nagyon jól tisztít, mintha fertőtlenítené a pattanásokat. Nagyon tetszik, hogy illatanyag mentes, kiméletes a bőrhöz és alkohol mentes :). Szerintem hidratál is, azért nem árt lemosni, ahogy észrevettem. :). Igazán klassz termék, úgy láttam nem okoz pattanásokat és szerencsére nem is érzek kényszert, hogy a meglévőkhöz hozzányúljak a micellás víznek köszönhetően. Tetszik a csomagolása, és a rózsaszín kupak, most a nagyobb kiszerelést 400 ml és a kisebb utazósat 100 ml használom, úgy látom elég sokáig elég lesz :).

Update: Konkrétan azt vettem észre, egy hónapos használat mellett, hogy pihe puha a bőröm, és nagyon szép, alig van pattanásom és a meglévők gyorsan gyógyulnak. Ritka volt régen, hogy azt mondjam szép a bőröm, de most már nap mint nap ezt látom a tükörben. Ja és egyelőre még mindig a 100 ml-t használom, szerintem még ki fog tartani 1 hónapig. Bár sminkelni nem sminkelek. Nagyon örülök, hogy olvastam itt a krémmánián egy kozmetikus tanácsát, hogy ne használjunk arctisztítót csak ezt, nekem egyelőre bevált. :)

dandelion
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Megszokott TBS testvaj minőség, kellően hidratál, de egy picit lassabban szívódik be, bár kevésbé sűrű mint amiket eddig használtam, ez lágyabb, krémesebb. Az illata nagyon tartós, órákig érzem magamon. Engem sütőtökre egy cseppet sem emlékeztet, vanília és karamell illatú, nekem a karamellás stroopwafel jutott róla azonnal eszembe, arra emlékeztet a legjobban.

dandelion

Nagyon krémes, meglehetősen sűrű tusfürdő, emiatt gazdaságosan használható. Nem szárít, de önmagában nem hidratál. Testvajjal együtt használva órákig érzem magamon az illatát. Az illatában a sütőtököt nem érzem, vaníliát és karamelt igen.

zsofiab
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Nekem nagyon erdes a kendo, sokkal tobb pontot tudnek adni ra, ha nem karcolna az arcomat. Sminket egesz szepen leszedni, szempillaspiralbol talan marad rajta egy keves, de nem veszes. Nem hiszem, hogy meg fogom venni, utazashoz elhasznalom, de inkabb keresek majd egy puhabb kendos valtozatot.