Legújabb vélemények - Krémek 2000 és 5000 Ft között

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

Igazából szerettem a terméket használni, átmenetileg mindig kellemes érzetet adott az arcbőrömnek, de megoldást nem nyújtott a problémás bőrömre.

bridzsitta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 1.

Réges régen, egy távoli galaxisban...🙂 szóval nagy szerelem volt. Aztán eltűnt, megszüntették.
Hatalmas szerencsémre itt, a KM-án sikerült szereznem fújóst egy tökéletes állapotban lévő parfümből (köszi nygigi 😍). És bár nagyon más vizeken evezek, értem már, miért volt nagy a rajongásom.
Igen, tényleg elkerüli a szofisztikáltság "bűnét", de az egyetlen illat volt az Avonnál, amelyiknek érzelmi töltése volt... legalábbis számomra.
Valóban szürreális élmény, és a fülszöveg leírása találó.
Én soha nem éreztem kékszőlőt, sem túltolt gyümölcsös felhangokat, inkább mélyebb, mohás, fűszeres bogyós élmény. De mégis van benne valami kis tündéres-manós.
És igen, most is szerelem 🙂.

Crimson
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Nekem kb. semmit nem csinál a hajammal. Eredetileg hullámos, erős, hamar ki szokta rúgni, ha formázom. A hullámokat eltüntette, de ugyanolyan boglyas tapintású maradt. Szerintem más hajkrémekkel kell majd kipróbálnom, és akkor jó lesz.

Cintia04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Sose szerettem a golyós dezodorokat mert valahogy mindig lassan száradtak illetve egész nap olyan érzésem volt tőlük mintha folyton izzadnék, vizes lennék! Mivel ennek a spray változata nagyon bejött de úgyis, hogy egy nap csak egyszer fújtam be magam kb 2 hétig tartott így kicsit sokkaltam az árát! Nagyon jó áron hozzá lehetett jutni a duo az az 2 db-os csomaghoz így gondoltam kipróbálom ha más nem otthon majd elkenegetem de nagyon kellemesen csalódtam benne! Egész nap tart, finom, puha bársonyos a bőröm tőle és nem vagyok vizes tőle! Egyetlen egy hátránya van, hogy kicsit lassan szárad de már erre is bevetettem egy praktikát! Reggel ahogy felkelek már be is kenem magam vele így még kortyolgatom a kis reggeli kávém meg is szárad és mire már munkába készülök szép, puha finom illatú leszek tőle és nem ragad a ruhámhoz! Nem erős az illata szinte alig érezni de mikor kell van hatása! Nem vagyok egy izzadós típus de azért egy ilyen tikkasztó meleg mindenkit megvisel szerintem! Úgyhogy nálam befutó lett és megvagyok elégedve vele!

Nestafan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Terhességi csíkok megelőzése végett vásároltam a terméket. Én a 9 hónap alatt vagy 3 flakonnal ellocsoltam, nyilván számít hogy reggel és este is kentem már a terhesség felétől. :D Nem zavaró az illata, valamennyire beszívódik. Szerintem nagy mértékű fogyás/hízás esetén is csodaszer lehet. Nyilván a genetika is számottevő.

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 30.

Kozmetikában ezt a márkát használják és nyilván ajánlják is a kezelés mellé. Kaptam mintákat, pár napja tesztelgetem, ezt is. Engem kicsit se győzött meg: parabén van benne, teletolva illatanyaggal. Az egyik szérum minta, ami szenzitív bőrre lenne még kicsit csíp is. Sztem koreai márkák közt érzékeny bőrre jobbak vannak. Értem én, h. ez lenne A professzionális márka, de nem. Eleve ez az összetevő lista, mellé még csíp és ez a csomagolás... Egyáltalán nem győz meg.

Bakoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Hát nekem elég rossz élmény volt. Nem szívódott be, az illata túl sok volt nekem, minden beleragadt és mindent összekentem vele. Le nem égtem vele.

e.szeber
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

A legjobb testápoló, amit valaha próbáltam. A kicsit "vizes"/ habos állaga miatt könnyű eloszlatni, nagyon hamar beszívódik, de mégis megfelelően hidratál. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puhábbnak érzem a bőrömet.

Honeyhair
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 28.

Nekem más, szürke csomagolásban van meg ez a termék. A hajam vékonyszálú, lelapuló, nehezen formázható. Hajmosás és hajszárítás után a flakont enyhén ütögetve leheletvékonyan rászórom a fejtetőmön a hajtövekre, ujjaimmal picit megdörzsölöm, eloszlatom, aztán jön a hajformázás. Szépen megemel és jó tartást ad, a haj mégis laza, természetes kinézetű marad, nem ragad. A nap végén könnyen kifésülhető, de a dúsító hatása másnap is megmarad, tulajdonképpen a következő hajmosásig érezhető. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Pityipang
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 26.

A mi történetünk 6-7 éve kezdődött, amikor a fodrászom ajánlatára beszereztük nagy-nehezen egy fodrászkellék boltból ezt a fésűt, és túlzás nélkül mondhatom , hogy ilyen téren megváltoztatta az életemet. Akkoriban rengeteget szenvedtem a szinte derékig érő, vékony szálú, hihetetlenül dús hajammal, mert már attól ökölnyi csomók voltak benne, ha a legkisebb szellő megérintette. Nem segített semmilyen sampon, szérum, pakolás, de még a fodrász sem, tényleg abszolút végső elkeseredés volt ez a fésű, és mégis életem egyik legjobb döntése volt szépségápolás szempontjából. Azelőtt utáltam fésülködni, fájt, szenvedés volt, ezért is lepődtem meg, hogy ezzel milyen könnyen ment az egész. Már az első használat után éreztem, hogy végre valami segíteni fog, és szerintem ez a fésű segített abban, hogy mára már az ugyanúgy vékonyszálú és dús hajam egyáltalán nem hajlamos a gubancolódásra.

update: Most, ennyi év elteltével kellett csak leváltanom, mert néhány foga megadta magát. Szerintem teljesen megéri az árát, és a felhajtást is, ami körülveszi.