Legújabb vélemények - Krémek 25000 Ft felett

Nettuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

Jelenlegi kedvenc, tartósabb az átlagnál, nem egy montale,de elég egyszer újrafújni a nap folyamán. A 10ml fújós is sokáig kitart,nem mellesleg az ára miatt is. Be kell érnem ennyivel.
Csodaszép dohányos fűszeres, édeskés vaníliás illat, de nem fejfájdító most a melegben is használom. Imádom❤

auberginecat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.

Én most erről az illatról nem tudok és nem is akarok ódákat zengeni, mert fölöslegesnek érzem. Jó bornak nem kell cégér felkiáltással csak annyit mondok, eddig nem szerettem annyira az íriszt. EDDIG. És talán le kéne állnom a Minya Viktória nevével fémjelzett illatok megszaglászásáról, mert eddig mindegyik 10/10 nálam és ez rendkívül komoly fenyegetést jelent a büdzsére nézve.

barni8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 16.

@médea @Nenuka és Mindannyian!
Bocsássatok meg, de teljesen rossz a leírása. Ebben semmiféle bodza és rebarbara sincsen. 😇☺️

Fejillata: bergamott, fekete RIBIZLI, SZEDER, áfonya és ibolyalevél
Szívillat: orgona, gyöngyvirág, damaszkuszi rózsa
Alapillat: tavaszi hanga, pacsuli és kakaó

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 16.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 16.

Utálni fogtok, mert le fogom húzni..... de szerintem a negatív vélemények is kellenek ahhoz hogy egy illatról teljes képet kapjunk.
Nem mindenkin áll ugyanis jól....
Szóval: Ez az az illat, amit mindenki imád, csak nekem nem sikerült meglátni benne a szépséget.
Nagyon szerettem volna szeretni, de valamelyik összetevője orrbamászóan erős nekem. Már - már tolakodó....
Igazi ciprus-virágos illat, aki ezt a kategóriát szereti, annak nagy kedvence lehet.
A bodza illatát imádom, de ebben szinte ordít a bodza, rajtam harsogóan erős, felkavaró.
A bodzán kívül még a virágok illata mutatkozik, kimondottan abba az igazi “elegáns - nőies illatkategóriába” sorolnám, amilyen nem én vagyok - valószínű ezért nem mutat jól rajtam, nagyon nem érzem magaménak.
Nekem egyfolytában valami régebbi parfüm ugrik be róla (Estée Lauder, vagy talán avonos?), egyelőre nem tudom ezt a fejemből kiverni.....
A szillázsa brutál erős, a tartóssága megfelelő (kb. 4 óra az én bőrömön).
Viszont én alig vártam az estét, hogy teljesen eltűnjön, mert rajtam sajnos tényleg nem szépen muzsikált :-(

MesMess
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 15.

Jól írták előttem: domináns illat ez, aki virágosat, citrust szereti, annak ez a parfüm inkább nem. Első 10 percben durván szúrósnak érzem, aztàn édes, ámbra. Folyamatosan ingerel, biztos nem viselném, de máson nem zavarna. Érdekes, szép alkotás.

Fanika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 8.

Friss, zöld jegyes nyitás után iriszes-vetiveres átalakulás. Uniszex illatnak írják, és ez így is van: kezdetben nagyon férfias, később nekem is vállalható. Tartós, minőségi illat!

Collien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Én bajban vagyok a pontozással, mert magát a kezelést jónak tartom, viszont, akinél voltam, őt nem.
Én is egy NÉPSZERŰ, médiában sokat szereplő, nagyon jó véleményekkel rendelkező doktornőnél voltam, szem alatti karika töltésen. Nekem asszimetrikus lett az arcom, és mikor kontrollra mentem vissza 2 hét után jeleztem neki, hogy szeretnék korrekciót, ami persze látható is egyértelműen milyen az eltérés. Erre annyi volt a válasz, hogy ezt nem lehet szebbre csinálni, mert akkor túl lesz töltve, és nem is csinálja meg. Azt kicsit furcsáltam, hogy nem lehet szebbre csinálni, mivel korábban szimmetrikus volt az arcom, tehát, valamit ő ronthatott el, rossz technika, hozzá nem értés stb. Szóval, ha mentek hylarionsavas töltésre, akkor nagyon nagyon alaposan nézzétek meg a munkáit annak, akihez mentek, csinált-e olyan kezelést, mennyi olyan referenciája van, teljesen mindegy mennyi jó értékelése van az adott doktornak/doktornőnek, vagy klinikának, ezek az orvosok rengeteg különböző kezelést csinálnak, és nem biztos, hogy ahhoz a kezeléshez is ért, amire te akarsz menni, lehet másban tényleg tök jók. Szóval, csak óvatosan!!!

