Legújabb vélemények

florcsiii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Egy "lazább" alapozóra vágytam és erre esett a választásom. A megfelelő primer használatával elég szép végeredményt lehet elérni. Nap végéig kitart és szépen is kopik. Nekem sajnos száraz a bőröm, el is kezdett húzódni alatta, de mégsem szárított tovább. Az illata klasszikus Chanel, a kivitelezés annyira nem tetszik, ugyanis mikor először kinyitottam ráfröccsent a fehér felsőmre egy adag...a mérete viszont nagyon jó, praktikus. Igazából ez az alapozó az, ami ha holnapra már nem lenne meg, észre se venném.

Amea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 26.

Ezek az ajaktinták szép fokozatosan száműzték a klasszikus rúzsaimat. A Peripera airy vonala annyira könnyű, hogy tényleg elfelejtem, hogy van a számon valami. Felkenéskor bársonyos, kellemes érzetű. Kibír evést, ivást, csókot, atomvillanást, bármit. Nem mozdul el, nem kenődik, és hidratál. Bírja a táskában hurcolást is.
Eddig három szín boldog gazdája vagyok: a No.02 Pretty Orange Pink - egy élénk, vidám, ragyogó narancs-pink ; a No.05 Elf Light Rose - ez egy rózsaszínes barnás mlbb, de élénkebb, mint az európai tompított árnyalatok ; és a No.15 Bright Plum - egy lilásba hajló pink, a tél típusú nőknek jól kihasználható árnyalat.
Általánosságban a koreai ajaktinták és rúzsok élénkebb, bátrabb árnyalatokkal jönnek ki, mint legtöbb európai kozmetikai márka, de mindenképpen érdemes adni nekik egy esélyt, mert szuper minőségűek, megfizethetőek és brutál tartósak. A Periperát külön szívesen ajánlom bárkinek, koreai vonalon az egyik legjobb.

florcsiii

A Piactéren árulta valaki, amire le szerettem volna csapni, de valaki beelőzött. Ezt innen is köszönöm neki, mert így eszembejutott, hogy kaptam múltkor valami kupont a feelunique-tól, na a kupon működött és még volt hozzá egy végösszeg lefaragóm is, így a végén olcsóbban vettem meg, mint ahogy itt hirdették :P (mondjuk tegyük hozzá, hogy a feelunique-on alapból olcsóbb volt, mint ahogy itthon lehet kapni). Én a 02C árnyalatot választottam, ami elsőre kicsit világosnak tűnt, de tényleg annyit oxidálódik, hogy így teljesen hozzáolvad az arcszínemhez. Az illata borzalmas, mintha valami festékes bödönbe nyúlnék, de szerencsére ahogy felviszem én már nem is érzem többet. Ecsettel és szivaccsal is gyönyörű a végeredmény, közepesen fed és nagyon természetes a finishe. 2 hete használom és a száraz bőrömet eddig még nem szárította tovább, nincs húzódó érzés alatta és a száraz részeket nem emelte ki. Az üvege szerintem igazán gyönyörű, nagyon igényes, bár ennyi pénzért ez a minimum.

igob
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 26.

Korábbi vételeim alapján nem estem hanyatt az Yves Rocher termékektől, ezért aztán sokáig nem is nyúltam hozzájuk. Leginkább arckrémekkel próbálkoztam, és egy másik szemkrémmel, az viszont nem ért kb semmit és irritálta a szemem.
Viszont ha tudom, hogy ez ilyen jó, ezzel kezdem! Most itt lehetőségem volt olcsóbban megvennem egyet, és azt kell mondjam, életem eddigi legjobb szemkréme. Nekem elég pandásak a szemeim és laza a szemem körüli bőr, ez tényleg feltölti, egységesíti a körülötte lévő bőrrel, és talán emiatt tűnik úgy, hogy halványítja is a karikákat. A fémes applikációt nagyon jónak találom, a krém sűrűbb állagú, nem folyik szét, hűsíti és felébreszti a fáradt bőrt, egyből felfrissíti a tekintetet, főleg, ha hűtőben tárolom a krémet.
És ami még lényeg, hogy nekem rengeteg szemkrém csípte a szemem, na ez végre nem! Nem szárít, nem csíp, hanem hidratál és élénkít. Remélem, nagy szerelem veszi kezdetét:)

Alexandra19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 26.

