Legújabb vélemények - Ajakápolók

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Legjobb😍 a Labello elbújhat mellette. Nekem télen annyira kicserepesedik a szám hogy van amikor már vérzik is, és akármit használtam rá, semmi sem vált be. Mindig sajnáltam rá a pénzt, de rájöttem hogy már az elején sem kellett volna, és jobban járok ha egyből ezt veszem meg és nem kísérletezek 10 olcsóbb termékkel. Iszonyatosan jó, és külön tetszik a mentolos szaga😍

Titkoss05

Először vettem, és utoljára is... Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nagyon nem vált be. Volt, hogy még jobban kiszárította a számat, mint amilyen előtte volt. És szerintem az illata sem jó🤷

esztifarkas
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nagyon nagyon szeretem, évek óta csak ezt az ajakápolót használom. Jól hidratál, nem ragad, nincs mű íze, nincs színe és olcsó.

Silvi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Nekem véresre,sebesre szárította az ajkaim. Szép fényt ad neki,de nem hidratál..ezzel nem is lenne olyan nagy gond, de nekem sokat ártott.

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Huh, hát ennek sajnos undi sajtos popcorn szaga van, nem pedig toasted marshmallow. Magával az ajakbalzsam hidratáló hatásával elégedett vagyok, viszont már az első használat után elromlott a tekerő, úgy kell ki-be nyomkodni az ajakbalzsamot, ha használni akarom. Összességében szeretem az eos cuccokat, de maradok a gömb alakúaknál.. :/

Marietta1977
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Nagyon szuper, hosszantartóan hidratálja az ajkaimat, az állaga, íze jó :)

Nilatka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Kedvenc ajakápolóm. Többnyire este használom, szépen kisímitja az a ajkaimat reggelre. Valamiért dúsabbnak is érzem őket tőle.

Nilatka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Meglep, hogy kevesen panaszkodnak a szagára. Illata valóban nincs, csak jó erős petróleum-szaga. Gondolom, nem véletlenül szerepel az INCI második helyén a Petrolatum. Számomra megszokhatatlan a szaga, és borzasztó nehezen kenhető a sok viasz miatt. Nem értem, miért van mindenki elájulva tőle...

pBeata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Imádom. Őszintén eddig nem sikerült rendszeresen használni ajakbalzsamot. Általában már csak akkor került elő, amikor tényleg nagyon csúnya volt a szám. Egyszerűen nem tudtam rászoktatni magam a rendszeres használatra. Aztán jött ő *-* Mindamellett, hogy gyönyörű a csomagolás, nagyon jó enyhén kókuszos illata van. Magamnak se tudom megmagyarázni mi változott :D de ő jön velem mindenhova, kenem magamra állandóan :D egyetlen negatívuma, hogy mióta beleszerettem, azóta nem is találom a boltban. Valahogy mindig csak a hűlt helyét találom :D úgy tűnik nem csak nálam szerelem...:)

domanybeatrix
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Nagyon sajnálom, de többszöri próbálkozás után be kell látnom, hogy ez nekem egyáltalán nem vált be... :(
Ahogy itt más is írta, tényleg csak pillanatnyi hidratáló hatása van, kb egy óra múlva nem hogy ugyanolyan szárazak az ajkaim, hanem még szárazabbak, mint a használat előtt... Ez hogy lehet? Nem is igazán értem.
Több esélyt ajakápolóként nem fog kapni, ez már biztos. Kipróbálom, hogy a sarkaimra esetleg el tudom-e használni, ha ott sem válik be, fogalmam sincs, mihez kezdek vele...