Legújabb vélemények - Krémek 5000 és 15000 Ft között

TZs90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

A gyógyszertárban ajánlották a spray változatát (ami 300ml), és pont akciós is volt, ezért úgy döntöttem kipróbáljuk. A kislányomnak hófehér, ekcémára hajlamos bőre van. A nyaralás alatt egyszer sem égett le vagy pirult meg a bőre, pedig nagyon sokat voltunk a strandon és ennek nagyrészét a vízben töltötte. (Persze többször is bekentem vele egy nap) Plusz egyáltalán nem szárította ki, ami szintén jó pont. Könnyen elkenhető, gyorsan beszívódó, szinte szagtalan krém, én nem érzem büdösnek. Nagyon elégedett vagyok vele, ha elfogy, biztos, hogy újra fogom venni neki. :)

italia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 1.

Az itt olvasott ajánlások alapján vásároltam és nem is csalódtam. tartós, szépen fed, nem leszek panda nap végére. Nemrég elcsábultam egy YSL felé, én balga. Alig várom, hogy elfogyjon/megszáradjon és visszatérhessen a Lancome-hoz.

Alexia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Egyszerűen imádom ezt az illatot. Nekem nagyon különleges. Elsősorban édes, de van benne fűszeresség.
Nekem ez olyan, amit különleges alkalmakra tartogatok. ☺️

Rose23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Ennek a terméknek köszönhetem a nagy váltást a szem alatti karikáimmal vívott küzdelemben.
Nagyon világos bőrű vagyok, a szemem alatt nagyon vékony, száraz, sötétlila a bőröm. Ennek a terméknek az egyik titka szerintem, hogy nagyon kis mennyiség kell belőle. És ami persze kihagyhatatlan: aláhidratálás (Bobbi Brown Hydrating Water Fresh Cream az én favoritom).
Egy spatulával egy picit a kézfejemre teszek, gyűrűsujjbeggyel "felmelegítem", elkenegetem, és rétegezve!, mindig egy keveset tapogatok fel a szemem alá. Így jól szabályozható a felvitt mennyiség, ami azért jó, mert nagyon kevés elég belőle! Csak azt bizony gondosan kell felvinni!
Mivel ez színkorrektor (nekem a Bobbi üzletben a light bisque árnyalatot nagyon jól belőtték), ezért efölé teszem a rendes korrektort (Maybelline Fit Me).
A zárólépés is fontos, mert nem mindegy, milyen púderrel fixálja az ember a szem alatti területet: a nagyon mattító púderekkel garantált a ráncosodás. Mindenképp valamilyen leheletfinomságú púder ideális, pl. Laura Mercier translucent, de ugyanilyen jól bevált nekem erre a célra a By Terry Hyaluronic Hydra-powder, amire a kevesebb több elve szintén működik.
Nagy öröm, hogy 17 év kínlódás után 😃😃 végre megtaláltam a tökéletes módszert és termékeket 🙏

sziszcsy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Hú de imádom! Tisztázzuk az elején: nagyon drága, de szerintem jó befektetés. Nálam az illata eleve 10/10-es, mióta kipróbáltam mindent leváltottam Moroccanoil család termékeire. Vékony szálú, szőkített, festett, milliószor meggyötört hajam van, ami kb másnapra zsírosodik, a vége meg tök száraz. 10 perc ezzel a pakolással csodát tesz, könnyen kifésülhetővé, puhává és kezelhetővé válik a hajam, vizesen nem nyúlik annyira (sajnos a zsírosodási gondon nem segít). Minden 3. hajmosásnál használom, kevés elég belőle így sokáig elég. Könnyen kimosható a hajból és nem nehezít. Nekem még ilyen aranyáron is újravevős.

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Ez az ajakápoló két dolog miatt landolt a kosaramban, egyrészt mert imádom ahogy kinéz, másrészt mert hasonlított az Omorovicza ajakbalzsamára, ami egyébként a kedvenc tégelyes kiszerelésű ajakápolóm és akkor pont nem volt nekik készleten.
Állagra ez kicsit sűrűbb, mint az Omorovicza, de ugyanolyan csodálatosan hidratál. Ha éjjelre kenem fel, sok más ajakbalzsammal ellentétben ez nem szívódik fel reggelre. Ha választanom kellene a két termék közül, talán egy kicsit jobban húzok az Omorovicza felé, de ha valaki azt kérdi, az annyival jobb-e, mint amennyivel többe kerül, a válaszom határozott nem. Ez a BB ajakápoló tehát tökéletes alternatíva azoknak, akik sokallják az Omorovicza árát, hiszen az árban ennek több mint a duplája és szinte ugyanazt a minőséget kapjuk. Mindennapos használattal egyébként körülbelül 6 hónapig bírja.

Babika20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Nekem nagyon bejött, nem irritálja a szemem, ápolja a szemkörnyékem és az állaga is, hamar beszívódik, smink alatt is tök jo.

Piscinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 27.

Mennyire jólesik ebben a melegben! Van benne valami retró-jelleg. Mikor gyerek voltam, jártunk szüretelni egy rokonhoz. Domboldal, kis ház. A kis házban volt egy kis szoba, benne néhány bútor, egy régi dupla ágy, fehér huzatok, tisztaság. Erről az illatról az a szoba jut eszembe.

Dmt7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

15- nut színt vettem meg. Egy lehelletnyi élettel teli árnyalatot varázsol a számra, nem mondanám nagyon pigmentáltnak. Alig észrevehető.
Nem ragacsos, nem zavaró, olyan mintha rajtam se lenne. Viszonylag tartós, hidratál.
Akciósan 10.000-ért vettem, teli áron biztos nem venném újra.

Barbara2021
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Megmondom őszintén én ezt a parfümöt nem tartottam semmire. Jellegtelen, unalmas, nem izgalmas, hétköznapi. Ezek jutottak róla eszembe. De ma a hőségben fujtam vele egyet a parfümériaban, és nagyon jól esett. Üde volt, friss, szinte citrusos, mint egy hűs erdő a tenger mellett ahol csodás virágok nyílnak. Gyönyörűen összehangolt finom illat. Nem tartós.