KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Feketebarbi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

NW10-eset (legvilágosabb rózsaszínes tónus) rendeltem meg. Sűrű, jól fedő, építhető, egységesíti az arcszínt. Viszont!!!!! Sajnos ő is oxidálódik a bőrön kb fél óra elteltével 1 árnyalattal lesz sötétebb (ennél az árnyalatnál nem természetes rózsaszín lesz), ha várunk még egy kicsit akkor ez 2 árnyalatig fog elcsúszni. Ezzel csak annyi a probléma, hogy otthon felkened, tükörben makulátlan, beülsz a kocsiba és természetes fénynél is hibátlan az összkép.... Elkezdődik a pörgős munkanap, önbizalommal teli vigyorral intézed a dolgod, amíg észre nem veszed, hogy malacrózsaszín a fejed. És sokan csak este esnek haza, amikor a félhomályban még mindig fedő alapozót elégedetten mossák le, pedig az már régen nem az a szín amit reggel felkentek :(((
Világos bőröm van, de inkább sápadt mint fehér, bele sem merek gondolni, hogy egy porcelánfehér bőrt mennyire elcsúfíthat, mikor átcsap rákszínű árnyalatokba....

Luna1024
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 23.

Ismeretlenül vettem itt egy nagyon kedves lánytól ezt a csodát, alig pár napja (köszönöm, Nóri!!!!). Nem igazán tudtam, mire számítsak, de nem is aggódtam túlzottan - úgy gondoltam, mellélőni vele nagyon nem lehet, az Escada szerintem eléggé egy kaptafára készíti ezeket a limitált kiadásokat, de mivel én nyáron pont az ilyeneket szeretem, ez nem akadályoz meg abban, hogy megpróbáljam begyűjteni az összeset. :) A kocsiban kb. pillanatok alatt téptem szét a csomagot, majd hámoztam ki belőle a parfit: gyönyörű Escada üveg, már a külleme is olyan gondtalan, nyárias, öröm kézbe venni. Magabiztos nyugalommal fújtam kettőt magamra, gondolván, hogy a megszokott édes-cukros gyümölcskoktélt kapom - és annál nagyobbra kerekedett a szemem, amikor nem így lett! Ez bizony nem a megszokott édes, ananászos-kókuszos trópusi izéke (amiket - bár ciki bevallani -, olyannyira imádok a mai napig :D), szóval lényeg a lényeg: más, mint az általam eddig próbált Escada-k. Érzem a gyümölcsös jelleget, de rajtam sem az az uralkodó, inkább a szantálos-pézsmás-fás vonal, meghintve nagyon visszafogott mennyiségben nyári szezonális gyümölcsökkel. Egyáltalán nem olyan édes, senem annyira gyümölcsös, mint gondoltam, ennél fogva egyúttal felnőttesebb is, mint a legtöbb általam ismert Escada.
Ha őszinte szeretnék lenni, engem egy az egyben egy trópusi gyümölcs illatú SAMPONRA emlékeztet, nem kifejezetten parfüm-illat, viszont érdekes módon ez most nem zavar, sőt! Kifejezetten TISZTA, ugyanakkor mégis nyárias, nőies, igényes illat! Be kell valljam, először csalódott voltam, félre is tettem a kocsiban, elkönyvelve, hogy "nem rossz, de jó, hogy nem költöttem rá egy vagyont", de mivel most hétvégén vidékre utaztunk, és nem vittem magammal más parfümöt, csak őt, "kénytelen voltam" tovább próbálgatni, mert hát olyan ugyebár mégse lehet, hogy ne legyen rajtam parfüm két napig... :D Mire véget ért a hétvége, nemcsak hogy megkedveltem, hanem egyenesen a függőjévé váltam, egyszerűen imádom! Szívesen fogom viselni kánikulában is, ezt már most látom, és ebben az sem akadályoz meg, hogy a hiperérzékeny szaglású Nevelőapukám itthon konkrétan "le-locsolókölnizte"...

A többi, szerintem botrányos tartósságú Escadától eltérően Ő még a bőrömmel is úgy-ahogy jóban van, rajtam eddig a legtartósabb tagja a sorozatnak. Este 5-6 óra környékén fújtam magamra, és még éjfél után is érezhető volt tisztán a bőrömön, sőt tovább is ott lett volna, de lezuhanyoztam magamról szegényt. Oké, azt a 6 órás tartósságot úgy értem el, hogy ipari mennyiségben tolom: kb. 5-6 fújás, minden létező pulzuspontomra 1-1... De ezzel mondjuk nem dicsekszek hangosan, ha nem muszáj... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

Egyszerűen szuper rúzs! Tartós, szép a színe, könnyű felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

A samponnal használva tényleg jól elősegíti a haj kiegyenesítését. Természetesen a hajvasalást nem pótolja teljesen. De simává, selymessé teszi a hajat . Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

Nagyon klassz kis rúzs, kis keresetűeknek tudom ajánlani. Árához képest tartós és szép színei vannak. Az állaga is megfelelő. Jól fed, nem csúnyán kopik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

A népszerűségi toplista alapján vásároltam meg én is. Hát , elmegy, elmegy-eget.... Az általam választott vörös szín , túl szolid. / Pedig én aztán nem vagyok egy harsány személyiség/. Tartósságával sem voltam elalélva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

Színe nem rossz, de mivel nem tartós nyilván a táskádban is hordod. A gyenge csavar és puha rúzs: jaj erősebben érvényesül a táskában, mint a számon!

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 23.

Update:
Egy rövid utazásra multifunkciós krémként vittem magammal és testápolóként a karomat is kentem belőle (125 ml-nél belefér). Akkor tűnt fel hogy csillámok vannak a krémben. Háromszor mostam le és kentem fel, mert nem tudtam elhinni. Csillám egy arckrémben? Ne már...

Hatalmas kiszerelésben 125 ml-ben sikerült hozzájutnom. Tetszik hogy illatmentes, kinyomva sűrű de könnyű eloszlatni az arcon és nem fullasztó. Télen sokszor mikor a szél és a hideg irritálta bőrömet és más krémek csak csípték ez volt ami segített. Azért ahhoz képest hogy érzékeny bőrre való az incijébe azért bele tudnék kötni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

1-2 napos tapasztalatom van róla, mert, kijöttek gyorsan , az apró pattanások, pirosságok. tőle. Így kézkrém lett belőle, de annak se túl jó, mert túl vizes. Nagy kár, hogy így a makadámia dió olajat, a Milk Peptide Complexet és a Centella Asiatica kivonatot nem tudtam élvezni !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 23.

Leértékelve vettem meg a Müllerben a saját márkás , olcsóbb kategóriás, gyümölcsös nyári parfümöt 30 ml-es kiszerelésben. Nagyon kellemes csalódás volt. A kispénzűek által vásárolt parfümök tekintetében ez viszonylag tartósnak mondható / Avon, Oriflama és eyéb saját márkás/. Nincs egyen citrusos szaga. Egyfajta könnyű , fraiche életérzést sugall. Természetesen nem tart ki egész nap az illata, de 5-6 óráig jól bírja. Akiknek a bőrük a légiesebb, tengervizes, citrusos illatot szereti, nos azoknak érdemes kipróbálniuk. Megyek vissza, majd az üzletbe vesszek még.Kár, hogy nem kaptam az itt ábrázolt 10 ml-es , táskában elférő változatát.