Legújabb vélemények - Ajakápolók

SHE
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Vágytam egy enyhe fényt és színt adó, ápoló rúzsra, erre esett a választásom. Elsőre nagyon tetszik, imádom a bizsergető érzést, annál csak a színe és a fénye jobb (030 árnyalat). Meglepően tartós, több mint egy órája fenn van ivással, a fénye kopott kicsit. Nem különösebben táplál, de az én számat eddig nem is szárítja. Pont olyan, amilyet szerettem volna.

gabriella2121
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Az összes Balea ajakápoló körül őt imádtam a legjobban. Téli időszakban használtam és nem cserepesedett tőle ki a szám, hanem szépen rendbe rakta, az illatától pedig egyszerűen jobban éreztem magam. Nem is hittem volna. Sajnálom, hogy már nem kapható. :(

Sziporka88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Tetszik, hogy semleges (de inkább édeskés) az íze. Nagyon puha és hidratált lesz tőle az ajkam. Nem ül ki a száj szélére vagy redőkbe. Rúzs alapnak is tökéletes.

Luna1024
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Rengeteget hallottam már róla, így legutóbbi Mülleres ámokfutásom során nem sokat gondolkodtam, megvegyem-e. :D Nekem alapvetően tetszik, annak ellenére, hogy a csoda-hatás elmaradt. Csak esténként használom, akkor viszont jó vastag rétegben. Reggelre a szám puha, hidratált, az ajkak barázdái kisimulnak, és ez a hatás elég tartós is. :) Igazából nem különösebben cserepesek az ajkaim, kivéve télen, de akkor katasztrófa tud lenni a helyzet, gondolom ez nem meglepő... Tavasztól őszig számomra megfelelő, igazán hidegben viszont lehet, hogy másra váltanék, mivel még intenzívebb hidratálást azért el tudnék viselni...
Amúgy elsőre nagyon meglepődtem, tiszta Carmex-utóérzet: ez is mentolos, ennél fogva picit csipkedi, hűsíti a bőrömet, és az illata is finom édes-mentolos. Negro cukorkára emlékeztet, én nagyon szeretem. :) Az állaguk más: a Carmex csúszós, ez inkább viaszosabb. Tetszenek a gyönyörű összetevők, és az, hogy kicsi, utazóbarát mérete ellenére nagyon sokáig elég: nekem 3-4 hét alatt, napi használattal alig fogyott belőle...
Az állaga elég nehéz, a színe viszont teljesen átlátszó, így vékony rétegben el tudom képzelni nappalra is, mondjuk egy matt rúzs alá.
A stiftes kiszerelést kifejezetten nem szeretem, ez az én egyéni hülyeségem... A tégelyesnél még mindig jobb, de preferálnám, ha inkább tubusos lenne.

Én összességében szeretem és elégedett vagyok, de nem győzött meg annyira, hogy a továbbiakban csak ezt vegyem újra, meg hát ajakápolók terén hajt a kíváncsiság... :)

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Nagyon nagyon jól hidratal! A kedvencem és egyben a legjobban működő ajakbalzsam!

Blackxentric

Nem vártam tőle sokat, egyszerűen csak ki szerettem volna próbálni. Kellemes volt használni. Betettem a hűtőbe mielőtt felhelyeztem. Hidratálta az szám, de ennél többet nem tapasztaltam. Ezt egy jobb ajakápoló is tudja. Újra nem veszem, de jó volt kipróbálni.

elfmercina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 21.

Bevált, nagyon elégedett vagyok vele.
Gyulladt bőrt is nyugtat.

ViRaG003
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Jó illata van kellően ápol

balankaa01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Szerintem is jobb az original, jobban hidratál, meg az a helyzet, hogy engem kifejezetten zavar ez a mű cseresznyeszag.
Ami viszont ebben pozitív, hogy enyhe, édeskés íze van, és van benne fényvédő.
Elhasználgatom, de újra nem veszem.

Vancsa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 21.

Mikor megláttam ezt az újítást a HappySkinnél, egyből felcsillant a szemem. Eszméletlen ötletesnek tartom. A megrendelt termékeim között volt ez is. Imádom ahogy a mentol bizsergeti az ajkaimat, a finom illatát és a csillogó színét!! Ajándékba még egy Bock-os szappant is kaptam, köszönöm! :)