Legújabb vélemények

lillus09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 16.

Retinolos pályafutásomat a G&G szérumával kezdtem, én annak semmilyen hatását nem láttam így gondoltam kipróbálok valami erősebbet egyébként nem érzékeny a bőröm egyáltalán. Az elején csak pár naponta kentem, aztán már naponta de mivel azt olvastam felesleges minden nap retinolozni mert csak érzékenyíti a bőrt így visszaálltam a heti 3 napos használatra, kb. az üveg negyede fogyott el és november közepe óta használom. Eddig talán az egyetlen Ordinary termék aminek látom a hatását, de egyetlen egy nagy hátránya van, hogy brutálisan olajos az állaga. Olvastam, hogy a squalane olaj és hiába az én bőröm olajos, volt aki ajánlja rá az olajos termékeket, de a kozmetikusom szerint nem kellene olajjal kenegetnem magam. Úgy használom, hogy nagyon pici mennyiséget szívok fel a fiolába és azt úgy nagyjából felissza a bőröm, a szem környékére is kenek nagyon picit, ott sem irritál. Nem tudom, hogy újra fogom-e venni. Elsősorban egyébként pattanás utáni foltok halványítására vettem bár igaz 32 évesen a ráncoknak is jót tesz. Egy próbát szerintem megér annak, akinek nem érzékeny a bőre mert azért nem irritál de kicsit kipirosodik tőle az orcám körüli rész, ami érzékenyebb.

joanie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 15.

Még amikor dove dezodorokat használtam akkor próbáltam ki egyszer nyáron, gondoltam jó friss kis nyári illatom lesz, de ez az uborkás még annyira sem vált be sajnos, mint a többiek, inkább ápolatlannak éreztem magam, mint illatosnak. Azóta a többi is mintha más összetételű lenne, már nem olyan hatékonyak.
Ahogyan azt előttem is írták sajnos egész nap többször kellett őket fújkálni, úgyhogy már egyiket sem használom.

husih96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 15.

Évek óta a kedvenc krémem (főleg estére), de csak most vettem észre, hogy Salicylic Acid-ot tartalmaz. Már értem, miért javít annyit a bőrömön. Nagyon imádom.

joanie

Régen sokat használtam a rózsaszín púderessel felváltva. Szerettem a hatását is és az illatát is, de az utóbbi időben megváltozhatott az összetétele, mert kifújáskor már inkább fullasztó volt, az izzadást nem gátolta, este alig bírtam lemosni a benne lévő szilikon miatt és a ruháimat is besárgította. Kár érte, de azóta találtam egy számomra jobbat. :)

joanie

Régen sokat használtam a kék originalossal felváltva. Szerettem a hatását is és az illatát is, de az utóbbi időben megváltozhatott az összetétele, mert kifújáskor már inkább fullasztó volt, az izzadást nem gátolta, este alig bírtam lemosni a benne lévő szilikon miatt és a ruháimat is besárgította. Kár érte, de azóta találtam egy számomra jobbat. :)

Jó kis hajvaj ez. :)
Szerintem már mindenhogyan kipróbáltam anno, száraz hajon is - úgy nem vált be, bár nekem úgy sosem használ semmi.
Hajmosás után vizes hajon hagytam rajta hosszasan akár egy órát is, de volt, hogy tettem rá még leave in-ként is és én nagyon szerettem. Ápolta a hajam. Imádom a szilikonmentes termékeket már évek óta csak azt használok, ezt a hajvajat is emiatt választottam. Mostanában gondolkodom, hogy vissza kellene térnem hozzá.

joanie

Elhasználtam belőle párat, meg a golgotavirágosból is, azután jött a nádcukros, na jó azt már nem éreztem hajra valónak, úgyhogy sosem vettem meg. :D csak azután sajnos a dm-ben ezeket én már nem tudtam fellelni.
Mostmár jó ideje elfogyott az utolsó golgotavirágos és foglalkoztat a gondolat, hogy újra kellene valamilyet szereznem az alverdétől.
Én a tenyerembe fújtam és úgy oszlattam el a hajamon, utána beszárítottam körkefével. A babahajaimat is kordában tartotta valamelyest. Száraz hajon nekem nem vált be.
A kifésülést is segítette. Szerettem őket meg az illatukat is és úgy vélem már egyiket sem kapni és kár értük. Ja igen, a flakonjukban külön imádom, hogy fújós és másra is feltudom használni.

joanie

Elhasználtam belőle párat, meg a hibiszkuszosból is, azután jött a nádcukros, na jó azt már nem éreztem hajra valónak, úgyhogy sosem vettem meg. :D csak azután sajnos a dm-ben ezeket én már nem tudtam fellelni.

skin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2021. január 15.

Én is hasonlókat tapasztaltam mint az előttem szóló. A Get set mintáit próbáltam ki és nem győztek meg. A pigmentáció alacsony volt a legtöbb színnél és sajnos nekem nagyon krétásnak tűnt mindegyik. A bombabiztos szemhéjbázisommal is szinte csak pár óráig tartottak. Amit pedig gyűlöltem hogy rettenetes módon poroltak. Takarítani kellett a használatuk után mindent. Nagy nem csak az összetevők miatt jár a csillag.

Ancsi12
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. január 15.

Nagyon megszenvedtem, mire fel tudtam rakni, mert eloszor csak az egyik oldaláról távolítottam el a védőfóliát. Nem volt még soha hydrogel maszkom így el sem tudtam képzelni milyen lehet. Tényleg nagyon csúszkál és nehéz feltenni, de utána jobban a helyén marad, mint egy rendes fátyolmaszk. Viszont a hatása kárpótolt a problémás feltételért. Sokkal hidratáltabb lett a bőröm, és lett egy egészséges “ragyogása”. Az illata is kellemes, nem zavaró.