Legújabb vélemények - Ajakápolók

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Meguntam a körömvirágosat, ezért vettem meg ezt. Éjszakára használom, mert amúgy nem mutat szépen ez a fehér-gyöngyházfényű "ajakápoló". Jobban kiszárította a számat, mint amilyen előtte volt. Az illata a régi cukorka-nyakláncra elmékeztet, ez az egy jó benne.

Rebeka020
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Mindig megkérdezik, hogy mivel van bekenve a szám és nekik is kell ilyen mert gyönyörű színe van, amit én használok: Love Scene.
Én pedig nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, mert ilyen tökéletes ajakápolóm még nem volt.
Nem ragad, könnyű viselni, hidratál, és gyönyörű színt ad! BEST!

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Coral árnyalatban volt meg, szerencsére már mást boldogít. Borzasztóan csillogott, de legalább nem volt tartós. Állítólag ezt viselte Meghan Markle, amikor kimondta a boldogító igent Harry hercegnek, de nem voltam ott, ezért nem tudom tanúsítani. A fotókon semmi nem látszik belőle, úgyhogy aki az Elle és hasonló magazinok sugallatára venné meg, javasolnám, hogy próbáljon ki előbb egy tesztert.
Csillivilli ajakbalzsamra alternatívát az Oriflame-nél is lehet találni, jóval olcsóbban. Persze a design szép, mint minden Dior Addictnál, de ennyiért már fém kupakot is rakhattak volna rá, mert a rózsaszín műanyag nem mutat elegánsan. Szerintem az egész termékkel a fiatalabb korosztályt célozták meg, akiknek jól is állna, amennyiben van idejük szünetekben újrakenegetni, továbbá van rá pénzük. (A magyar tizen- és huszonévesek többségére sajnos nem ez a jellemző, én annak idején az ajkaimat nyalogattam a vizes hatás elérése érdekében.)

Kitti0803
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem brutálisan szárítja az ajkaim, de az illata valami mennyei.

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Olyan az íze,mint az áfonyás finlandia,nagyon jó :D Felidézi a tinédzser éveket :D Amúgy a szokásos lush lip scrub. Jól radíroz,ápol,stb. Egy ilyen kis pici tégely több,mint egy évig elég,úgyhogy ajánlom mindenkinek.

blablabla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 20.

imádom!!
ajkakra tökéletes, de néha az egész arcomat ezzel radírozom - nagyon puha lesz .

eisenhauer_virginia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 19.

Teszi a dolgát, de semmi extra. Egyszer megvettem, de nem lett szerelem. Nincs wow hatás. Hamar eltűnik az ajkakról, és nem túl intenzíven hidratál.

candy28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Nagyon jó kis maszk, teszi a dolgát. Nagyon kicsi csomagban van, de teli van a tégely termékkel.

Csiimi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 18.

Szuper az állaga és jól hidratál. Imádom, hogy finom banános illata van! A csomagolása viszont egyáltalán nem praktikus, könnyen bele lehet nyomni a kupak élét a balzsamba, ha nem figyel az ember. Jobb lenne a szokásos tekerős változat, de egyébként szuper cucc.

TallodiZsofi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 18.

Nekem ezt kifejezetten ajánlották, gondoltam kipróbálom, főként, hogy eddig bármilyen Neutrogena termékkel találkoztam, mindig meg voltam velük elégedve. Nagyon kevés elég belőle, vékony rétegben nagyon jól hidratál, pár perc alatt beszívódik annyira, hogy rákenhetem a rúzsomat! Nekem ez a kedvenc!