Legújabb vélemények

ZsanettLina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Sajnos nem lett tőle csodálatos és makulátlan bőröm, és nem is a világ legjobb maszkja. Az illata furi, de ki lehet bírni. Olyan napokon használom, mikor a fáradtság miatt egy-két pattanás kijön a bőrömön, vagy pedig mitesszer-eltávolítás után, mert egyébként megnyugtatja a bőröm. A barátom bőre nagyon zsíros, nála mindig ezt használom, egész sokat segít rajta.
Az árát sokallom, de értékelem hogy nem okoz a bőrömön kipirosodást, allergiát, pattikat. Megkapja az 5*-ot, mert átlag maszkként jól használható.

Zita0921
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Páromnak tetszik az illata :)

Martu0508
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Szuper kis termék. Én szempillákra és szemöldökre is használom. A szempillámat egyértelműen növesztette, a szemöldököm is mintha kicsit sürűbb lenne. Nem irritálja az érzékeny szemkörnyékemet, a keféje a felvitelhez megfelelő.

adri0419
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

2. hónaptól kezdődően használom. Eddig csíkokat még nem látok. Nagyon kellemes illata van, ami gyorsan elillan, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. A tubusa is tetszik, mikor véletlenül többet nyomtam ki belőle, simán vissza tudtam szippantani a tubusba 😂 Majd szülés után jelentkezem még, addig 5*.

ZsanettLina

Az tetszett a maszkban a legjobban, hogy tulajdonképpen én alakíthattam, mennyi szérum kerüljön a maszkra. Egyszerűen nem tudom elviselni azokat a fátyolmaszkokat, amik felhelyezése után a felesleg a nyakamon csorog lefele.
Nagyon jól hidratál, bár már kis híján feladtam, mert akárhogy próbálkoztam, nem sikerült a szérumot átnyomni a maszkhoz. Mindenkinek kitartást kívánok hozzá, nem volt könnyű feladat.
A maradék szérumot eltettem egy tiszta üvegbe a hűtőbe, és esténként használom arcmosás után, szóval duplán jól jártam.

Titvog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Még karácsonyra kaptam, és imádom! Nagyon könnyű vele fésülködni, mindegy hogy vizes, vagy száraz-e a hajam. Külön puszi jár azért, hogy a közepére tettek egy bemélyedést, (gondolom) azért, hogy ha nagyon hajas lenne, könnyen ki lehessen ollóval vágni a szálakat.

Jasminum
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 24.

Szolíd, téli illat a karácsonyi édességek aromájával.

Jasminum

Friss, zöld húsvéti virágillat liliomos alapon. Tartós, és mégis diszkrét. Minden évszakban és alkalommal viselhető.

zfruzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Azért vettem meg, mert nagyon akciós volt és mivel hallottam róla jókat, gondoltam megér egy próbát és körülbelül 500-700 Forintot. Én alapból sem vagyok szkeptikus a márkával, de alapozót nem használtam ezelőtt tőlük, így nem tudtam mire számíthatok ebben az árkategóriában, ami teljes áron is a nagyon olcsó kategóriába esik. Legnagyobb meglepetésemre az egyik kedvenc alapozómmá nőtte ki magát és mind magában nagyon szeretem használni, mind olyan alapozókkal, amiket túl mattnak érzek már. Nem tudom, hogy kivonták-e azóta vagy miért volt akkor kiárusítottak között annyira olcsó, de ezt bármikor szívesen újravenném, ha elfogyna, mert felvette a versenyt a többi, drágább alapozómmal. Nekem elég a fedése egy rétegben is, de a finishe és az állaga, ami miatt igazán a kedvencemmé vált. Hatalmas pozitív csalódás és le a kalappal az essence előtt tényleg!

Titvog

Kíváncsiságból vettem meg, nem volt rossz döntés. Szerettem ledörzsölgetni vele az arcomat, nagyon puhára "hízott" de ugyanakkor hatásosan távolította el az elhalt hámsejteket.