Legújabb vélemények - Ajakápolók

Gabriell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 11.

Végre találtam egy olyan ajakápolót, amit vásárlás után pár nappal végre nem a megbántam, hogy megvettem "fiókba" tettem. Megfelelően hidratál, kellemes édeskés íze/illata van. Nekem tetszik, hogy hagy egy icipici réteget felkenés után, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ragad, hanem egy finom kis selymes érzetet kelt az ajkakon. Azt vettem észre, hogy amióta használom, napközben ritkábban kell ajakápoló után nyúlnom, ráadásul azóta egyáltalán nem cserepesedik ki a szám. Üzenem azoknak, akik már minden ajakápolót kipróbáltak, de egyszerűen azt érzik, hogy egyik sem végzi a dolgát, próbálják ki ezt, én ezt fogom mostantól újravenni. :)

DeTi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A legjobb, amit valaha próbáltam minden szempontból. A magasabb ára ellenére csak ezt fogom megvásárolni, amíg elérhető. AZ ajakápoló.

Haaley
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Natúr, nem ragacsos, pont jó keménységű. Imádom!

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.

2021. 05. 10. Régebben nem használtam ajakbalzsamot. Nem volt rá szükségem, mert nem kiszáradósak az ajkaim. Talán ez annak is köszönhető, hogy világéletemben nagy rúzsozós voltam és vagyok is a mai napig és majdnem mindig krémesebb, ápoló hatású rúzsokat használok.
Tulajdonképpen most se lenne rá szükségem, csak alkalmanként, de mivel a múltkor 20 %-os kedvezmény volt rá és kellett még rendelni valamit az ingyenes szállításért, hát gondoltam, kipróbálom. Azóta rászoktam a használatára, minden este ez lett a szeánszom befejező lépése. :)
Kellemes az illata, de felkenéskor érződik csak. A sűrű (de egyáltalán nem ragacsos) állaga miatt csakis éjszakára kenem az ajkaimra. Még reggel is bőven tart a hatása. Én magamnak rúzs alá nem tudom elképzelni, nekem ahhoz túlságosan tömény.
Hogy csodaszer-e? Nem tudom. De azokat az ajakápolókat, amikkel időnként kísérletezgettem eddig, messze lekörözi.

Puffancs007
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyon megtetszett, hogy málnás- limonádés az "íze", de az igazat megvallva egy kilo kristály cukor ehhez képest semmi. Borzalmas milyen édes. Amit kell elvégzi, árban is teljesen rendben van. De az íze miatt sajnos kidobott pénz lett számomra, egyszerűen nem tudom elviselni annyira tömény.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2021. május 10.

Jó régóta, 4 éve nem született róla vélemény!
Az 1 Nude árnyalat az ajkaimon szinte észrevétlen marad, akár egy ajakbalzsam. Nem szárít, nem ragad, komfortos a viselete, menő és praktikus a kiszerelése is.
Nem pont erre számítottam, mert kézfejen próbálva van némi színe, az ajkaimon meg semmi, kicsit mellényúltam, így is fogalmazhatnék. Akár a szemfestékek, ott is teljesen más a kézfejen próbálás és a szemhéjon kapott eredmény.
A teljes árát nem gondolom, hogy megérné, de ez más kérdés. Szerencsére csak az 1 g-os verziót vásároltam meg itt a piactéren, 2000-ért.

Dokamercedesz24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2021. május 9.

Ez a legeslegjobb ajakápoló amit valaha használtam! Cserepes ajkakkal 1 éjszaka alatt csodát tesz.

Lylien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 9.

Nagyon szép az INCI, jól hidratál, de tartósságban nem 5 csillag. Összességében viszont rosszat nem tudok mondani róla. Nyárra hasznos, hiszen mindenre is SPF kell. :)

Evuska22
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Az ára után nagyon rendben van a számomra. :) Nekem a narancs van meg. Imádom az ízét, illatát is. :) Narancsosítja a csókokat is! ;) Először 3 csillagot akartam adni, de ha az illatát, ízét is összevetem, akkor inkább 4 csillagos nálam. :)

simpe_dora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 7.

Nagyon kevés mennyiség, napi többszöri használat mellett kevesebb mint 1 hónap alatt elfogy. Túl nagy hidratálása sincsen, többet vártam volna ettől a terméktől. Nagyon ki van száradva ősztől tavaszig a szám, de sajnos nem igazán segített rajta.