KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

RarityRose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 20.

elég sűrű anyag, nem kell belőle túl sokat használni. Nagyon gyorsan fogy, megfog mindent ezert vigyazni kell vele. Az illata nem rossz..

rea3
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2018. január 20.

Én még akkor használtam ezt a terméket, mikor még micellás víznek hívták. Nos lehet azóta a tartalma is változott, illetve remélem, mert amit anno micellás víznek mertek elnevezni, az egy folyós/zselés állagú borzalom volt. A sminkkel nem tudott semmit sem kezdeni, rossz volt használni, mert alig lehetett kinyerni a flakonból a terméket (akkor ezekre a problémakra panaszkodtak is néhányan). Irritációt nem okozott, de haszna sem volt. Az egyetlen Priody termék ami nem vált be egyébként, az összes többi tökéletes.

rea3

A legjobb hidratáló, amit valaha próbáltam. Nálam kenterbe verte a Clinique népszerű hidratálóját, sőt inkább úgy fogalmaznék, hogy agyonverte :) Sajnos egy idő után a Clinique pattanásokat okozott nálam, ezért kénytelen voltam búcsút inteni neki. De minden rosszban van valami jó, és ez valami brutál jó. Imádja a bőröm ami nagy szó, mert extra érzékeny, így nincs könnyű dolgom az arcápolásban. Ez a krém maximálisan teljesít, tökéletesen hidratál, megnyugtatja a bőrt, szinte hallom, ahogy megköszöni az arcom :D A pattanásoknak azóta stop van, egyszerűen nem ad nekik teret, ha mégis elő tud bukkanni valami apróság, nem sokáig van esélye, nagyon rövid idő alatt eltűnik. Ha nem látom, nem hiszem el, hogy egy hidratáló ilyen sokoldalú lehet. Már a másodikat fogyasztom és úgy látom örök szerelem marad a miénk.

sandra1230
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Nekem ő az alapozó. 12 óra meló után még mindig bírja úgy, hogy semmi krém nincs alatta se primer semmi. Az agyon dicsért Catrice Hd Liquiddel ellentétben ez nem szárítja ki a homlokomnál a bőrömet. Nagyon jó a fedése meg is lepődtem rajta amikor először felkentem mennyire jól passzol a bőrömhöz valamint eldolgozni is nagyon könnyű. Ecset és szivacs nélkül kézzel kentem fel egy próbára de tökéletesen tudtam vele dolgozni. Ár érték arányban szerintem ez a legjobb. Kicsit mintha nekem olajosabb lenne de ez a néhol száraz bőröm miatt egyáltalán nem hátrány. Ha elfogy tuti újra fogom venni simán megéri.

Milla11
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Fantasztikus termék. Csodálatos napbarnított színt ad. A bőr ragyog tőle. Szerelem lett.
Kiváló összetevőkkel és foltosodás nélküli szín garantált.

RarityRose

Nagyon sok sampont próbáltam már, hosszú ideig hű voltam a dove samponjanak, de mikor ezt megkaptam csomagban, gondoltam kiprobóbálom, de ugy se lesz eselye az 1600 ft dove ellen. Hat tevedtem!!! Ez a sampon ( es balzsama) nagyon nagyon jó! Fényes, selymes a hajam tőle, nem látszik sérültnek, kicsit mintha kevesebb hajam lenne, ugy tunik mivel nagyon lelapitja és simitja, de ez nem zavar, mert ez egy csodaszer!! Az illata isteni. Kell ennel tobb?? :)

