Legújabb vélemények

Lorigil
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Borzalmas termék. Iszonyat csíp használat közben, szétmarja az intim részeket, amitől további problémáim lettek. Nem gondoltam, hogy ettől vannak a problémáim, ezért gyógyulás után újra használtam, és megint szétmarta az érzékeny bőrt. Felháborító, pont az ellenkezőjét teszi annak, amiért van!

aidanne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

a sima still life tesóját már pár éve fogyasztom, több üveggel, de a férjem annyira magaáévá tette és szignatúra illata lett végül, hogy elengedtem kissé és a már régóta kiszemelt rio-val szerettml volna bőrön is megismerkedni. Nem mondom, a sima still life is egy csoda a maga egyszerűnek látszó, citrusos illatával csak úgy berobban de ez....atya ég....két jegy is van benne ami rajtam nem működik sajnos, de én sosem a működési elv szerint választok illatot, mert engem jobban érdekel, hogy a velem nem kompatibilis jegy mennyire tud velem együtt működni...hát ez nagyon durván jól. Ez is citrusokkal kezd, de nagyon gyorsan berobban és a rum-kókusz-bőr valami hihetetlen illat-orgiát hoznak létre a bőrömön. Totál karibi hangulat, jó zene, finom ritmika, és erotikus mozdulatok ahhhh imádom!!!!! Basszus, pont mostanában állapodok meg, van össz-vissz 3 üveg parfümöm, tök jól elvagyok velük, erre jön ez....kicseszés a köbön...komolyan már....

aidanne

Jajj kis piás, huncut ám ez az illatka. Totál magával szippant, pedig egyszerű mint egy faék...vagy mégsem....??? Nem igazán találkoztam olyan rózsás kompozícióval ami egy fehérborral van megbolondítva....elképesztően egyszerűen van beállítva még is egy luxus, lightos virágos illat. a rózsa és az alkohol jó kis randija. Itt a barack hihetetlenűl jól viszi a bor kesernyés aromáját.
Annyira érdekes ez így, pedig én nem különösebben szeretem a barackos jegyeket amin nagyon kiütközik, mert egyrészt nekem túl édes másrészt leegyszerűsíti az illatot, de itt pont hogy kiemel. fantasztikus. Megjegyezném, hogy bár az üveg és az abban úszkáló lötyiben lévő kövek marha mutatósak, de 50 ezer forint így most eléggé..izé...nah...Ahhoz nem ennyire kiemelkedő....mindegy! elfogadnám azért.....:)

bettililiom
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Ekcémára semmit nem ért a kislányomnak, de megelőzésre sem. Nekünk pénzkidobás volt sajnos.

anetta.filip
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 22.

Simán lekörözte nálam a háromszor ennyibe kerülő társait ez a kis rózsaszín stick! Röhejes ár ezért, és teljesen használható, szilikonos a színes rész, nem csúszik a kézben, a kupak is rajta marad, hordozható. Hajlítható a kefe rész és speciel ez a rózsaszín a legtöbb hátsó fogam közé befér.
Nekem a fogdoki azt mondta, hogy az íny vérzése a gyulladás miatt van, a gyulladás pedig a nem megfelelően eltávolított lepedék miatt, ami sajnos a rosszul használt fogselymezés és amiatt van, hogy a fogkefék egyszerűen nem tudnak oda behatolni tisztítani. Szóval, ha valakinek vérzik az ínye: vagy rosszul választott kefe méretet, vagy nem megy be majd oda úgysem a legkisebb sem, csak a fogselyem, vagy pedig ínygyulladás okozza és legyen kitartó!
Miután ezt a kis kiválóságot megismertem, nem tervezek mást venni, hacsak nem kíváncsiságból.

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Coconut, coconut, and more f..king coconut! Minden kell aminek valaha is köze volt/van a kókuszhoz! :)
Nekem tetszik ez a tusfürdő. Nagyon kellemes az illata, szerintem nem mű és nem gagyi. Igazi nyári finomság. Az én bőröm megőrizte az illatát tusolás után is. Persze lightos formában. Jól habzik, engem nem szárított (pedig érzékeny a bőröm). Ennyi pénzért szerintem bőven jó ez a tusi.

aidanne

Ez a tusfürdő volt a másik amit megvettem az YR-ban aznap. A másik a kávés volt. Ezt egyenesen imádom, egyszerűen lehengerlő az illata. Parfümben is szívesen viselném ezt a könnyed, virágos illatot. nem szárít, az ekcémára hajlamos bőrömet is jól hidratálja. Tökéletes!

aidanne

mammutban bóklászva gondoltam beugrom az yR-ba és hátha veszek egy tusfürdőt. ebbe beleszagoltam, és a férjemmel együtt töltött, kávézgatós reggelek jutottak eszembe.. hát megvettem. nagyon szereti a bőröm is, nem szárít, az érzékeny, kényes bőröm is szereti. mi ketten használjuk a férjemmel, és így sem fogy gyorsan:)

anetta.filip

Nem rajongok a kozmetikumokban az ásványi olajért, pláne ilyen előkelő helyen, de kiváló minősítést fog kapni, mivel ez, és a Kiwisun kókuszos testápolóm (igen:D) tökéletesen rendbetették borzasztóan gubancolódó balayage loboncomat. Puha, ki tudom fésülni, és soha viszont nem látásra szöszök!
Hajmosás előtt fél óra/óràval kenem fel őket a hajam alsó 3/4-ére, és utána a szokásos módon hajat mosok.
Nem mellesleg nagyon finom illata van. Vígan elhasználom.

aidanne

Titkon Ormonde Jayne rajongó vagyok... hihetetlen kifinomultak az illatai és nagyon diszkrétek, bármelyikről is legyen szó.
Első szippantásra egy csodálatosan ress, üde, zöld illattal találkozom, pihe puhára hangolva. Ez a zöld állapot sokáig van jelen de nem a nyers valójában ahogy más, zöld illatoktól megszokhattuk, hisz Linda Pilkington a kifinomúlt részéhez nyúlt ezúttal is. Aztán a közepe.... a közepe valami mennyei megnyugvás, a szabadság ismételt érzése amit én mindig keresek az illatokban.. ez az a fajta puha finomság amibe egyszerűen nem lehet belekötni. Szabad és lenge... nem szedem ismét -megint nem- darabokra, mert valahogy ez annyira egy.. ha nem lenne hasonló illatom azonnal, habozás nélül megvenném és méghozzá üvegében, annyira lenyűgöz. Rajtam elég tartós, de tény: intim illat. Ez nem az a csíkhúzós illat...ezt az illatot csak az érezheti igazán, akit elég közel engedünk magunkhoz, a lelkünk-testünkhöz, bárki legyen is az.