Az illata isteni, viszont nagyon hamar elillan( kb 45 perc utan)....egyeltalán nem éri meg az árát.

oniemme
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 26.

Már használom egy ideje és szeretem. Fogalmam sincs, hogy nőtt-e tőle, vagy dúsította-e a szempillámat, viszont ezt használom szempilla spirál helyett is, hogy kicsit rendbe rázzam a pilláimat. Éjszakára is fel szoktam kenni, egyáltalán nem csípi a szemem, jó az állaga.

Kingika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Nagyon nem szokásom lehúzni semmilyen terméket, na de azért a tapasztalataimat leírnám.
Kb. 1,5 éve vettem meg a krémet, natúrkozmetikum végett, pozitívan álltam hozzá. Nem használtam minden nap, de az első héten bekentem 2 naponta vele a lábamat, s a hét végére piros foltok jelentek meg a talpamon, később egyre csak szaporodtak és pikkelyesedni kezdtek.
Már a kezemen, a bokámon, a csípőmön és a karomon is jelen van ez a kiütés szerű, fájdalmas és viszkető valami. Majd nagyjából rá 2-2 hétre elmentem bőrgyógyászhoz, aki közölte velem hogy ez bizony pikkelysömör, vagy ekcéma. Később kiderült, hogy ekcéma.
Azt mondta az orvos lehetséges, hogy az új krém idézte elő, mert van benne egy tartósítószer ami hasonló reakciót válthat ki az érzékeny bőrű embereknél.
Na de ami a legrosszabb az egészben, hogy lassan másfél éve próbálkozunk eltüntetni ezt a bőrbajt, mindmáig sikertelenül....
Szóval, ha választhatnék, hogy kipróbáljam-e, vagy sem, akkor egyértelműen NEM, és remélem valamikor sikerül majd megszabadulnom ettől a bőrbetegségtől.
De ez egyéni vélemény, ahogy nézegettem a többieknek nagyon bevált.

96viktoria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 26.

A Douglasból rendeltem a Light porcelain színt és hát eléggé mellé nyúltam mert iszonyú világos árnyalat szóval a nagyon fehér bőrűeknek bátran ajánlom.
Régebben szintén rossz szín választás miatt egy nagyon sötét Lancome alapozóval kevertem ezt be és úgy tökéletes szint értem el, amit el tudok mondani erről az alapozóról, hogy nagyon nehéz lemosni szóval tartósságát illetően 5*, de egyébként is szerintem egész jó alapozó, matt, könnyű felvinni, fedése is jó szóval nem egy rossz termék de azért vannak ennél a piacon sokkal jobbak, egyszer jó volt.

Eneee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

A természetes összetevők, illetve a kókusz megfogott (mivel kókuszmániás vagyok), de semmi extra. Kicsit műízű, nyilván sok kókuszt nem látott, viszont nagyon száraz lesz tőle a szám fogmosás után. Pár fogkrém után előjön, gondolom valamelyik összetevőtől lehet.
Fehérítő hatást nem vettem észre.

mikkamakka75
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 26.

Ez a krém nekem pont olyan, mint bàrmelyik jobb testvaj vagy tartalmasabb testàpoló, csak éppen rosszabb illattal. Lehet, hogy hosszabb tàvon feszesítene, de ezzel az illattal esélytelen, hogy én ezt hosszabb tàvon napi rendszerességgel hasznàljam. Szépen mutat a bőrön, bàr aki ettől igazàn ragyogni akar, az lehet, hogy csalódni fog..
Mint testàpoló nem rossz, de akinek inkàbb hàtràny ez a pisztàciàs sóskaramell illat, mint előny, az ennyi pénzből vehet hàrom màsik jó testàpolót, jobban jàr.. Szerencsére én is csak kicsit vettem ebből is, meg a testpermetből is..