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Kíváncsiságból vettem meg, mert érdekelt, mit tud ez a változó állagú lemosó, van-e egyáltalán bármi értelme. Nos, nem kertelek: nincs.
Mikor kinyomom a flakonból, sűrű, áttetsző, mint a méz. Ám amint vizes bőrre kerül (ha a kezem volt előtte nedves, akkor már a kezemben), azonnal elfolyósodik. És valóban tej állagú lesz, de nem a kozmetikai értelemben használt "milk" (= hígabb krém), hanem ami a hűtőben van és megisszuk. Próbáltam nedves arcbőrre, próbáltam száraz arcbőrre úgy, hogy enyhén nedves kézzel masszíroztam, mindkét esetben az lett a végeredmény, hogy szanaszét csöpögött le azonnal, a könyökömön is folyt a lé, mint mikor egy jó érett őszibarackot eszik az ember.
Ja, és nem szed le semmit. Előszöt lemostam a sminket az Yves Rocher sensitiv lemosókrémjével, aztán ez, aztán a micellásvizes vatta. A vattán bizony volt alapozó. Teljesen hasznavehetetlen, se füle, se farka dolog ez az átalakulósdi, mert amivé átalakul, az gyakorlatilag nem alkalmas semmire.
Még csak nem is kiadós, mivel több pumpálásnyi kell egy sima, reggeli arcmosáshoz is, ahhoz pedig én drágállom. Viszont az illata tényleg jó.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Annyira finom! Friss, kicsit fanyar, citrusos-bogyós gyümis rózsa, nekem Stella jutott eszembe róla, csak ebben több fát érzek. Az egyetlen problémám a tartóssága, mert pár óra múlva alig-alig maradt belőle valami. Még erőlködött a csuklómon némi púderes illatroncs, de ennyi. Közben a hírhedten gyenge tartósságú Rosa Excelsa még most is rendületlenül illatozik a másik csuklómon. Ettől függetlenül kívánságlistás.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Szappan, vagy még inkább szappanhab- illat. Anyám illata a '80-as évek végéről, '90-es évek elejéről .Persze gyerek voltam még, 15 se'.
.Amíg még ismerhettem.Sötétbordó magassarkú, decens, fehér alapon fekete csíkos kiskosztüm, kifelé sütött haj, rúzs,ami sosem állt jól, télen barna , magas szárú bőrcsizma, és az álmok netovábbja, egy fekete kisbunda, talán nyúl...Aztán szegfű, mandarin,ylang , és a mindent körbeölelő aldehid. Tubarózsa, ánizs, szantál, pézsma, és ámbra.De ez mindegy is.Anyám emléke, akit közel 30 éve nem éreztem/szagoltam
Cinikusság és minden egyéb móka nélkül egy igazi aldehides, elegáns fűszeres illat rajtam. Gyönyörűen muzsikálnak a fűszerek, érzem az írisz szárazságát, a rózsát, a tubarózsa zsigeri illatát,a csillagánizs pikantériáját, a mandarin üdeségét, levesességét, a vanília simogatását, érzem a körbeölelést, és delejezést. Ilyen komplex illatot ma már senki nem csinál, talán Frederic Malle neve alatt futnak ki.. de hogy a mainstream vonal nem,azt ,az biztos..És ez valaha az volt..Mainstream a javából

Cocco
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 20.

Régi nagy kedvencem. A második reformuláció után én leszálltam a vonatról, a véleményemet a régi, piros szalagos verzióról írom. Az illat egyik fontos összetevője a tölgymoha, az új verzióból szinte teljesen hiányzik az IFRA szabályozás miatt. Nos, a régi illat egy tökéletesen könnyed mindennapos viselet volt számomra a nyári meleg napokat kivéve. Melegben az édessége miatt nálam nem működik igazán. Bőr, vanília, fás, füves, mohás jegyek jellemzik legjobban a lágy cukrosság mellett. Hatósugár és tartósság már a régi verziónál is gyenge, az újnál pedig szóra sem érdemes.A régit én 3-4 óránként fújom újra. Remek komfort illat, nem túl hangos, nem tolakodó, inkább kifinomult és visszafogott. A bőr gyönyörűen jelenik meg benne. Rajtam is nagyon sokan megdicsérték. Nagy kár érte, egy remek illatot vesztettünk el!