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Nekem az is furcsa volt ennél a klinikánál, hogy már a bejelentkezés után 5.napra kaptam időpontot (persze ez lehet tök jó is, hogy nem kell hónapokig várni), utána mind a kétszer a megjelenés előtt felhívtak, hogy lemondásuk volt, és előbbre tudják rakni az időpontomat és ez mindkét alkalommal megtörtént.
Egyébként magát a hyaluronsavas töltést nagyon jónak tartom, és gyönyörű eredményeket láttam már a környezetemben, csak a megfelelő orvost kell megtalálni, és kivárni. Én egy fontos esemény miatt akartam minél hamarabb, ezért örültem is a gyors időpontnak. Tanultam a hibámból azt hiszem.

barni8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Van a szamócafa méze. Nem folyik. Aranyló cukorkákat tudsz kis kanállal faragni belőle. A világ legkeserűbb méze. De olyan bizsergetően csodás, mint a szerelmed ujjérintése.
Pemetefűcukor. Üröm és zsályafodrok.
Az első ami az Ambre-ról eszembe jut az a szamócafa méze.

A koriander narancsos, édesmély, földesen szikrázó roppanásai.
Kamaszkezekben összetört üveggolyók.

A pacsuli, labdanum és benzoé. Mélyhegedűk egy szimfóniában.

S a vanília.
Régi vanillincukor-receptek. Emlékdobozok. Dobozolt emlékek. Eltűnt nagyik finom érintései.

A mirtusz fehér szirmai. Patakra dobott telesírt zsebkendők.

A mirha és szantál ezúttal nem feszítik szét az üveg falait, nem ordítanak harsányan, mint cirkuszból szabadult oroszlánok.
Itt halk mécsesek. Kandallómeleg manótáncok.

Az oregánó és babér. Vadvirágkoszorú Ophelia és Hamlet hajában.

Tömény és nem mindennapi. Mint a szamócafaméz.
Mint Shakespeare szonett Szabó Lőrinc által.
Mint Shakespeare szonettet olvasni tömött metrón.
Saját ékszert viselve. Kilátszó boxer vagy kivillanó csipke mellett.

Ami Tom Fordnak sosem sikerül, és túlcukrozza a sonkát, körömmel vés kottát...

Az itt egységbe simult.

Őszi-téli emlékdoboz.

Kockára festett freskó.

Vasárnapi mosoly.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 21.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 21.

Rajongója vagyok a márkána igazán, ,bár több illatom is van a mestertől, kettő a biztos,mert ha elfogy újra fogom venni, Látom többféleképpen mutatkozik ez az parfüm,vélemények alapján.,Megvolt FM.Iris Poudre (a legjobb ebben a témában) de eladtam,,sokkalltam a készletemet,vagy elment az eszem,,,.Második legkedvesebb, parfümben az írisz nekem,,,rajtam ő ilyen,ez a virág uralja az egészet,Az elején szúrós mintha vadvirágot éreznék,de aztán szappanos,száraz-poros is valamennyire,tartóssága szuper,nagyon intenzív végig.Klasszikus,időtlen ,nem nagyon lehet belekötni,majd az ízlés lesz a bírája,Sajnos az enyém is berzenkedik,ettől függetlenül megérdemli a 4 csillagot.

szandi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 13.

Számomra ez a csoda krém. Olyan krémmel még nem találkoztam, ami tényleg egy este alatt rendberakja az arcomat. És nem csak egy réteget hagy az arcon, valóban rendbe teszi a kiszáradt arcbőrt. Gyorsan beszívódik, szerintem kellemes termál illata van. Egyedül az ára húzós.