Legújabb vélemények - Ajakápolók

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Annyira rossz, hogy alig tudom értékelni, ki is dobtam. Meg hogyan lehet ennyi hazugságot/ígéretet összeszedni hozzá? Mi az hogy élénkít, alapoz? Csökkenti a finom vonalak megjelenését? WTF?! Ajaktermékbe amúgy is miért tesznek parabént?
Számon semmi sem látszott belőle és nem is hidratál különösképpen. Szokásosan túlárazott Oriflame-es vacak.

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Szerettem ezt az ajakapolot, sokáig nem is volt nála jobb, de ahogy nézem az összetevőket, többet annyira nem szeretnem használni. A Burt's Bees talán meg jobban hidratál es natúr is.

dkitti87

Wild Cherry illat van meg nekem, nagyon szeretem, iszonyatosan jól hidratálja az ajkaimat.

dkitti87

Nekem a Red Dahlia van meg belőle. nagyon szerettem volna színeket is, miután a sima változatot nagyon szeretem. Kicsit csalódtam benne, a szine másabb mint amire számítottam, bar többszöri átkenés után elég intenzív, az illata nem túl jo, de meg lehet szokni, viszont úgy érzem nem hidratál annyira mint a sima, ettől függetlenül nem rossz, legalább natúr.

strauszkinga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

A 3. használatra mikor bontottam volna ki, el volt törve (nem érhette semmi bántódás). Előtte is "lötyögött", mint egy puding. Mivel eltört, használhatatlan, kuka. Előtte sem voltam oda érte. Hidratálása nulla. A mentás eost imádtam, ez az ellenpólusa, ráadásul 2 használat után kidobni egy terméket, mert használhatatlan, minősíthetetlen számomra.

Ripokk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 8.

Hát ez valami gusztustalan! Íze szaga egyaránt gyomorforgató.

NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj
Terkabarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 8.

Nem rajongok a NYX márkáért, de ezt az ajakápoló olajat kifejezetten szeretem. Sheer Berry árnyalatban van meg és sokkal-sokkal jobb, mint a labello színezett ajakápolói. Ad egy enyhe, szép színt, nem ragad, nagyon kellemes érzés viselni. Nem hidratál olyan hú de kiemelkedően, de legalább nem is szárít, mint a legtöbb színezett ajakápoló.Télre szerintem kevés lenne, így nyáron pont jó. Az ára sem vészes, ennyit bőven megér

stefi22
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Nekem eddig ez vált be a legjobban az ajkaimra, a Neutrogenas ajakápoló mellett.
Van egy kellemesen bizsergető érzése, nagyon szeretem.

klina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Imádom. Mióta használom pihe-puhák az ajkaim.:D Csak ajánlani tudom.

Timi2424
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Csatlakozom a többiekhez, értékelhetetlen. A körömvirágosat használom már évek óta, és imádom, csak a fényvédő miatt csábultam el én is. Hiba volt.